Skocz do zawartości
Running

Abit Eq Vs Everest

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taki dziwny problem

plyta abit nf7 v.2 sempron+2300 nic nie krecone

ustawilem ze program abit eq laduje sie razem z win ale chcialem jeszcze sprawdzic sobie everestem

sciagnolem zainstalowalem wszystko jest ok do puki nie wejde w everscie na czujniki

mometalnie abit eq sie drze ze vcore jest 1,80 (graniczna sume mam ustawiana 1,78 )

everest tez pokazuje ze jest v core 1,80 wiec wylanczam kompa

co dziwne jezeli odpala sie te programy osobno (tzn jak nie sa uruchomione obydwa naraz ) to wszystko jest ok

ale wystarczy ze puszcze obydwa i tylko wtedy jak wejde w everesie na czujniki to sie robi vcore z 1,60 na 1,80

wiem ze moze to byc blad i tyle ale wole sie zapytac czy ktos juz tak mial i co o tym sadzicie

pozdrawiaqm Alex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli mam rozumiec ze vcore w rzeczywistosci sie nie zminia tylko przeklamuje na programach ?

zaznaczam ze po wystapieniu tego zjawiska i abiteq i everest pokazuja to same wskazanie (1,80 z drobnymi )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

normalka, mozna powiedziec ze oba programy "gryza" sie ze soba

 

mi jak odpale everetsta, albo cpuz albo wcpuclk, asusProbe wariuje i pokazuje czasami temp procka na poziomie 70C albo obroty wiatrakow rowne 0 nie stresuj sie wszystko gra

Edytowane przez Buu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...