Skocz do zawartości
Hora_Faza

Naprawa Karty Graficznej...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam dwa zrypane geforcy 4ti 4200 i chcialem je wyslac na jakas naprawe ale nie wiem czemu nie chce mi sie zaladowac stronka http://pccenter.pl , maila tez do nich pisalem i nic nie odpisali :/ czy ten serwis juz nie istnieje? a moze znacie inne inne dobre serwisy i najlepiej jakby byly w dolnymslasku ;)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro w dziale komputery - > usługi jest firma profesjonalnie zajmująca się naprawą kart graficznych chyba 30zł za naprawę jednej sztuki. Polecam tam zajrzeć

Pozdrawiam

 

Znalazłem niestety 50zł :unsure: naprawa grafiki na alllegro

Edytowane przez MaStEr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak nie naprawią to jaką opłatę pobierają?? można by w tym topicu zbierać linki do firm, które naprawiają sprzęt, to sie może czasami bardzo przydać :D :D :D

Edytowane przez DoctorPulse

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak nie naprawią to jaką opłatę pobierają?? można by w tym topicu zbierać linki do firm, które naprawiają sprzęt, to sie może czasami bardzo przydać 

Z tego co piszą , to im nic nie płacisz , tylko za transport

Edytowane przez dziadeke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to mojego raz odratowałem ale teraz to już nic nie moge zrobić :sad: :sad:

ale czytam na ich stronie że "Naprawa karty grafiki (min 10 szt.)

35 zł", no to jeśli naprawiają min 10 sztuk to ja raczej podziękuje, trzeba maila będzie wysłać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam namiary na trzy firmy:

 

A&D serwis http://aid-serwis.com.pl (Wrocław)

PCcenter htt://pccenter.pl (Koszalin)

MD-elektro http://mdelektro.pl (Tarnowskie góry)

 

z tego co wiem to te firmy nie biora kasy jesli nie mozna usunac usterki albo sa za duze koszta i sie nie zgadzasz- wtedy tylko przesylka :)

Mysle ze pccenter jest godny uwagi.

a moze macie jakies inne ciekawe adresy?? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Cherry_Coke

ja musze na gware oddac mobo bo nagle ze sciezki zaczol dym leciec :blink: gozej jak nie przyjma to bede musial wlasnie donich wyslac;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UJak się spiszą to można by padaki z allegfro skupować i do nich wysylać...

Taki np. radek 9800pro to chyba wart takich ceregieli :wink:

Tylko zawsze można trafić na karte z padnietym rdzeniem a wtedy to ma sie kosztowną podstawke na kubek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Cherry_Coke

kumpel mojego kompla wyslal tam grafike;) (pc center) to podobno po powrocie wygladala jak by wszystko zniej wylutowywali i spowrotem na karte cyk;) i ogolnie jakas cala rozjeebana:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam taka nadzieje ;) chcialem do nich telefon ale qrde nie moge wejsc na strone :( lipa na maksa

a i znalazlem jakis serwis 1279625[/snapback]

 

nigdy nic nie naprawiaj poprzez md elekteo

 

dałem im radka 9700, naprawiali go przez podna pół roku karta wruciłe z przelutowaną jedną kostką pamięci która notabene nie była uszkodzona, natomiast uszkodzenie karty graficznej zostało "naprawione" sflashowaniem jej biosem od 9500 64MB, co obcieło instrukcje uszkodzonej sekcji drugiej połowy pamięci, i uciłem wydajność i to znacznie.

 

niepolecam, odradzma, bliżej tej firme do oszustów niż servisu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kumpel mojego kompla wyslal tam grafike;) (pc center) to podobno po powrocie wygladala jak by wszystko zniej wylutowywali i spowrotem na karte cyk;) i ogolnie jakas cala rozjeebana:)

1292520[/snapback]

A działała ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie:)

1293599[/snapback]

wiesz... wylutowali sprawne części - wlutowali zepsute ;)

 

to jak z nieboszczkiem i przeszczepem narządów heheheeh

 

pocieszające jest to, że dzięki twojemu kumplowi karty innych zostały naprawione

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej ziomki! Wlasnie dostalem karte z PCcentera i... Pokatowalem ja 2 godziny w doomie3, delta force bhd i UT2004 i narazie jakos chodzi. Zobaczymy czy w najblizszym czasie nic sie nie zrypie :| niedawno kupilem grafe 4ti na allegro za smieszne pieniadze i wysylam ja wlasnie tam :0 moze i ja ulecza :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...