Skocz do zawartości
Bartolghnet

Obudowamerkuryprimo, W 75% Zmodowana B4r70!_ Mod

Rekomendowane odpowiedzi

siemka, oto przedstawiam wam moja bude :-P jak inni sie prezentuja, to ja tez :-P .Wczesniej cos w niej znienilem, ale raczej to nie byl mod. OK Jedziemy.

Jak narazie :)

zmodowane : WC w srodku , musialem wywalic cala "półke" 3,25" bo inaczej by sie nie zmiescilo.

2x katoda dla upiekszenia

moj pomysl wyciszenia dysku, i raczej wiekszej temp.

oplot na kable reset,power

oplot z weza igielitowego typu Wiejski tuning

w 80% zmodowany przod ( fotki juz nie dlugo)

.......

 

Zamiezam

Chlodzic dysk, najlepiej woda.

Zmodowac cdrom, ( przod jest zrobiony z maty ryflowanej czy jakos tak, wiec zamiezam tak samo zrobic)

Pomalowac

Wyciac u gory dziure na wentyl

Plexi na bok budy.

-------------------------------------------------

Teraz fotki :)

 

UWAGA okolo 400kb :mellow:

Proc

Pojemnik

Dol

Bok

 

----------------zapraszam do komentarzy B) ----------------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-> wentylacja nagrzewnicy to porażka - zastawiona easy-clickiem ma tam jak w saunie

-> ładny bloczek na procu

-> mocowanie wentyla na grafie przyprawia o zgrozę

-> umiejscowienie inwertera do katod bezsensu (na środku budy prawie)

-> ładne oploty na kable zasilające

-> czy mi się zdaje, czy nie ma wpiętych taśm IDE?

Edytowane przez sailence

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-> wentylacja nagrzewnicy to porażka - zastawiona easy-clickiem ma tam jak w saunie

-> ładny bloczek na procu

-> mocowanie wentyla na grafie przyprawia o zgrozę

-> umiejscowienie inwertera do katod bezsensu (na środku budy prawie)

-> ładne oploty na kable zasilające

-> czy mi się zdaje, czy nie ma wpiętych taśm IDE?

1290045[/snapback]

ehh, jak czytam twoje posty to prawie zawsze krytykujesz. Nie ma wszytkich tasm ide <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh, jak czytam twoje posty to prawie zawsze krytykujesz. Nie ma wszytkich tasm ide  <_<

1290135[/snapback]

no nie zawsze... ale prawie... :rolleyes: mam na celu ukazanie co jest nie tak i co trzeba poprawić - nie musisz się obrażać, nie chciałem ci dokuczyć - poprostu miały być komentarze to mówię co mi na sercu leży

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie zawsze... ale prawie...  :rolleyes:  mam na celu ukazanie co jest nie tak i co trzeba poprawić - nie musisz się obrażać, nie chciałem ci dokuczyć - poprostu miały być komentarze to mówię co mi na sercu leży

1290209[/snapback]

No, ale ja równiez poprę uwagi sailence co do pojemnika, bo moim zdaniem też umiejscownienie jego trąci troszkę bezsensem. Można mieć wątpliwości po co w takim wariancie przepływu powietrza nagrzenica. I ogólnie na jeszcze jedna uwaga w tytule rzuciłeś, że to 75% modyfikacji ... a w obudowie przewaga chaosu, mocowanie wentylatora trąci nieskobudżetowym profesjonalizmem ;).

 

I nie złość się na krytykę ... pisząc coś na forum godzisz się na nią!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie zawsze... ale prawie...  :rolleyes:  mam na celu ukazanie co jest nie tak i co trzeba poprawić - nie musisz się obrażać, nie chciałem ci dokuczyć - poprostu miały być komentarze to mówię co mi na sercu leży

1290209[/snapback]

spoko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie ja tu moda nie widzem.. jedynie zamęt inside... raczej mozna to nazwac tuningiem... wymiana wentylatorów na H2O...

 

taki partyzant based tuning... pokazać można ale chyba na kolana nikogo nie powalisz, prawda, swoim dziełem :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-> mocowanie wentyla na grafie przyprawia o zgrozę

1290045[/snapback]

a co poradzisz ? moze sobie kupie vga silencera lub blok na grafe :) , a do tego czasu co proponujesz ? przykrecenie go srubami do radiatora? niestety jest krzywo :? ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co poradzisz ? moze sobie kupie vga silencera lub blok na grafe :) , a do tego czasu co proponujesz ? przykrecenie go srubami do radiatora? niestety jest krzywo  :? ...

1291231[/snapback]

Radiator to pikus, co najwyzej mocowanie wentylatora nalezalo by zmodyfikowac aby wygladalo ciekawiej....

 

po 2. kratka (jak to nazwac ?) na wentyl na tylnej sciance wyglada na pogieta

po 3. oslonki na kable, sa wg mnie za grube w stusunku do samych kabli i jest bajzel przez nie

 

a na koniec ... najprosciej jest krytykowac, to prawda, ale nie mozna liczyc ze sie bedzie wszystkim podobac (ojj ile ja walczylem o akceptacje chlodzenia wodnego w miom kompie i to ze komp lezy od 6 miechow na biurku bez budy, ktora robie nowa drewniana :) )

 

zycze powodzenia przy pracy dalszej (i przeniej ten pojemnik dalej od nagrzewnicy bo naprawde powietrze nie ma jak przeleciec)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...