Skocz do zawartości
maly86

Call Of Duty 2

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry joke...na silniku d3 by pewnie szybciej gierka chodziła niż chodzi obecnie...

 

zawsze był jakiś dobry fps "drugowojenny" końcem roku...a teraz ...lipa ??..

1672245[/snapback]

A ten dodatek do BiA to SP nie będzie też ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yhm, naczytalem sie tych waszych bzdurnych postow na pierwszej stronie i  mi sie wrylo ze to engine d3

Gdzie ktoś tu napisał, że ta gra jest na silniku D3? Jedyny bzdurny post(y) to twój. Gratuluję taktownego wejścia na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pogralem troche i jest sieka. Na dx9 grac sie nie da :wink: A na dx7 jest super AAx4 Anisox16 i od 60-90fps wiec pieknie. Gra na dx7 wyglada nawet porzadnie. Jedynie gameplay taki cos podobny jak w Seriusie czyli run&gun :P (ups to chyba w nba tak graja) i niektorym moze sie spodobac. Poki co czekamy na full i bedziemy sie smiac razem z tego iz zeby pograc w gierke trzeba miec zestaw za 10k albo i wiecej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ktoś tu napisał, że ta gra jest na silniku D3? Jedyny bzdurny post(y) to twój. Gratuluję taktownego wejścia na forum.

Jak juz napisałem na pierwszej stronie tego tematu. Gratuluje spostrzegawczosci. Edytowane przez skus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No panowie przyszło nam w roku 2005( ups juz prawie 2006 ) grać na dx7 :]]]] Mogli poczekać to by za darmo dostali silnik q3 bo został udostępniony niedawno LOL, chociaż pewnie grosze za niego zapłacili. Chyba nie chcieli się wykosztować, byle tylko upchnąć całej masie i zyskać $$$

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No panowie przyszło nam w roku 2005( ups juz prawie 2006 ) grać na dx7 :]]]] Mogli poczekać to by za darmo dostali silnik q3 bo został udostępniony niedawno LOL, chociaż pewnie grosze za niego zapłacili. Chyba nie chcieli się wykosztować, byle tylko upchnąć całej masie i zyskać $$$

1672336[/snapback]

Co z tego.Gra jest piekna,zapowiada sie kolejny kandydat na gre roku.Widzialem jak to chodzi na Sempronie 3100,512 ram i GF6600.Na DX7 oczywiscie wymiata na full (chodz sa tam ogrsaniczenia detali do poziomu normal) a na DX9 lekko skacze w 800x600 ale z daleka jest plynnie a z bliska czasem minimalnie przytnie,ale tragicznie to nie wyglada tak jak opisaliscie.Bardzo mi sie podoba,lubie te klimaty w grach wiec ja polecam.Jutro przetestuje to u siebie bo teraz nie mam jeszcze takiej mozliwosci i sprawdze czy jest tak tragicznie jak mowicie.Wydaje mi sie,ze u Nierealnego bedzie to wymiatalo nie mowiac o full wersji.Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

muj kumpel na radku X600 wszystko na normal czy jakos tak 1024-768 aa 2x z wlonczonym dx7 40-45 czasem 50fps grafika niezla idzie grac

te same ustawienia tylko dx7 wylonczony czyli gra na dx9 to z 18-20 fps i co zadziwiajace tezidzie grac:)

 

konfig: p4 3ghz 1mb,512 ddr 400 cl3,rx600 128 i na tym sprzecie nic nie doczytuje :D :D oczywiscie z wlonczonym dx7

Edytowane przez mendezX700

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

muj kumpel na radku X600 wszystko na normal czy jakos tak 1024-768 aa 2x z wlonczonym dx7 40-45 czasem 50fps grafika niezla idzie grac

te same ustawienia tylko dx7 wylonczony czyli gra na dx9 to z 18-20 fps i co zadziwiajace tezidzie grac:)

1672346[/snapback]

Takze znow przesada.Gra chodzi arcy plynnie w porownaniu do Boiling Point.Tej gry nic ne przebije do roku min.Wogole to przypomnial mi sie motyw,ze w opcjach jest ustawienie - optymalizuj do standardowych kart graficznych czy cos takiego.Probowaliscie sie tym bawic?? Pewnie znajac zycie w tym tkwi przyczyna takiej niskiej wydajnosci i trzeba to zapewne wylaczyc a jesli standardowo jest wylaczone (nie pamietam) to wlaczyc,proste :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde gadacie że ta gra ma duże wymagania aż nie wiem czy będzie ok chodziło u mnie ... za tydzień będę miał 2GB DDR i X2 to jak teraz będzie źle to na nowym konfigu myślę że w 1280x1024 aax4+anziox8 se pogram :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

starenki radek 9800pro i softmody 5.9, ze strownikow ustaiony na maks jakosc plus 2aa i 4anizo i na dx9 jest wykres wydajnosci.. w ksztalcie sinusoidy

raz w danym miejscu jest 9 fps, a po kilku sekundach 40 i nie zalezy to w zadnym wypadku od tego co jest na ekranie - jatka przy dzialach potrafi mi przejsc plynnie do polowy a potem zaczac skakac lub na odwrot, przeszedlem to kilkukrotnie i nigdy nie mialem zwolnien w tych samych miejscach

dotyczy to tez trybu dx7 - ale tam trudneij zauwazyc ten slaby moment, bo z 70 robi sie 40 a to trudno wyczuc a ja nie po to gralem zeby sie na licznik patrzec :)

 

brak mozliwosci regulowania tekstur uznaje za kiepski zart, tak samo nie podoba mi sie celownik na niemieckich karabinach, ael to kwestia natury historycznej.

zauwazyliscie tez, ze thompson ma skopany celownik? dziurka przez ktora sie powinno patrzec jest za nisko. ale to detale..

 

patrzac po dlugosci misji, standardzie [czy tak nie zaczynal sie mohaa?] wprowadzenia i narracji, nie widze w tej grze nic nowego. a widok spadajacego stukasa po kilka latach gry w sturmovika nie byl nawet kiepski. byl zalosny...

 

gra - gniot roku

 

loco gringo wraca grac w total overdose... moze sie okaze, ze demo TO bedzie ciekawsze niz caly full cod2

Edytowane przez -Sid-The-Rat=>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie przestanice gra zajebista podobno do jedynki i wogole ten klimat muzyka mmmmmmm. niebo w gebie.

Gra chodzi slicznie na 1024* aa2 i reszta na full ale ze w DX7...

 

Mam radka 9500 i jest problem gdy chce wlaczyc DX9 to wszystko idzie laduje mi misje sa napisy co gdzie jak i nagle restart i tak caly czas normlanie dziala tylko na DX7 co jest grane:/ czyzby moj radus callowi sie nie podobal stery mam 5.9 najnowsze.

 

POzdro

Edytowane przez To_MeKs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zato mam inny problem. A mianowicie- mam radeona x700pro i gdy wlaczam demko na dx9 to w momencie gdy powinien pojawic sie widok jak jedziemy samochodem (po poczatkowych napisach) dostaje niebieski ekran (nie taki z bledem tylko po prostu caly niebieski i nic wiecej) i zwis. Probowalem na roznych sterownikach, ale zawsze bylo tak samo (wszelkie inne gry dzialaja wpozadku). Jak wlacze dx7, wszystko dziala normalnie.

Jeszcze co do dzialania- jest napisane ze demko jest "Pre-Release" wiec moze dlatego sa takie problemy :?

 

Ogolnie mowiac, demko podoba mi sie rownie bardzo jak poprzednie CoD'y i na pelnej wersji raczej sie nie zawiode.

 

 

PS. Widze To_MeKs, ze masz podobny problem do mojego.

Edytowane przez DrSour

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie tracicie, ze nie ogladacie gry w dx 9.0 (poza spadajacymi klatkami i rozmytymi teksturami ;] ). Nie wiem czego ci ludzie chca od tej gry, nie jest to moze jakis megahit, ale trzyma poziom jedynki i jest od niej lepsza a to juz dla mnie cos. Wiem, ze kazdy sie spodziewal czegos wiecej, ale na szczescie produkt nadrabia klimatem. Wole takie cos niz fajerwerki graficzne ubrane w gre bez jaj (np. serious sam 2).

 

Co do jakosci high i very high to napewno bedzie, ale dopiero w finalnym produkcie. Mam takze nadzieje, ze zrobia cos z tym dx 9.0, zeby to wygladalo normalnie i dalo sie w to grac z efektami na miare 2005 roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co z tego.Gra jest piekna,zapowiada sie kolejny kandydat na gre roku.Widzialem jak to chodzi na Sempronie 3100,512 ram i GF6600.Na DX7 oczywiscie wymiata na full (chodz sa tam ogrsaniczenia detali do poziomu normal) a na DX9 lekko skacze w 800x600 ale z daleka jest plynnie a z bliska czasem minimalnie przytnie,ale tragicznie to nie wyglada tak jak opisaliscie.Bardzo mi sie podoba,lubie te klimaty w grach wiec ja polecam.Jutro przetestuje to u siebie bo teraz nie mam jeszcze takiej mozliwosci i sprawdze czy jest tak tragicznie jak mowicie.Wydaje mi sie,ze u Nierealnego bedzie to wymiatalo nie mowiac o full wersji.Pozdro

1672345[/snapback]

Gra roku.. haha, lekko skacze na dx9, boshe haha, wiesz gdzie Ty się nadajesz... do polskiej polityki, stary widzę Cię jako Premiera, ba może nawet wyżej!. Brak mi słów na Twoje wypowiedzi... Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qrcze, stary się chyba coś robię, niby super wartka akcja, pełno wybuchów samoloty i pociski altyleryjskie co chwila spadają z nieba, a ja jem sobie kolację jakby nigdy nic, kęsik paru niemiaszków, łyczek cherbatki granacik i seria z kaema... to już nie to samo co stalingrad, czy plaża omacha, które potem śniły mi się po nocach.

Przez cały czas miałem uczucie że gram w takie gorsze HALO z X-Kloca, tyle że zamiast do pociesznych stworków, strzelam do palantów z nocnikami na głowie. Uczucie potęgowało samo-regenerujące się zdrówko oraz przaktycznie nieskończona ilość amunicji, na praktycznie nieskończoną ilość wrogów ;)

 

Technicznie, no cuż, mojej karcie stukło już dwa latka więc cudów się nie spodziewałem, ale patrząc jak ta gra wygląda w dx9 naprawdę nie wiem co tak obciąża kompa, bump maping na hełmach? a to wymuszanie dx7 to będzie chyba mega-lol roku :?

Gram w dx7 reszta na full ile się tylko da, najmniej pojawiło mi się 35FPS, a bumpmap na nocnikach nie żałuję, nie wyglądają aż tak niesamowicie by katować się parunastoma klatkami w 800x600, ba wyglądają koszmarnie plastikowo.

Edytowane przez M4TEUSZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zagrałem i gra jest fajna :) będzie w co grać :) ale powiem że u mnie jest kiszka ... 1280x1024 wszystko włączone dx9 aax4 i anizox8 i mam 20klatek :D jak wyłącze aa to około 30 :)

 

ze all jak wyżej tylko dx7 i średio 60klatek a różnicy nie widać ... ?

Edytowane przez molimo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wielu waszych wypowiedziac stwierdzam ze:

za duzo naraz nowosci bylo w jedynce grafika na poziomie muzyka klimat itp potem dodatek praktycznie nic nie wniosl nie wliczajac nowych misji i tak kilka drobnostek konczac na lepszej odrobine grafice. Dwojka wam nie lezey bo to juz bylo(wszystko juz widzieliscie w jedynce i dodatku) grafike zmienili ale nie o to chodzi tylko o klimat watpie czy da sie lepszy zrobic napewno sa osoby ktorym nowy call sie podoba np. mnie. Lepszej wojenki nie ma jak narazie na PC bo BiA jest chore:/ tam to juz zupelnie nie patrzac na grafike ale wkur... ten element taktyczny jakby byl dopracowany oki rozumiem ale jak narazie dodatek wyszedl i to samo:/ a grafika gorsza od calla a tnie sie jak cholera dla tej gry low a high 640*480 a 1280*1024 to samo. Dlatego Pmoim zdaniem call lepszy.

Potem stwierdzenia ze bedzie to "lol roku" twierdzcie tak bo sa nie dociagniecia w grafice lepsza taka niz jakis fear ktory nikomu nie pojdzie :/ a ze trzeba wymuszac poczekajmy z ocena tej gry do wyjscia pelnej bo to demo a jak zawsze bywa dema sa nie dopracowane. Grafika ladna mila dla oka ale na 2005 rok to za malo.

Wiec poczekajcie z ocena

 

POzdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

będe dla was dobry ;]

 

mi sie demo nie zassało i padło na 89% - wale to już i poczekam na full...

 

jednak jak ktoś chce jeszcze powalczyć chwile to niech stestuje 'axis mod' jaki wyszedł - zamieniamy sie stronami i tym razem bronimy działek...

 

http://www.clanbase.com:8080/CoD2_German_Demo_mod.rar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godne obadania...

 

po dłuższym stestowaniu dema stwierdzam że i tak to pewnie zakupię...bo jaka by ta gra nie była to będzie (dla mnie) lepsza od BiA...

 

Zresztą...nie oczekiwałem po CoD jakichś wodotrysków graficznych...od tego mam inne gry...mam tylko nadzieję że będzie trzymać klimat...:?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zato mam inny problem. A mianowicie- mam radeona x700pro i gdy wlaczam demko na dx9 to w momencie gdy powinien pojawic sie widok jak jedziemy samochodem (po poczatkowych napisach) dostaje niebieski ekran (nie taki z bledem tylko po prostu caly niebieski i nic wiecej) i zwis. Probowalem na roznych sterownikach, ale zawsze bylo tak samo (wszelkie inne gry dzialaja wpozadku). Jak wlacze dx7, wszystko dziala normalnie.

Jeszcze co do dzialania- jest napisane ze demko jest "Pre-Release" wiec moze dlatego sa takie problemy icon_confused2.gif

 

Ogolnie mowiac, demko podoba mi sie rownie bardzo jak poprzednie CoD'y i na pelnej wersji raczej sie nie zawiode.

DrSour znalazlem rozwiazanie u mnie dziala zmienilem sobie tylko agp na 256mb zobacz u siebie i wylacz wtedy aa bo chyba to cos rabie :?

 

POzdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapomnij o tych 50%-60% !!!!

gra nadal zwalnia!!

może jakiś posiadacz 7800 się wypowie :)

1671223[/snapback]

To się wypowiem (7800 GT + Athlon 64 3000 + 1 gb ram):

No niestety ale rzeczywiście kiszka. Są momenty, w których wyswietla kilkanascie klatek/sec. Miejmy nadzieję, że w wersji handlowej to poprawią...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się wypowiem (7800 GT + Athlon 64 3000 + 1 gb ram):

No niestety ale rzeczywiście kiszka. Są momenty, w których wyswietla kilkanascie klatek/sec. Miejmy nadzieję, że w wersji handlowej to poprawią...

1672677[/snapback]

 

buhahah jezeli tak jest to naprawde nie ma o czym dyskutowac i fakt jest faktem ze silnik gry w demie jest skopany i tyle. Wprawdze kolega ma 7800 GT a nie GTX ale to i tak przeciez potwor. I rozumiem tez ze nie testowales tego w 1600 z aax8 anizo x16 ;),

 

no ja niestety nie mialem jeszcze czasu przetestowac na swojej maszynce. Wogole qrw.... mac mam malo czasu na granie wrrrrrrrrrr :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na P4 2,6GHz, 1GB RAM i 9800 Pro w dx9 nie da się grać (~20 klatek w 1024 medium / niewiele więcej w 800x600, AA i AF wyłączone, tekstury na performance).

Po wymuszeniu dx7 i wszystkich opcjach na full + AFx8 + AAx2 w 1024 demko śmiga około 80 klatek, z niewielkimi spadkami. Jedyna różnica to wspomniany bump i szczegóły w rodzaju ładne flagi czy inna woda. Efektów dx9 tyle co nic, a tekstury nie przeszkadzają, zwłaszcza jak już się wczujesz w (raptem dziesięciominutową) akcję. Bo ogólnie biega i strzela się całkiem przyjemnie.

 

W H-L2 nie było takiego spadku wydajnośćci po przejściu z dx7 na dx9. Ta gra nie oferuje nic, co usprawiedliwiałoby jej żałosne działanie - skopali tutaj silnik i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...