Skocz do zawartości
ODOO

Kosc Bios Do Nf7

Rekomendowane odpowiedzi

Moze ktos z was ma zbedna kostke na sprzedarz lub wie gdzie takowa mozna kupic ? bo niestety moja najwyrazniej padla probowalem Hot Flasha :/ niestety Flash Menu wywala komunikat "The part number of bios file does not match with your system! This file is not for this system" hot flash oczywiscie robiony na drugiej nf7 ta sama revizja

 

Kosc ram padla podczas wychodzenia z BIOSu mialem zmienic bios na inny ustawilem procka na default Save and Exit i juz nie wstal :/ na kostce kumpla smiga ok czyli kostka padla :mur:

 

Jakies pomysly sugestie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymien plyte na gwarancji i nic nie mow, ze Ci bios padl. Sam tak kiedys zrobilem i od reki dostalalem nowa plyte. Chyba, ze nie masz gwarancji to juz problem, bo z tego co wiem nie ma w Polsce dystrybutora biosow, a jak juz to kostke z Niemiec moze Ci dosla, oczywiscie za drobna oplata, ktora w rzeczy samej taka drobna nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  takie moze lamerskie pytanie flash z forcem ? /f ?

chcialem tak zrobic ale problem w tym ze nikt w okolicy nie ma win 98 lub me i nie ma jak zrobic dyskietki startowej .... a nieszczesne flashmenu nie ma zaduzo opcji do wyboru :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos z was ma zbedna kostke na sprzedarz lub wie gdzie takowa mozna kupic ? bo niestety moja najwyrazniej padla probowalem Hot Flasha :/ niestety Flash Menu wywala komunikat "The part number of bios file does not match with your system! This file is not for this system" hot flash oczywiscie robiony na drugiej nf7 ta sama revizja

 

Kosc ram padla podczas wychodzenia z BIOSu mialem zmienic bios na inny ustawilem procka na default Save and Exit i juz nie wstal :/ na kostce kumpla smiga ok czyli kostka padla  :mur:

 

Jakies pomysly sugestie ?

1323807[/snapback]

podaj kontakt do siebie jutro mogę wysłąć Ci tę kostkę.

P.S.

Sorry oczywiście nie jutro tylko w poniedziałęk. :rolleyes:

Edytowane przez Iron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez mi sie tak wydaje ale widac kole nie wierzy a o ile sie nie myle jak sie zacznie bawic w zmienianie kosci a na nie sa hologram oraz nr jakis to moze rowniez gware stracic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzet potrzebny do Flasha na hotttt ;)

Płyta z kościa małą w tym przypadku z procem grafa Ramkiem i Flop :0

Odpalamy sprzęta ( Ja robie to zawsze na kartoniku od płytki)

ładuje z startowej win98 :)

Wyciagam kostke po władowaniu sie wszystkiego w ramek.

wsadzam kośc do Flash-a i AMIFlasher bios na tej samej dyskietce i lece.

Ale nie zawsze dzaiął. Ami ma to do siebie że nawet AWARDA zprogramuje.

a kosc do NF7 powiadasz?

Jak ja potrzebuje kosci to ide do najblizszego kompsu z pod. kom.

Gosc m nie już zna i za 10 kostek kasuje mnie 2,35( tyle u nas browar stoi ) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  tez mi sie tak wydaje ale widac kole nie wierzy a o ile sie nie myle jak sie zacznie bawic w zmienianie kosci a na nie sa hologram oraz nr jakis to moze rowniez gware stracic

nie boj sie wierze :) jeszcze dzisiaj bede mial dyskietke startowa i to sprawdze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...