Skocz do zawartości
Pulsar

Co Sie Stalo Z Mcs.pc.pl ?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kyniek

Co??!! To msc.pc.pl jeszcze działa?? a czytałem że tylko x4pro.pl będzie :/ (to to samo ;) domena tylko się zdaje zmieniła)

 

 

Mate - widzę że z okolic wa-wy.... interesujące bo może na kosztach przesyłki czasem mógłbym oszczędzić :D chyba że tylko przez internet :(

 

 

Acha że tak się zapytam... Masz na składzie adaptery pod A64 i s478 - a na LGA nie planujesz??

Edytowane przez Kyniek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mcs.pc.pl dostałem na urodziny mojego syna - chyba od Liska :) i jakos tak zostało.

 

Okolice wawy - pomiedzy Błoniem a Ożarowem Mazowieckim - można do mnie wpaść po towar.

 

Na LGA prawie zaden blok nie pasuje - bynajmniej na płyty zrobione na podstawie referencji Intela - dlatego tez powstał X2P - zrobiony na referencjach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kyniek

Mam jeszcze 2 pytania :

 

- Cos się stało z Crystalem??!! :cry: :cry: :cry:

- Nie dało by się opracować adaptera jak ten : http://mcs.pc.pl/produkt767.html?PHPSESSID...da21fb96b8aa009 ale pod LGA*??

 

 

 

*w życiu nie kupię Intela (trauma z dzieciństwa) więc kompletnie nie wiem czemuż tak trudno :( w ogóle Intel jest dziwny :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Starsi wyjadacze tego forum mnie znają.. w konu tu mialem początki, ale odkąd zaczełem dostwawać "zjebki" za każdym razem jak cos pokazałem.. to niestety nie udzielam sie tak czesto .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kyniek

Na overclockers.pl byś nie dostawał "zjebków" ;) chocby dlatego że większość moderów (a wszscy zajmójący się działem z WC) są twoimi fanami :D niech by tylko ktoś spórbował*

 

 

 

 

*a co się stało z Crystalem?? :cry: :cry: :cry: świetny blok za rozsądną cenę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za bardzo sie Mate widocznie przejmujesz opiniami...

Zawsze się znajdzie paru z..... ekhm... niedorozwinietych.. *

Jak widac istniejesz i dobrze prosperujesz....

A wiesz... konkurencja nie spi...

 

Fajnie by było jakbys sie przemógł i powrocił aktywnie (w miare mozliwosci) na forum...

Rady/pokazy takie doswiadczonego usera w WC sie przydadza...

 

* Tak nawet na overlockers.pl :P ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kyniek

Zawsze się znajdzie paru z..... ekhm... niedorozwinietych.. *

 

 

 

* Tak nawet na overlockers.pl :P ;]

1338950[/snapback]

 

 

Moderzy dbają by takich nie było :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja się może spytam kiedy testy słynnego X2P? A może ja coś przeoczyłem i już są.

1339045[/snapback]

niedopatrzenie Mechl!k ;)

 

testów jeszcze nie było... i poczekamy sobie... zanim będą... tak samo jak X3m... znany z zabójczej wydajności przed jakimikolwiek testami :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kyniek

No może na łamach overclockers.pl będą - jak dogadam się z kolegą czy nie pożyczyłby na 3 dni ;) a testów X2P to Hmmmm nie znam nikogo kto mieszka blisko i ma ten blok... :/ jeszcze mogę napisać że prawdopodobnie będzie też jeden zagraniczny blok ;) ale to najwcześniej za 2 tyg. jak przyjedzie ;) (oby bez komplikacji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze i bym wrócił, ale czasowo ledwo co wyrabiam, ale zastanowie sie.

Bloczek jest juz u fierro z jet-pc.com i pewnie niedługo pokaże testy. Niestety bedzie pewnie tam jakiś error, gdyż on ma tester z małym rdzeniem, a blok wybitnie robiony był po małe ale ze spreaderem. Dlatego wyniki mogą wyjsć co najmniej dziwne. Znając życie dostanę za to "zjebkę" bo przecież 90%procków w polandzie to poczciwe XP, ale tak sobie wymyśliłem i zrobiłem. X3M był z kolei wybitnie pod małe rdzenie XP co dowiodły testy. Z doswiadczenia wiem, ze jak sie zrobi uniwersalny to nie bedzie działał dobrzez zarówno na jednym jak i drugim. Dlatego sam jestem ciekaw co z tego wyniknie. Generalnie X2P jest pod duze ale może ten sprayer troszkę podciągnie wyniki pod małymi rdzeniami. Pożywiom uwidiom kak to mówiom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...