Skocz do zawartości
VILQ

Gra Dla Myślących - Podejscie Nr 2 :)

Rekomendowane odpowiedzi

Pokaze ci sie litera, jak obrocisz zegar do gory nogami i wpiszesz odwroceone litery... tzn te liczby po odwrocie beda literami. Moze jakas inna podpowiedz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, podpowiedzi na pw, albo tak jak grzesiu na jasny kolor. Albo zacytować czy do code wrzucić i tekst dać na biało.

 

Rozrywka jest bardzo fajna, ale jak się samemu rozwiązuje. Z podpowiedzi korzystać tylko w skrajnych sytuacjach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale LVL 5 chyba nie będzie tak prosty...

 

W kodze strony umieszczone jest:

<!-- 2 Systems>

, więc istnieje możliwość, że nie jest to tylko binarka... może być też szesnastkowy(hex) i wtedy nie będzie łatwo.

 

Narazie w piątym lvlu, po zabawie kalkulatorem uzyskałem pewną liczbe(trzycyfrową - system dziesiątkowy).

 

Narazie myśle co z nią zrobić. Dodam, że interesujący jest tytuł strony. Jak ktoś nie wie co on znaczy, niech sobie na wikipedii sprawdzi :).

 

Muszę chwile pogłówkować. Zapisałem sobie wsio na karteczce i kalkuluje to na różne sposoby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol fajna? WYPAS TO JEST. Wyslalem linka prawie kazdemu kogo mam na gadu i wszyscy teraz sie glowia. Vilq - kawal dobrej roboty odwaliles :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@radeksz: Najpierw pobaw się systemem binarnym... W binarnym 111000 to nie "stojedynaście tysięcy" tylko "jeden jeden jeden zero zero zero". Dla ułatwienia dodam, że kalkulator w win XP a trybie naukowym łatwo przeliczy Ci liczby z bin na dziesiątkowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol fajna? WYPAS TO JEST. Wyslalem linka prawie kazdemu kogo mam na gadu i wszyscy teraz sie glowia. Vilq - kawal dobrej roboty odwaliles :)

1668614[/snapback]

Grałeś w prona misziego :?: Gdzieś w tym dziale jest ten temat o tej grze.

 

6 lvl zaliczony :blurp:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...