Skocz do zawartości
pies123

Instalacja Xp Prof

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich , chcialem sie poradzic w nastepujacych sprawach . Chce sobie zrobic reinstalacje win Xp , ale mam jeden problem i nie wiem jak go rozwiazac , otoz jak wlancza mi si ekomp to mam wybor miedzy dwoma windowsami xp prof ( efekt instalacji drogiego windowsa na drogiej partycji ) ale tego win Xp juz nie ma na kompie pozostal tylko link do jego wyboru na starcie windowsa , chcialem sie dowiedziec jak to mozna usunac ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no fajnie z ebył , ale problem polega n atym ze ja nic z tego nie rozumiem co tam jest napisane , gdyz nie jestem obeznany w tych tematach , wiech chcialem sie poradzic i zeby ktos mi to w miare jansy sposob wyjasnił co i jak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Zrób sobie pełen format dysku i już nie bedziesz miał takich problemów !

1307829[/snapback]

Rzeczywiście świetna rada :]

 

Otwórz np. Mój komputer -> Narzędzia -> Opcje folderów -> Zakładka widok -> z listy odznacz "Ukryj chronione pliki systemu operacyjnego" natomiast zaznacz "Pokaż ukryte pliki" i naciśnij OK. Plik znajdziesz w katalogu głównym C:\boot (to ten chociaż pewnie nie widzisz rozszerzenia bo masz ukrywanie rozszerzeń znanych plików). W dalszym ciągu zastosuj się do tego co napisał KrzychuG

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...