Jump to content

draak

Stały użytkownik
 • Posts

  6029
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

draak last won the day on December 22 2010

draak had the most liked content!

About draak

 • Birthday 07/11/1982

Contact Methods

 • Strona WWW
  http://
 • GG
  0

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Katowice / Kraków
 • Zainteresowania
  XC, literatura faktu, motoryzacja, narciarstwo, nurkowanie, duze piwo

Recent Profile Visitors

4788 profile views

draak's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

43

Reputation

 1. draak

  F1 Sezon 2011

  Promocja 2-4-1 ;)
 2. draak

  F1 Sezon 2011

  Jeden z najlepszych i najbardziej widowiskowych (ach, te ostatnie okrążenie- poezja!) GP w mojej 15 letniej historii kibicowania! Genialny wyścig Guzika i tylko szkoda, że Miszczu dojechał 4ty- chciałbym znowu zobaczyć Szumiego na podium. Liczyłem na więcej w wykonaniu Czerwonych, ale pech Alonso i kiepskie zarządzanie oponami w przedostatnim stincie w wykonaniu Felippe nie pozwoliło na więcej, niż 6te miejsce (ale za to w jak nieprawdopodobnym stylu, foto- finish :D). PS. Są w bdb cenie bilety na GP Węgier (tor nudny, ale za to miasto piękne ;))- pt- nd dla dwóch osób za ok. 1k PLN. Ja już kupiłem. Ktoś z was się również wybiera?
 3. draak

  Xbox 360

  Ta "kierownica" od MS to takie samo ciach!o, jak ta z wii http://www.blogcdn.com/www.engadget.com/media/2009/05/wiiwheel.jpg :lol:
 4. draak

  Xbox 360

  The Witcher 2: Assassins Of Kings Video Game, E3 2011: Exclusive Xbox 360 Announcement HD | Video Clip | Game Trailers & Videos | GameTrailers.com
 5. Masz przecież PS3 i GT5- kup pseye za parę PLN, odpal tryb arcade i sam się przekonaj. Dla mnie to fajny smaczek i z pewnością lepsze takie zastosowanie kinkieta, niż machanie rękami przed tv i udawnie, że się skręca kierownicą. edit- kilka ekranów jest fajne, ale nawet przy jednym o odpowiednio dużej przekątnej można już sensownie się pobawić (nie patrzysz wtedy na ścianę, a na krawędź ekranu).
 6. O TrackIR słyszał?
 7. Wrocław- Kraków to wyłącznie autostrada.
 8. draak

  Playstation 3

  Plus jeszcze dwie dodatkowe gry na PSP, jeśli ktoś rejestrował konto. Czyli 4 gry za friko, a braku PSN nie odczułem (bo praktycznie z niego nie korzystam, jedynie czasem coś kupię z PS Store) ;)
 9. draak

  Playstation 3

  Potwierdzam, działa- łącznie z multi (np. GT5). PS Store jeszcze ładnych kilka dni nie będzie dostępny.
 10. draak

  Playstation 3

  Forum jest niemal martwe, ale może ktoś tu jednak zajrzy:
 11. To zdecydowanie nie tygrys, a leopard lub gepard (kiepska jakość filmu materiału z 1szego linka).
 12. Właśnie wróciłem z wyprawy po Brazylii i to co dzieje się w północnych dzielnicach Rio, bądź w praktycznie całym Sao Paulo (naturalnie piszę nie tylko o favelach, których jedynie w Rio jest ponad tysiąc) jest nie do opisania- to pierwszy kraj, w którym się bałem chodzić po zmroku. Mojego przewodnika po Rio postrzelono dwa lata temu podczas próby kradzieży... fiata palio wartego tysiąc USD max., rzesze koczujących na Copacabanie bezdomnych są przytłaczające (mimo częstych patroli policji), a na miasto zdecydowanie najlepiej wychodzić jedynie z kartą debetową i kserem paszportu. Generalnie, syf, brud i brak ukierunkowanych działań państwa, by rozwiązać problem ludzi mieszkających w favelach (w Rio to >2mln z 7 mln populacji całego miasta) to największa bolączka tego pięknego kraju. Odnośnie redystrybucji bogactwa, ciągnąc dalej przykład Rio, to w tym mieście średnio zarabia się 3 tyś reali (5 tyś PLN netto, co zapewnia minimum przyzwoitej egzystencji), ale mieszkańcy favel otrzymują najczęściej pensję minimalną ok. 500 reali. To plus fakt, że przed czystkami były to główne schronienia dla gangów powoduje, że favele to tykające bomby, których nikt nie chce dotknąć w inny sposób, niż przy pomocy BOPE. Ale gwarantuję każdemu internetowemu specowi, że gdyby zbliżył się choćby na 500m do granicy favel to nóżki, by mu na tyle zmiękły, że w swej bezradności niczego konstruktywnego by nie wymyślił.
 13. Dzięki Neo_x za wyczerpującą odpowiedź, ale faktycznie podzielam zdanie pawelekmal (z wyjątkiem pomysłu na zakup skutera ;)). Żona jest dość drobna (170cm/57kg), więc cięższe maszyny odpadają. Wiadomo również, że będzie jeździć rozsądnie, ale ryzyko popełnienia błędu na mocniejszej maszynie jest jednak większe. Jak już będzie po zakupie, to dam znać na co się zdecydowała.
 14. Masz pewnie rację- moje obawy biorą się stąd, że nie do końca jestem przekonany do tego pomysłu małżonki (nie tyle boję się o jej brak umiejętności, co o innych użytkowników dróg i ich stosunek do jednośladów). Tak czy inaczej, dzięki za radę!
 15. Zdecydowanie wolałbym, by nie zaczynała od skoku na głeboką wodę. Rozumiem, że wszystko słabsze od tej CBF (te 5,2 do 100km/h trochę mnie przeraża- to motor dla żony, nie teściowej ;)) nie da frajdy z jazdy?
×
×
 • Create New...