Skocz do zawartości
Pumpkin

Ctrl + C

Rekomendowane odpowiedzi

Prawy przycisk już mam zablokowany. Chodzi mi o ten skrót żeby nie można było skopiować jakiegoś artykułu i ogólnie tekstu.

Ale jak nie da rady to cóż będę musiał dać sobie spokój.

Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz tekst wyświetlać w postaci gifów, to nieco utrudni życie kopiującym. Gdzieś kiedyś czytałem też, że można jakiś element przezroczysty wyświetlić nad tekstem - to może być skuteczne. Ale prawda jest taka, że jak człowiek ogląda jakąś stronę, to ona już jest u niego na kompie, i jak jest uparty, to wyciągnie wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawsze jak się chce jakąś stronę utrwalić na dysku to można robić zrzuty ekranowe chyba - wiec nie da sie w pełni zabezpieczyć strony przed kopiowaniem - chyba, ze można jakoś zablokować możliwość robienia takich zrzutów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawsze jak się chce jakąś stronę utrwalić na dysku to można robić zrzuty ekranowe chyba - wiec nie da sie w pełni zabezpieczyć strony przed kopiowaniem - chyba, ze można jakoś zablokować możliwość robienia takich zrzutów :)

1336223[/snapback]

ale jemu chyba nie chodzi o to zeby nie dalo sie zapisac w taki sposob, tylko o to zeby nie dalo sie tak latwo spopiowac ze strony do np swojej pracy.. dobrze rozumiem??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lamerstwo blokowac funkcje przegladarek. Sorry u lame.

Nic mnie tak nie ****** jak alert przy rmb, a ja chce po prostu otworzyc link w nowej zakladce / oknie / przewinac strona za pomoca mmb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy można w jakiś sposób zablokować ten skrót na stronie www?

Chodzi mi o jakiś skrypt lub inny sposób który uniemożliwiałby skopiowanie tekstu ze strony.

1331734[/snapback]

Człowiek się męczy, robi blokady itp duperele, a wystarczy dać menu plik --> zapisz stronę jako.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko już rozwiązałem i działa wyśmienicie. Prawy przycisk nie działa w żadnej przeglądarce (włącznie z operą chyba). Tekstu nie można zaznaczyć myszką (czyli nie można go skopiować za pomocą CTRL+C oraz niedziała przycisk PrintScreen i pare innych rzeczy jest zablokowanych. B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napewno początkujący użytkownik będzie miał spore trudności żeby coś skopiować.

 

Oto adres: 1402593[/snapback]

no rzeczywiście ;)

 

otwieram okno CTRL+A, CTRL+C, a potem do jakiegoś edytora (np Open Office) CTRL+V

 

coś marne te zabezpieczenia ;)

 

no i CTRL+S działa (podobnie jak "zapisz stronę") - a jak strona jest już na dysku, to nawet notepadem się da ją wyedytować i skopiować tekst....

 

ludzie - po co te wszystkie "zabezpieczenia"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tym nie pomyślałem żeby wyłączyć JavaScripta  :mur:

Poszukam czegoś lepszego (może znajdę).

1402642[/snapback]

może zamiast normalnej czcionki zrobiłbyś obrazeczki z tekstem... jakiś skrypt w PHP, który tekst zamieniałby na obrazki, wtedy CTRL+C nie zadziała...

 

jednak sposób na to też się znajdzie - PrintScreen + Fine Reader ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty tam chcesz jakis paten na nie wiem perpetu mobile zamiescie czy cos ?? bo jak nawet to zawsze mozna przepisac :P nie wiem po co sie nad tym meczysz jak pewnie z kazda nowa wersja przegladarek bedziesz musial glowic sie na nowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...