Skocz do zawartości
da_poodel_69

Cel D + Msi 865p

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Udało mi się kupić na allegro płytkę MSI 865p Neo za 150zł(!) i teraz poszukuję procka do niej. Prawdopodobnie padnie na Cel 2,4 lub 2,26. Potem polecą pamiątki (na 2x256MB 400). Co z tego sprzętu da się według was wycisnąć? Jakiego coolerka kupić, czy zostać przy boxie?

Thenx za odp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boxowy wiatrak jest dostatecznie wydajny do schłodzenia podkręconego procesora, ale chałas jaki emituje jest niedoprzyjęcia.

Przynajmniej dla mnie.

Ostatnio pojawiły się oemowe celeronki, trochę tańsze niż z wiatrakiem.

Proponuję kupić oema, dorzucić parę zł i nabyć jakiś fajny cooler np. Pentagrama i roskoszować się ciszą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na moim Celku D 320 ( 2.4GHz ) mogę bezproblemu wyciągnąć 3.6 GHz ( 200x18) bez podnoszenia Vcore... testowałem prime przez 2h i 0 bledow... ale na boxowy qler to za duzo :D takze imo Cel D 320 jest najlepszy do O/C :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuje w weekend coś pokazać może ale jak wcześniej robiłem Super pi to mi wywalał :sad: ale prime i cpu stability chodziły po 1h i zero błędów to nie wiem , a jak napięcie podbije na 1,6V to mi się komp wyłącza i po 10 min się włączy nie wiem o co biega ale to szczegół ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...