Skocz do zawartości
Mangelo

Czy Mozna Jakos Wsadzic Wiatrak Do Tej Obudowy?

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem niestety posiadaczem takiej oto obudowy :/

Czy jest jakas mozliwosc przerobienia jej tak aby z przodu umiescic wentylator wtlaczajacy powietrze do srodka??

W metalowym stelarzu niby jest miejsce (mniej wiecej na wysokosci przycisku power :angry:) ale co z tym plastikiem z przodu??

Edytowane przez Mangelo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic z tym plastikiem.obudowy które mają miejsce z przodu na wiatrak mają dopływ powietrza(często z dołu obudowy) Ja mam tam założony wentyl i jest zimniutko

Edytowane przez Lexus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od spodu obudowy jest "szczelina" która wiatrak moze "pobierac" świerze powietrze. Mozesz zamatowac swobodnie , wiadomo przeplyw powietrza bedzie utrudniony ale bedzie. :wink:

 

EDIT: Lexus wyprzedzileś mnie B)

Edytowane przez Buu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może nawierć po bokach plastiku małe dziurki, jak komp stoi na podłodze to i tak pewnie go za bardzo nie widać. :) Przewiew mały bo mały ale zawsze jakiś jest.Ewentualnie postaw kompa na jakiejś desce albo czymś takim żeby była większa szpara. Jest jeszcze jedno rozwiązanie: zamontuj wentylator na bocznym panelu.Wg. mnie to ostatnie jest najlepsze bo najwydajniejsze.

Edytowane przez Zakonnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh... Z wentylatorem z tylu to wiem ze lepiej bo wywala cieple powietrze z budy. Ale wytlumacze o co dokladnie mi chodzilo :

Bardzo podobja mi sie obudowy ktore z przodu maja na dole podswietlany wentylator. Niestety w mojej nie da sie tego zrobic bo w tym miejscu sa przyciski power i restart. No chyba ze zmienilo by sie caly przod obudowy ale musial bym go zrobic sam a za bardzo nie wiem z czego :? Ale to juz chyba nie na ten dzial pytanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...