Skocz do zawartości
Gość Kyniek

Waterblocks By Kyniek

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zadniem przesadzacie.... Kyniek robi taki marketing jak uważa - jego sprawa - mnie osobiście tez juz meczy ale jestem w stanie zrozumiec - kyniu to uczciwy czlowiek jest i dobre bloki robi do tego po cenie uczciwej...

Wiec ja bez żadnego zachecania ze strony sprzedajacego zachwalam bloki kyńka (no teraz moze nie tak intensywnie) bo poprostu są tego warte.... mysle ze ciepłe słowo od klienta i zasłużone miejsce w sygnaturce to najlepszy budulec dla renomy....

Co do bloków misia.... sorry bardzo - 2x kupowałem blok - kiedy zapytalem sie na GG ile meijsca wokol ukladu graficznego musze miec by blok wszedł usłyszałem "nie wiem" dlatego wlasnie mam 2 prisony a nie nic innego... byc moze kyniek z marketingiem sie zapędza i mozna tego nie lubiec natomiast jest on w stanie dla klienta wykonac duzo rzeczy ktorych nikt inny nie zrobi (wide obrotowa zapinka)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie 1. Kyniek ma dalej bana ? Bo chcialbym od niego odpowiedzi na pytanie drugie.

Pytanie 2. Czy zakladajac Prison'a V2 pro na DFI LanParty UT 250 trzeba sciagac koszyk ?

1. Ostatnio aktywny 22 Styczeń 2006 - 23:39 (wiec nie ma bana)

2. Raczej trzeba bedzie bo on ma okreslona wyskosc ale nie wiem dokładnie wiec lepiej zapytac kogos kto ma blok na tej płycie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie pamiętacie usera KtośTam :blink:

facet napisał obszerny test na temat bloczka kyńka, który był dla niego czymś więcej niż tylko bloczkiem ;)

Dzieło rzemeślnicze z duszą twórcy, coś z pogranicza sztuki

i znikł :lol:

ktośtam aż tak wielbił dzieło "rzemieślnika z duszą" :lol2: że znalazł forum tweaka i podzielił się tym z nieświadomymi forumowiczami, aby to oni nie przeoczyli

Prison Pro V2-najwydajniejszy na jet-pc!

Yacho tez nie daje zapomnieć jaki blok jest naj :lol:

Kyniek -> Najwydajniejsze bloki homemade ! konkurencyjne cenowo !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie pastw się już nad tymi rzeczami-zostało to już obśmiane, wymodrowane i zapomniane...

 

Co było to było lae teraz bez Kynia jakoś tak cicho, smutno i nudno...

 

Lubie misia15go, ale monopole dobre nie są...

Nie ma to jak konkurencja i zażarte boje o najwydajniejszy bloczek :wink:

Gdzie jestr Kyniek? to sie nadaje do archiwum x... Poprwali go kosmici czy faktycznie wypiał sie na forum? Jak tak to chociaż by napisał pa pa... swoja drogą troche to nieprofesjonalne, bo ludzie nadal dopytują sie o prosona i wpadło by mu pare groszy do kieszeni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to nie? cube pro jest niby 2 ale to różnica błędu statystycznego jak sam fiero napisał...

 

 

mozna jeszcze dopracować cube ale pewnie niosło by to za sobą takie nakłady,ze bloczke byłby za drogi...

Mozę pojawi sie cube ultra bo podrzuciłwem misiowi pewnien pomysł ale na razie nikomu sie nie spieszy....

Zresztą z tego co wiem to teraz doszedł do ok 20 bloków sprzedanych w miesiącu i liczba ciągle rośnie...

Ma wystarczająco roboty a zabawa aby mieć najwydajniejszy blok w Polsce najwidoczniej nie jest dla każdego celem życia :wink:

Edytowane przez 99tomcat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie dlaczego misiu o to nie walczy :lol:

Mysle nad nowymi konstrukcjami ale ulepszanie cube i twozenie wielkich pinów kosztem drozszego wykonania mija sie z celem aby pobic pierwszy blok ktory jest lepszy o zaledwie 0,01c

No sory bycie pierwszym nie jest moim zyciowym celem chciałbym za to zeby bloki były dobrze wykonane, ładne i dosc wydajne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Hipo: dzieki za info.

 

 

Z tego co wiem, to kyniek ma teraz sesje... i innych pasci zwiazanych ze studiowaniem.

Co do, co Misiu15go powiedzial... to wydaje mi sie, ze wydajnosc bloczkow juz jest na tak dobrym poziomie, ze teraz ciezko bedzie konkurowac z soba. Teraz w dziedzinie bloczkow imo beda juz coraz wazniejsze wartosci estetyczne, uniwersalnosc, latwosc mocowania i inne duperele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yacho tez nie daje zapomnieć jaki blok jest naj :lol:

Kyniek -> Najwydajniejsze bloki homemade ! konkurencyjne cenowo !

Bo jesli ktos specjalnie dla mnie wymysli zapinke na blok GPU jakiej nie zapodał mi nikt inny to moim zdaniem zasluguje na miejsce w sigu - a ten tekst mialem dlugo przed tym jak kyniek wysylal bloki gdziekolwiek

 

EOT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm zapytam sie tu bo juz zaczynam tracic cierpliwosc :?

Czy miesieczne oczekiwanie na bloczek i brak odpowiedzi na @ jest u kolegi K. normalna procedurą :angry:

Pytam tych ktorzy kupowali u kynka B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no troche trzeba poczekac, dlatego, ze on je robi/robił partiami, jak zamowiles akurat w trakcie produkcji to niestety czekales (ale bylo info w jego sigu), dochodzi do tego sesja, ktora pewno juz zakonczyl wiec mysle, ze niedlugo doczekasz sie bloczku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy ktoś juz tego nie napisał ( jeśli tak to sorka , proszę o info to skasuje posta )

 

piszę bo pewnie nie wszyscy wiedzą, że blok kyńka juz nie jest królem wydajności wg testu jet-pc , teraz najwydajniejszy jest blok Mate`a , który otrzymał wynik 0.145CW.

 

Pimijam fakt o ile jest on wydajniejszy od poprzednich i jak on wygląda, proszę więc o niekomentowanie tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm zapytam sie tu bo juz zaczynam tracic cierpliwosc :?

Czy miesieczne oczekiwanie na bloczek i brak odpowiedzi na @ jest u kolegi K. normalna procedurą :angry:

Pytam tych ktorzy kupowali u kynka B)

w sigu ma napisane wyraznie ze ma sesje i nic nie ma do sprzedania z wb B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sigu ma napisane wyraznie ze ma sesje i nic nie ma do sprzedania z wb B)

Sig jest od niedawna B) a ja rozmawialem z nim z 1,5 miecha temu a bloczek mial isc ze 2 tygodnie temu i na moje ostatnie 3 @ nie bylo zadniej odpowiedzi - wiec mam prawo byc delikatnie w******** :mur:

:rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do znawców:

Jakie są otwory w Prisonach Pro w topie? 1/4 czy 3/8.

Chce wymienić krućce i nie wiem jakie kupić, a nie chce na razie rozbierać bloku.

Kynka pytałem - ale się nie odzywa.

 

 

:) Dzięki Misiu

Edytowane przez MLJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do znawców:

Jakie są otwory w Prisonach Pro w topie? 1/4 czy 3/8.

Chce wymienić krućce i nie wiem jakie kupić, a nie chce na razie rozbierać bloku.

Kynka pytałem - ale się nie odzywa.

Kup krocce z gwintem 1/4"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak nie wpłaciłeś to masz szeroki wybór u konkurencji-jak płaciłeś to bym sie wkurzył ...

Jak bym nie wplacil nie robilbym problemu B) i juz dawno kupilbym cos innego ale czekanie poltora miesiaca od wplaty kasy to juz k.... lekkie przegiecie :angry: Pisze @ do allegro bo juz sie limit wyczerpal :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze że kupowałeś przez Allegro to chociaż sobie przypomni że mu kase wysłałeś.

Kiedyś nic do niego nie miałem ale gdy zobaczyłem topic o jego chłodzeniu a tam

Wypadałoby mieć najlepszy blok czyli Prison Pro V2

to już odechciało mi się kupować u niego bloki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kyniek

Już sesja się skończyła - średnia 4.5 :) no ale to offtop - teraz myślę że należy mi się odpoczynek ;)

 

 

jedno z pytańbyło o bloczek na NB - więc on ma wysokość 10mm - max co na DFI wchodzi to 15mm z tego co wiem - więc powinien mimo wszystko wejść ;)

 

 

 

Co do miesięcznego oczekiwania... jeśli za miesiąc przyjąć 2.5 tygodnia.... to cóż.. taka jest prawda.

 

 

a na forum narazie się nie udzielam bo odpoczywam ;) może niedługo zacznę tu znowu zaglądać - najpierw jednak przygotuje wam coś spcejalnego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do miesięcznego oczekiwania... jeśli za miesiąc przyjąć 2.5 tygodnia.... to cóż.. taka jest prawda.

No teraz to przegiels :?

Aukcja byla zakonczona 18 sty 2006 - 19 stycznia pisales za masz juz kase na koncie a dzis jest 2 marca a ja nadal czekam :blink: Pomijam ilosc wyslanych @.

 

Bloczek w koncu dotarł - 4 marca B)

Edytowane przez molu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche odkopuje temat, ale powiedzcie mi czy jest szansa ze blok prison v2 (nie pro) wejdzie na socket 775, i prison v2 gpu (rowniez nie pro) na 8800gt ? Z góry dzięki za opowiedź i pozdrawiam.

Edytowane przez f1zZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...