Skocz do zawartości
brathaneq

G4 Mx440 64 Mb I Niebieski Zalman

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

czy mozna bez wiekszych stresow wymienic male wnerwiajace wiatraczki na tych kartach na niebieskie radiatorki?

przypadek bez zadnych o/c.

szukajka nie daje mi jednoznacznych odpowiedzi - jak ludzie pytaja to o zalmany z wiatrakami,albo kanapkowe modele.

a to dosc stara karta i moze sie nie grzeje tak okrutnie?

aha, do uzytku biurowego - word/net/muza czasem jakis dvd.

milego

brat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj gf2mx (wiem ze to nie dokladnie ta sama karta ale moze Ci sie taka opinia przyda) na samym niebieskim cholernie sie grzal. smiem twierdzic ze by dzialal ale ja obstaje za wiatrakiem na 5v nieslyszalny a jednak zbija temp z radiatora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lul.

 

Moj GF 4 MX SE ten co bije rekordy :lol: do 280 szedl pasywnie na radiatorki o szerokosci rdzenia i wysokosci 1cm. Buda nie byla wentylowana. Spokojnie na pasywnie go schlodzisz. Owszem bedzie cieply ale to nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moim GF4 zrobilem cus takiego....

 

...tylko bardzo prosze sie nie smiac. :wink:

 

Dołączona grafika

 

Lezal mi ten radiator w szufladzie to zmienilem z jakiego aluminiowego wielkosci 5zl na ten, zastanawiam sie tylko czy jest sens ladowania na to jakiegos wentyla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moim GF4 zrobilem cus takiego....

 

...tylko bardzo prosze sie nie smiac. :wink:

 

 

 

Lezal mi ten radiator w szufladzie to zmienilem z jakiego aluminiowego wielkosci 5zl na ten, zastanawiam sie tylko czy jest sens ladowania na to jakiegos wentyla.

1309515[/snapback]

czym przyczepiłeś ten radiator do rdzenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie profesjonalnie przyczepilem lub inaczej mowiac docisnalem radiator do rdzenia za pomoca "opasek zaciskowych" (nie wiem czy tak sie na to mowi) dookola karty. Siedzi sztywno i sie nie rusza, rowno przylega.

 

Tu mozesz po czesci zobaczyc jak to wyglada:

Dołączona grafika

 

Nie chcialem tego robic za pomoca tasmy, takiej jak idzie np. pod radiatory na "czipsecie" mobo, bo by napewno tego taka tasma nie utrzymala, radiator wazy sobie 285g - z tego co pisze producent. :wink:

 

Musze jeszcze dodac, ze karta nie jest przetaktowana, bo nie chce mi sie bawic w takie rzeczy, poza tym nie wiem co z tego dziada mozna wyciagnac, co za tym idzie nie wiem jak zachowywalaby sie ta konstrukcja przy podkrecaniu. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj gf2mx (wiem ze to nie dokladnie ta sama karta ale moze Ci sie taka opinia przyda) na samym niebieskim cholernie sie grzal. smiem twierdzic ze by dzialal ale ja obstaje za wiatrakiem na 5v nieslyszalny a jednak zbija temp z radiatora.

1309318[/snapback]

Potwierdzam to co mówi Wunat. Co jak co ale na GF2MX 64Mb sam niebieski zalman nie daje rady. W moim przypadku to był Prolink. Potwornie gorąco i niestabilny.

Może w przypadku GF4MX się sprawdza jak tu koledzy mówią :)

Edytowane przez PJ2099

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym na twoim miejscu nie kupował do takiego czegos zalmana, zalman troche kosztuje ,znacznie taniej kupic z jakies rozbiórki coolera z jakiegos procka -może byc antyk ,ja dostałem za friko ze sklepu radiator z chipsetu i wspomogłem go wentylatorem 80mm z termistorkiem na radiatorze i w zupełnosci to starczyło (na4mx440)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...