Skocz do zawartości
Pinioo

Problem Z Głośnikami I (chyba) Monitorem :p

Rekomendowane odpowiedzi

Zmieniałem Wina u ciotki na XP'ka i wsyzstko ładnie wgrałem , ,wszystko działa , tylko jest z lekka przyciemniony obraz w filmach i MOHAA, ale mówiła , że już wcześniej to miała , więc , to chyba nie moja wina :P , na monitorze usatwienia są na MAX jasność ;/ Przed wgraniem strów i po wgraniu to samo :|

A druga sprawa , to głośniki , ma jakieś standardowe do PC i jak ściszam na głośniQ , to ścisza się tylko jeden , a drugi gra cały czas tak samo :| Hehs :P , nie wiem , cio z tym może być :P , jak ktos ma jakies pomyśły , proszę wpisywać się :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do glosnikow to potencjometr musial sie pojsc pasc.

 

A co do monitora i grafiki - czy jesli podjasniasz lub zciemniasz widac roznice czy dalej ta samo.

Jezeli nie ma roznicy, to jest to monitor.

Jezeli jest, to albo monitor albo komp. Do tej mozliwosci jeszcze : sprobuj we wlasciwosciach ekranu>zaawansowe sprawdzic czy cos tam nei jest pokrecone z kolorami i jasnosciami.

 

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nee, wiem , z tym potencjałometrem o cio chodzi , ale po zmianie Wina , takie coś ?:> , wcześniej doprze działało , a cio do monitora , to obraz się zmieania jak ściemniam , bo jaśniej sie nie da , bo już na 100% jest ustawiony :P , ale w windzie wszystko oki , tylko jak film odpale , to jakiś do [gluteus maximus] :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...