Skocz do zawartości
DomanR

Warcraft III + The Frozen Throne

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Czy ktoś ma save'a z udostępnionym filmikiem demka Starcrafta 2 (albo save'a pod koniec ostatniej misji). Nie mogę przejść tej gry na HARD'zie (nie jestem najlepszy w strategie :( ), a chciałbym sobie obejżeć to demko.

 

Dziękuję za wszelką pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przechdziłem z tymi kodami :P i myślałem, że to przez nie nie chce mi się pokazać "demko". Pewnie to dlatego, że brałem tylko ostatnią planszę na HARD'a, a nie całą kampanię (nie chciało mi się bawić od nowa). Ale teraz to już nawet nie muszę tego oglądać bo jak zobaczyłem co to jest to śmiać mi się chciało. Myślałem, że to będzie piękne renderowane intro a tu taki badziew. Ach te plotki...

 

Dzięki wszystkim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to kawał, a może starcraft 2 rzeczywiście będzie tak wyglądał.

 

Inna sprawa, to to, że Warcraft 3 jest w 3d tylko pozornie, czy z wyglądu, bo większość mapek jest płaska.

 

Dla mnie strategia w 3D, to coś takiego jak Earth 2150, czy Ground Control (pomijam inne aspekty tych gier, które niezbyt mi sie podobały) - czyli taka, w której wykorzystuje się nierówności terenu (w W3 jest tylko coś takiego, że jak wychodzi się na górkę, to nie widać nic po drugiej stronie) - np. buduje bazę na górze do której prowadzi tylko jedna ścieżka itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klikacjąc na daną kampanie przy wyborze misji masz także to wyboru cinematics czyli własnie filmy...

Dzięki o to właśnie chodziło (jakoś to przeoczyłem :oops: )

 

Możesz też ogladać filmiki otwierajac je z np: windows media player

Dzięki również, też może byc przydatne :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mozna dostac oryginal warcrafta 3 w wersji angielskiej ? Mam pirata w wersji angielskiej ale nie wiem czy to tak pojdzie zeby se zainstalowac z pirata z oryginalnym cdkey a pozniej wkladac polska plyte oryginal jak sie pyta. Widzialem na allegro wer. eng ale po to kupuje oryginal zeby grac na bnecie a raczej jak kupie na allegro to nie bede mogl...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CDprojekt wydał krótką serię En i były na nią zapisy na ich www, ale teraz to już zapóżno :? Inaczej nie kupisz orginału en w Polsce, takie zasady, jedyne co ci pozostaje to zerknij na www cdprojektu i tam szukaj info, ew. mail do nich może się dogadasz.

 

Pytanie poza konkursem :wink: po co Ci wersja en skoro masz pl :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeinstalwoałem wina i jak nie diząłał tak nie dizłą grrrrrrr stery do grafy mam omegii te modyfikowane. musze jeszce sprawdzic z innymi. Maił ktods cos takiego, ze przechodziło demo i tam gdzie powinno byc menu jest czarny obraz i moge tylko reset, a tyle czekałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

 

Nudzilo mi sie ostatnio to sobie wlaczylem warcraft 3 Pl za namowa qmpla. No to spok zainstalowalem (mam system 98 SE) i walczam prolog i tak chwile gram i gram i nagle wywalka do windy...no to spok od nowa wlaczam i dalej to samo to sie wqrzylem :/ To zrobilem obraz clonem i jazda pod deamona i dalej to samo :( To nic zapuszczam kampanie, pomyslalem ze moze jakis blad w tym prologu to daje kampanie. Spoko gram jedna plansze druga i nic to mysle wszystko Ok. Trzecia plansza w kampani bodajze gram jush pod koniec i znowu wywalka.Wlacze od nowa i w tym samym miejscu znowu wywalka:(

Ma kos moze jakies pomysly co to moze byc?? wiem zrob winde od nowa co mi sie nie usmiecha obecnie:| moze ktos mial podobny problem albo cos to bedzie w stanie pomoc.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Zrobieni windy od nowa" może nic nie dać, to zależy jak chodzą Ci inne gry czy tam też są problemy? Jak nie to sprawa tylko z Warcraftem i reinstalka niewiele da. Może jest po prostu uszkodzona wersja gry? (Zwłaszcza że napisałeś ze w tym samym miejscu)

 

PS. Ja przeszedłem całego W3 na 98 i no problemos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczam wlasnie ze moze mam walnieta wersje warca(choc z tego samego obrazu nagrywalem koledze i jemu smiga)...sprawdze go u qmpla i wtedy sie okaze...zrobilem system z obrazu(czysty same stery) i dalej to samo(ghost rzadzi 5 minutek i jush ;) ).Zmienialem stery Directx i dalej to samo :( Jutro sie wszystko wyjasni jak u qmpla bedzie to samo.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc tak ... mam orginalnego War 3 gdzy zaczynam grać co jakiś czas wywala mnie do do systemu ( na piracie miałem to samo ) próbowałem instalować inne win np 98, 2000,xp stery do muzy i grafy mam nowe.Błąd wygląda tak

 

000005 (access_violation) at 001b:77c34877

the instruction at 0*77c34877 referenced momory 0*0000010

The momory could not be read

 

Sorki za tak obszerne opisanie błędu, ale rozpisywałem sie jush na forach war 3 i nie znalazłem odpowiedzi :(

 

Athlon 1.2 Ecs k7s5a 256 ddr kingston Gf 3 ti200

 

Prosze o pomoc ... co może powodować taki błąd ... może proc, ram ... jeżeli to bag sprzętu to jak sprawdzić co zawiniło. Ostatnio błąd występuje coraz częściej !!!

 

Proszę o pomoc i rady ... Z GÓRY THX !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...