Jump to content

draak

Stały użytkownik
 • Posts

  6029
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Everything posted by draak

 1. draak

  F1 Sezon 2011

  Promocja 2-4-1 ;)
 2. draak

  F1 Sezon 2011

  Jeden z najlepszych i najbardziej widowiskowych (ach, te ostatnie okrążenie- poezja!) GP w mojej 15 letniej historii kibicowania! Genialny wyścig Guzika i tylko szkoda, że Miszczu dojechał 4ty- chciałbym znowu zobaczyć Szumiego na podium. Liczyłem na więcej w wykonaniu Czerwonych, ale pech Alonso i kiepskie zarządzanie oponami w przedostatnim stincie w wykonaniu Felippe nie pozwoliło na więcej, niż 6te miejsce (ale za to w jak nieprawdopodobnym stylu, foto- finish :D). PS. Są w bdb cenie bilety na GP Węgier (tor nudny, ale za to miasto piękne ;))- pt- nd dla dwóch osób za ok. 1k PLN. Ja już kupiłem. Ktoś z was się również wybiera?
 3. draak

  Xbox 360

  Ta "kierownica" od MS to takie samo ciach!o, jak ta z wii http://www.blogcdn.com/www.engadget.com/media/2009/05/wiiwheel.jpg :lol:
 4. draak

  Xbox 360

  The Witcher 2: Assassins Of Kings Video Game, E3 2011: Exclusive Xbox 360 Announcement HD | Video Clip | Game Trailers & Videos | GameTrailers.com
 5. Masz przecież PS3 i GT5- kup pseye za parę PLN, odpal tryb arcade i sam się przekonaj. Dla mnie to fajny smaczek i z pewnością lepsze takie zastosowanie kinkieta, niż machanie rękami przed tv i udawnie, że się skręca kierownicą. edit- kilka ekranów jest fajne, ale nawet przy jednym o odpowiednio dużej przekątnej można już sensownie się pobawić (nie patrzysz wtedy na ścianę, a na krawędź ekranu).
 6. O TrackIR słyszał?
 7. Wrocław- Kraków to wyłącznie autostrada.
 8. draak

  Playstation 3

  Plus jeszcze dwie dodatkowe gry na PSP, jeśli ktoś rejestrował konto. Czyli 4 gry za friko, a braku PSN nie odczułem (bo praktycznie z niego nie korzystam, jedynie czasem coś kupię z PS Store) ;)
 9. draak

  Playstation 3

  Potwierdzam, działa- łącznie z multi (np. GT5). PS Store jeszcze ładnych kilka dni nie będzie dostępny.
 10. draak

  Playstation 3

  Forum jest niemal martwe, ale może ktoś tu jednak zajrzy:
 11. To zdecydowanie nie tygrys, a leopard lub gepard (kiepska jakość filmu materiału z 1szego linka).
 12. Właśnie wróciłem z wyprawy po Brazylii i to co dzieje się w północnych dzielnicach Rio, bądź w praktycznie całym Sao Paulo (naturalnie piszę nie tylko o favelach, których jedynie w Rio jest ponad tysiąc) jest nie do opisania- to pierwszy kraj, w którym się bałem chodzić po zmroku. Mojego przewodnika po Rio postrzelono dwa lata temu podczas próby kradzieży... fiata palio wartego tysiąc USD max., rzesze koczujących na Copacabanie bezdomnych są przytłaczające (mimo częstych patroli policji), a na miasto zdecydowanie najlepiej wychodzić jedynie z kartą debetową i kserem paszportu. Generalnie, syf, brud i brak ukierunkowanych działań państwa, by rozwiązać problem ludzi mieszkających w favelach (w Rio to >2mln z 7 mln populacji całego miasta) to największa bolączka tego pięknego kraju. Odnośnie redystrybucji bogactwa, ciągnąc dalej przykład Rio, to w tym mieście średnio zarabia się 3 tyś reali (5 tyś PLN netto, co zapewnia minimum przyzwoitej egzystencji), ale mieszkańcy favel otrzymują najczęściej pensję minimalną ok. 500 reali. To plus fakt, że przed czystkami były to główne schronienia dla gangów powoduje, że favele to tykające bomby, których nikt nie chce dotknąć w inny sposób, niż przy pomocy BOPE. Ale gwarantuję każdemu internetowemu specowi, że gdyby zbliżył się choćby na 500m do granicy favel to nóżki, by mu na tyle zmiękły, że w swej bezradności niczego konstruktywnego by nie wymyślił.
 13. Dzięki Neo_x za wyczerpującą odpowiedź, ale faktycznie podzielam zdanie pawelekmal (z wyjątkiem pomysłu na zakup skutera ;)). Żona jest dość drobna (170cm/57kg), więc cięższe maszyny odpadają. Wiadomo również, że będzie jeździć rozsądnie, ale ryzyko popełnienia błędu na mocniejszej maszynie jest jednak większe. Jak już będzie po zakupie, to dam znać na co się zdecydowała.
 14. Masz pewnie rację- moje obawy biorą się stąd, że nie do końca jestem przekonany do tego pomysłu małżonki (nie tyle boję się o jej brak umiejętności, co o innych użytkowników dróg i ich stosunek do jednośladów). Tak czy inaczej, dzięki za radę!
 15. Zdecydowanie wolałbym, by nie zaczynała od skoku na głeboką wodę. Rozumiem, że wszystko słabsze od tej CBF (te 5,2 do 100km/h trochę mnie przeraża- to motor dla żony, nie teściowej ;)) nie da frajdy z jazdy?
 16. Żona uparła się, że na weekendowe wyjazdy będzie jeździc na motorze, więc mam pytanie do Was: jakiego naked'a (z wyglądu są dla niej najlepsze) byście polecili? To byłby jej pierwszy motor (kat. B ma od dawna i jeździ autem bdb, o ile to ma cokolwiek do rzeczy), a jako, że interesowałem się zawsze jedynie 4 kółkami, na motorach się kompletnie nie znam. Nawet nie wiem, w jaką moc/wagę celować, by sobie nie zrobiła krzywdy, a miała zarazem jakąś tam frajdę z jazdy ;) Budżet max. 30k PLN.
 17. draak

  F1 Sezon 2011

  Uploaded with ImageShack.us
 18. Wybaw nas od "powietrza"? :huh:
 19. draak

  Xbox 360

  costi, ja mam na sprzedaż tego Play & Charge Kita (jedynie wyciągnięty z opakowania z tym nowym padem) z polskiej dystybucji. Odezwij się na PM ze swoją propozycją rozsądnej ceny ;) @kkNd!- jeśli dwa aktualne pady są w pełni sprawne (u mnie drugi ze slima odmówił posłuszeństwa) to niewarto. Jeśli jednak miałbyś kupować dodatkowego pada, to brałbym tą wersję noir :)
 20. draak

  Xbox 360

  Nowego pada widziałem dziś w MM za jedyne 299PLN :lol: Ja z zakupu jestem zadowolony- zdecydowanie lepszej jakości plastik, wygląda świetnie (rzecz gustu), a i d-pad minimalnie poprawiony (minimalnie, bo ten patent z regulacją wysokości tak naprawdę mało co daje). W powyższej cenie z Amazonu absolutnie warty kupna.
 21. draak

  Playstation 3

  Tak, to normalne- urok arcyszybkiego odczytu na BR. W niektórych grach masz opcjonalną instalację, w innych przymusową, a w pozostałych brak powyższych opcji.
 22. draak

  Xbox 360

  Naturalnie, że to ten z play & charge- było swego czasu o tym głośno, bo MS nie sprzedaje w inny sposób tego nowego pada, jak jedynie z play & charge w zestawie. Cena bardzo dobra, bo niedawno ten zestaw kosztował ok. 250PLN (w tej chwili MS daje 20% rabaty na akcesoria).
 23. Mastah, napisz o kogo chodziło, by nikt inny się nie naciął na tego typa. Jeśli ktoś miał zapędy na złodzieja to i w przyszłości zachowa się podobnie- dlaczego to zamiatać pod dywan?
 24. draak

  Xbox 360

  Kupiłem w gram.pl nowego pada (tego z wysuwanym d-padem), bo oryginalny od slim'a faktycznie jest słabej jakości i po kilku miesiącach sporadycznego grania (max. 10h/tydzień) już przycisk B przerywał. Wrażenia b. pozytwne, pad na żywo wygląda genialnie, a patent z d-padem faktycznie może poprawić jego działanie. Warto brać, szczególnie w tak niskich cenach, jak obecnie (zapłaciłem ok. 190PLN).
 25. Jeżeli pod negatywnym wpływem masz na myśli jedynie zuużycie opony, to nie, nie mają takie temp. wpływu na opony letnie. Jeśli pod uwagę weźmiesz trakcję/drogę hamowania to naturalnie wpływ negatywny jest- mieszanka na lato w takich temp. staje się o wiele twardsza od zimówki, stąd taki wpływ na w/w parametry.
×
×
 • Create New...