Skocz do zawartości
adaml

Jakiego Ciche Chłodzenie Założyć Na Grafe?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

ZAkupiłem kartę Gigabyte X700Pro 128MB/128Bit PCI-E i okazało się ze po kilku dniach wentylator zaczął głośno chodzić.

Więc postanowiłem wymienić wentylator na inny jednak nie wiem który będzie pasował.

 

Najlepszym wyborem by był Zalman ZM80D-HP lub Arctic cooler jednak nie wiem czy będzie pasował ??

 

Jaki model najlepiej wybrać (nie koniecznie musi być z tych firm które podałem) ??

 

Z góry dziękuję za pomoc ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio postawiony przed podobnym wyborem zdecydowalem sie na cooler Zalmana omowiony tutaj. Jestem z niego bardzo zadowolony.

 

Z Arctic Cooling ta wersja jest wedlug producenta kompatybilna z X700, pracuje na 2000 rpm, wiec raczej powinno byc cicho... Kolega zalozyl na swojego GF6800GT NV Silencera pracujacego na 2500 rpm i twierdzi, ze jest cichy, wiec ten tym bardziej powinien byc.

Edytowane przez yahve

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja posiadam X700 pro ale na AGP. Co mi polecacie za chłodzenie na tą kartę. Aha karta ma już radiatorki na RAMach i nie mogę ich zdjąć. Zależy mi na:

1. ciszy

2. wydajności (obecnie w stresie karta ma 80stopni)

Wygląda ona tak: http://poland.hisdigital.com/newimages/pro...ramheat_500.jpg

Cena ma nie przekroczyć 60-70zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja posiadam X700 pro ale na AGP. Co mi polecacie za chłodzenie na tą kartę. Aha karta ma już radiatorki na RAMach i nie mogę ich zdjąć. Zależy mi na:

1. ciszy

2. wydajności (obecnie w stresie karta ma 80stopni)

Wygląda ona tak: 1651814[/snapback]

no to jak do 70 to moze zrobic jakiegos home-made'a albo jakis silencer ew. taki pentagram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...