Skocz do zawartości
R.i.P.

Razer Diamondback Magma / Chameleon

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie też zaczyna skrzypieć :angry:

Na razie trzeba w odpowiednim miejscu odpowiednio kliknąć (jak używam całego przycisku całym palcem to nic nie słychać).

Zobacze jak się dalej potoczy sytuacja... Oby przestał.

Edytowane przez Hamil_Hamster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie dalo sie wytlumaczyc wiec nagralem to na mikrofonie mojej siostry :), narazie jedynie to lekkie odbicie (ale skrzypienie tez czasem slychac)

1352411[/snapback]

 

 

U mnie niema takich odglosow na twoim mniejscu bym ja reklamowal bo to jest jakas wada techniczna :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie o BoomSlangu?? Bo mam ochote go sobie kupić i przetestować :) grał ktoś na nim?

 

PS. Jakie macie podkładki do razerów? Ja aktualnie mam szkło matowione pomalowane od spodu na czarno i nie jest źle, a normalnego pada nie mam bo żaden nie ma takich wymiarów jakich ja potrzebuje (max 35cm x 30cm)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, ale w mx510 wycieralo sie logo, i strzalki na bocznych przyciskach.

 

Bartezjusz pisales juz cos o tym x800xl? Bo troszke zabiegany bylem i zgubilem sie... :) Gdybys byl tak mily i linka podrzucil...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMG! jak to skrzypi ! :mad:

Nie chce tak wcześnie się rozstawać z moją nową mysza, ale chyba musze bo skrzypienie doprowadza mnie do szału :(

Teraz juz nie skrzypi tylko czasami przy wciskaniu, wsytarczy lekko dotknąć klawisz i słychać ten dźwięk...brr...okropny swoją drogą.

 

Pozatym słychać, ze klawisz jest luźny, nie przylega do plastiku pod spodem i przy kliknieciu słychać najpierw uderzenie :mur:

Edytowane przez Hamil_Hamster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz.... glownie interesuje mnie design i kolorystyka pudelka, to takie fascynujace.... :)

 

Moze by tak.... SKAD GO MASZ? :-P

1357416[/snapback]

design wporzo , kolorki na pudle tyz nie najgorsze :D

 

a na powaznie to grafa syci ewidentnie ,kupiłem u znajomego (wytargał kilka pierwszych egzemplarzy w pl)

 

 

ps.sorki za EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie o BoomSlangu?? Bo mam ochote go sobie kupić i przetestować :) grał ktoś na nim?

 

PS. Jakie macie podkładki do razerów? Ja aktualnie mam szkło matowione pomalowane od spodu na czarno i nie jest źle, a normalnego pada nie mam bo żaden nie ma takich wymiarów jakich ja potrzebuje (max 35cm x 30cm)

1357289[/snapback]

Everglide Destrukt Gaming Mat

 

28x40

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...