Skocz do zawartości
nitz

Jaka Płyta Pod 478 - Desperat

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ moja płyta główna najprawdopodobniej odeszła w zaświaty musze wybrać coś nowego.

Odrazu powiem że budżet jest mocno ograniczony.

Propozycje są 3:

- Kupić podobną na allegro za niecałe 100 zł

- Dołożyć i chwilowo pożenać się z 6600 na AGP, ale kupić 865PE za 200 lub troche więcej. (też allegro)

- Sprzedać Radka, kupić coś ala http://www.allegro.pl/show_item.php?item=41556161 i włożyć zwykłą karte na PCI za 20 zł.

W sumie bez gier wytrzymam spokojnie nawet pół roku, tylko problem jest jeden. Kupuje teraz LCD 17' - nic mnie od tego nie odwiedzie i czy obraz będzie dobry na czymś za 20 zł? Procka narazie nie sprzedam, bo całe kupowanie nowego sprzętu potrwa, a ja już musze mieć coś działającego (najlepiej jutro).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez chyba niedlugo wystawie moja stara ECS P4VXAD+ na chipsecie VIA. cudo to to nie jest ale jakas plyta jest agp x4 jest na socket 478 2x ata (standart) zintegrowana karta dzwiekowa a jak chcesz cos juz lepszego tez na VIA to ABIT VT7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ moja płyta główna najprawdopodobniej odeszła w zaświaty musze wybrać coś nowego.

Odrazu powiem że budżet jest mocno ograniczony.

Propozycje są 3:

- Kupić podobną na allegro za niecałe 100 zł

- Dołożyć i chwilowo pożenać się z 6600 na AGP, ale kupić 865PE za 200 lub troche więcej. (też allegro)

- Sprzedać Radka, kupić coś ala 1274901[/snapback]

Jak kupisz Matroxa G200 to jestem skłonny przypuszczać, żę będziesz miał lepszą jakość obrazu niż na starej karcie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...