Skocz do zawartości
gnz

Doom 3: Resurrection Of Evil

Rekomendowane odpowiedzi

Kurna... :/ to źle! Dooma trzeba będzie pożyczać i instaować... bo w dodatek MUSZĘ zagrać ponieważ moim skromnym zdaniem Doom 3 był wyje#$ny w kosmos i o wiele lepszy od FarCry, a na tym samym poziomie co ChronikiRidicka i HL2... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o kurcze, pograłem sobie chwilke bo zaaraz ide spac, i dodatek miło mnie zaskoczyl.

po pierwsze jest płynniej, wymaga wiecej ramu niz podstawka, ale jedna fpsów jest wiecej na tych samych detalach bez zabawy z configiem;]

po 2 graber pomiata ładniejszy niż w hl2

po 3 jest strasznie miło :]]]]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatek rządzi ! Właśnie wyłączyłem grę, jestem w 4 levelu. Niestety trzeba jutro wcześnie wstać bo inaczej to bym pewnie grał bez przerwy :) Doomik3 wymiatał, Resurrection też wymiata. Nowości są bardzo fajne, ale oprócz artefaktu (bullet time ?) nie korzystam z nich za bardzo. Dwórurka jest zbyt wolna i jak dla mnie - niegrywalna. Zanim mi sie przeładuje, zdążę już 100 razy zginąć :) Grabber z kolei jest fajny ale strasznie niecelny. Shotgun i karabin rządzą. Fajnie jest zobaczyć znowu starych znajomych w starych dekoracjach, ale mam nadzieję że Doom 4 będzie się rozgrywał zupełnie gdzie indziej. Gra dalej trzyma klimat, potrafi mocno przestaszyć (jak gramy po ciemku w pustym mieszaniu na dobrym audio) a grafika znowu zachwyca. Co do płynności to działa idealnie. Co jeszcze można powiedzieć ? Ano że dodatek zasługuje na wysokie noty. Ciekaw jestem jakie jest zakończenie, ale to samemu lepiej się dowiedzieć, pewnie jutro skończę grać.

 

Ma ktoś fajny konfig dla GF6800 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatek rządzi ! Właśnie wyłączyłem grę, jestem w 4 levelu. Niestety trzeba jutro wcześnie wstać bo inaczej to bym pewnie grał bez przerwy :) Doomik3 wymiatał, Resurrection też wymiata. Nowości są bardzo fajne, ale oprócz artefaktu (bullet time ?) nie korzystam z nich za bardzo. Dwórurka jest zbyt wolna i jak dla mnie - niegrywalna. Zanim mi sie przeładuje, zdążę już 100 razy zginąć :) Grabber z kolei jest fajny ale strasznie niecelny. Shotgun i karabin rządzą. Fajnie jest zobaczyć znowu starych znajomych w starych dekoracjach, ale mam nadzieję że Doom 4 będzie się rozgrywał zupełnie gdzie indziej. Gra dalej trzyma klimat, potrafi mocno przestaszyć (jak gramy po ciemku w pustym mieszaniu na dobrym audio) a grafika znowu zachwyca. Co do płynności to działa idealnie. Co jeszcze można powiedzieć ? Ano że dodatek zasługuje na wysokie noty. Ciekaw jestem jakie jest zakończenie, ale to samemu lepiej się dowiedzieć, pewnie jutro skończę grać.

 

Ma ktoś fajny konfig dla GF6800 ?

1371114[/snapback]

tu masz..wybierz sobie http://ucguides.savagehelp.com/Doom3/FPSConfigs.htm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zarzuci ktos ładne screeny home made ? :)

1371159[/snapback]

siem zaraz pobawie w łapanie screenów ziomuś ;]

 

ładne to one nie są bo to 4ti ;]] ale zawsze coś... dzisiejszym sponsorem screenow jest literka G jak grabber:>

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczylem te rece to mnie zamurowalo. Czy na samym poczatku gry rece postaci u Ciebie juz tak wygladaja, czy moze dopiero pozniej. Bo u mnie nawet w polowie tak fajnie nie wygladaja. Mozesz mi dac swojego konfiga Pogo?

BTW pewnie zaraz dostane zjebke, ale jaka byla komenda na timedemo?

Edytowane przez Fog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczylem te rece to mnie zamurowalo. Czy na samym poczatku gry rece postaci u Ciebie juz tak wygladaja, czy moze dopiero pozniej. Bo u mnie nawet w polowie tak fajnie nie wygladaja. Mozesz mi dac swojego konfiga Pogo?

BTW pewnie zaraz dostane zjebke, ale jaka byla komenda na timedemo?

1372853[/snapback]

Ręce się zmieniają chyba po pierwszym naładowaniu artefaktu duszą. Tak mi sie wydaje. cfg to Ci nie mam co dawać bo to sa standardowe High. Dopiero co instalowałem gierke. Powinienes miec takie same efekty :wink:

 

btw zrobilem update nowcyh screenow i tamte poprzednie linki chyba nie dzialaja :blink: cos sie skopalo

Dołączona grafika

Edytowane przez PoGo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, jak tak jest z raczkami to spoko. Na ktoryms z dalszych screenow tez juz wygladaja jak u mnie, a cala reszta tez identyko. BTW polecam configa podanego strone wczesniej przez Hydro2. Grafa lepsza niz na standardowym high i duzo szybciej chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to sie robi z tym autoexec.cfg? Wkleić to z tej www do takiego pliku i dać go obok DoomConfig.cfg ?

Sory że nie szukam ale nie za dużo wynikow wyszukiwania wyskakuje pod tym słowem.

Zawsze przerabiałem DoomConfig.cfg ręcznie ale troche za długo by zeszło bo nie po kolei są te parametry na tej www.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Nrmalnie edytujesz DoomConfig.cfg i zastepujesz watrosci z pliku tymi,ktore wkleilem,a na Twoja karte polecam te:

 

seta image_usePrecompressedTextures "1"

seta image_useCompression "1"

seta image_downSizeLimit "1024"

seta image_ignoreHighQuality "0"

seta image_downSizeBumpLimit "512"

seta image_downSizeSpecularLimit "128"

seta image_downSizeBump "1"

seta image_downSizeSpecular "1"

seta image_downSize "1"

seta image_forceDownSize "0"

seta image_roundDown "0"

seta image_lodbias "-1"

seta image_preload "1"

seta r_useCachedDynamicModels "1"

seta r_skipBump "0"

seta r_skipPostProcess "0"

seta r_skipParticles "0"

seta r_skipSpecular "0"

seta r_skipNewAmbient "0"

seta r_multiSamples "0"

seta r_shadows "1"

seta r_useOptimizedShadows "1"

seta r_useTurboShadow "0"

seta g_projectilelights "1"

seta g_skipParticles "0"

seta g_bloodEffects "1"

seta g_decals "1"

seta g_showBrass "1"

seta g_muzzleFlash "1"

seta g_doublevision "0"

seta g_showPlayerShadow "1"

seta image_anisotropy "4"

seta image_filter "GL_LINEAR_MIPMAP_LINEAR"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Witam,

Jak przejsc ta kolumne przesuwanych drzwi w 2 levelu??.

SCREEN --> 1373470[/snapback]

Musisz ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> artifact i uzyc fgo na martwym kolesiu potem uzyc go na ruchomych scianach a te wowczas spowolnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zmienic odswiezanie bo juz mnie szlag trafia!!?? W rivatunerze nie da sie nie amieta iustawien w jakims innym programie force cos tam tez nic z tego.... Dajcie jakas pomoc bo zaraz oszaleje!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nrmalnie edytujesz DoomConfig.cfg i zastepujesz watrosci z pliku tymi,ktore wkleilem,a na Twoja karte polecam te:

...

1373396[/snapback]

No tak tylko że jest jakis inny sposób na to, żeby tego nie szukać bo to nie po kolei jest a poza tym nie mam kilku tych wartości i nie wiem czy je tworzyć czy są niepotrzebne?

Więc jak to sie robiło z tym: autoexec.cfg ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Aqrat to jest tak ulozone,ze nic niemusisz zmieniac.Poporstu musisz to wkleic zaraz za guzikami dokladnie w tej kolejnosci co podalem a o edycji autoexeca pierwsze slysze.Jesli chcesz to moge Ci podac z guzikami,ale to troszq bez sensu bo napewno grasz WSAD,a ja strzalkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamietam jak było bez dodatku to było to po kolei tak jak podales i wystarczyły skopiować i wkleić, teraz jest to inaczej są inne wartosci dodane, czesc z tych co podales nie ma i jest bałagan, nie da sie tak poprostu wkleić bo usune te nowe. A wyszukać to jest cieżko, zwłascza że chcialem potestować różne confingi.

 

edit.

żeby tu bałaganu nie robić, to wstawilem tu mój orginalny cfg - http://8000.webpark.pl/DoomConfig.htm

Jak widać rózni sie on od starego cfg samego dooma.

Edytowane przez ssound

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...