Skocz do zawartości
Gość

4max

Rekomendowane odpowiedzi

Takie male pytanko. Czy ta chlodnica bare na 4max.com.pl to nie jest czasem nagrzewnica od lublina oprawiona w ramke? Heh.. 2 razy drozsza. Za odpowiedzi dzieki i jakbyscie mogli to napiszcie cos na moj temat "krojenie miedzi". Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie male pytanko. Czy ta chlodnica bare na 4max.com.pl to nie jest czasem nagrzewnica od lublina oprawiona w ramke? Heh.. 2 razy drozsza. Za odpowiedzi dzieki i jakbyscie mogli to napiszcie cos na moj temat "krojenie miedzi". Pozdrawiam

To nie jest ta z LUBLINa, tylko podobna, nawet bardzo, ale cena ???????????

SHOCK 8O

nie warto jej kupowac, lepiej LUBLINek i samemu ramke ze sklejki na przyklad, w markecie przytna i tylko poskladac, a koszt (u mnie) to 3.90 zl tej ramki :mrgreen;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jest bardzo podobna.. A moze podlacze sobie chlodnice od takiego lublina, to musi byc bydle :)

Zartuje. Ale cena w porownaniu do tamtej to 50% w sklepie, na szrocie jakies 20%. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn ze jak pojde do sklepu z czesciami i powiem , Panie nagrzewnice do Lublina to on mi jaka cene zaspiewa ?

Pani (lepiej Panu) w sklepie, powiedz ze chcesz wklad/grzejnik z nagrzewnicy od LUBLINa.

Powinna zaspiewwac ci max 85 zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam kiedys mialem przymocowana nagrzewnice (bo o tym w sumie mowa) do boku obudowy MIDI-Tower. Wszystko pochowalo sie w obudowie... jedyny problem jest z wentylatorami (pod warunkiem, ze beda to 120x120x38, ze beda takie 2 i ze bedziesz chcial je miec wewnatrz), bede musialy dotykac bezposrednio do nagrzewnicy, wiec efektywnosc sporo spadnie (chlodzone beda tylko te czesci nagrzewnicy bezposrednio pod wiatrakiem) no i ja przynajmniej mialem problem z zamontowaniem wiekszej (szerszej) karty graficznej... tzn nie bylo to wykonalne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie male pytanko. Czy ta chlodnica bare na 4max.com.pl to nie jest czasem nagrzewnica od lublina oprawiona w ramke? Heh.. 2 razy drozsza. Za odpowiedzi dzieki i jakbyscie mogli to napiszcie cos na moj temat "krojenie miedzi". Pozdrawiam

To nie jest ta z LUBLINa, tylko podobna, nawet bardzo, ale cena ???????????

SHOCK 8O

nie warto jej kupowac, lepiej LUBLINek i samemu ramke ze sklejki na przyklad, w markecie przytna i tylko poskladac, a koszt (u mnie) to 3.90 zl tej ramki :mrgreen;

A chłodnica od Lublina jaki ma otwór wlotowy/wylotowy i tak na oko ile waży???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie male pytanko. Czy ta chlodnica bare na 4max.com.pl to nie jest czasem nagrzewnica od lublina oprawiona w ramke? Heh.. 2 razy drozsza. Za odpowiedzi dzieki i jakbyscie mogli to napiszcie cos na moj temat "krojenie miedzi". Pozdrawiam

To nie jest ta z LUBLINa, tylko podobna, nawet bardzo, ale cena ???????????

SHOCK 8O

nie warto jej kupowac, lepiej LUBLINek i samemu ramke ze sklejki na przyklad, w markecie przytna i tylko poskladac, a koszt (u mnie) to 3.90 zl tej ramki :mrgreen;

A chłodnica od Lublina jaki ma otwór wlotowy/wylotowy i tak na oko ile waży???
I jeszcze, jakby ktoś mógłby podać jej wymiary(z rurkami)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CHŁODNICA bare 

 

Wymiary:

 

Długość  - 275 mm    ( *305)

Szerokość - 142 mm ( *150)

Wysokość  - 44 mm  ( *62)

Średnica rurek wylotowych - 16 mm

 

*z ramką

chodziło mi o chłodnicę z lublina

Długość - 32 cm (+ 5cm roorki wylotowe)

Szerokość - 14 cm

Wysokość - 5 cm

Roorki - 16 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze Reed wziales miarke w swoje rece :)

Zastanawiam sie nad jedna rzecza. Najefektowniej jest jak wioatraki dmuchaja na nagrzewnice czy jak wyciagaja z niej cieple powietrze? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co za roznica czy wieje czy ciagnie jak masz dobry wentyl to bedzie zimno

 

moge sprzedac wentylator papst-a 17 cm srednicy 35 zł i zasilanie do niego z regulacja obrotow 25zł , chce oszklic bude i na szybce to ten wentyl nie bardzo bedzie , chlodzi mojego antka samym nawiewem na mobo do max 36-37 stopni stres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...