Skocz do zawartości
ncom

Wyłącznie "wysyłania Raportów O Błędach"

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM

 

Mam pytanie: Jak wyłączyć to wkurzające pojawiające się w windzie xp okienko z "wysyłaniem raportów o błędach"

Dołączona grafika

 

Nie planuje powiadamiac Microsoftu o tych bledach, a to wyskakujace okienko tylko mnie wkurza, czy da sie to jakos wylaczyc ?? :mur:

 

Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM

 

Mam pytanie: Jak wyłączyć to wkurzające pojawiające się w windzie xp okienko z "wysyłaniem raportów o błędach"

Dołączona grafika

 

Nie planuje powiadamiac Microsoftu o tych bledach, a to wyskakujace okienko tylko mnie wkurza, czy da sie to jakos wylaczyc ?? :mur:

 

Z góry dzięki.

1332518[/snapback]

Proponuje użyć programu xp-antispy. Oprocz wyłączenia tej opcji ma jeszce kilka innych.

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM

 

Mam pytanie: Jak wyłączyć to wkurzające pojawiające się w windzie xp okienko z "wysyłaniem raportów o błędach"

Dołączona grafika

 

Nie planuje powiadamiac Microsoftu o tych bledach, a to wyskakujace okienko tylko mnie wkurza, czy da sie to jakos wylaczyc ?? :mur:

 

Z góry dzięki.

1332518[/snapback]

To jest bardzo ciekawy programik --- xp-AntiSpy3PL ----

Jak chcesz to podaj adresik to Ci go wyśle albo poszukaj sobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja poszedlbym o krok dalej - doprowadzil do tego, aby zlikwidowac przyczyny tych bledow.

 

Sam wylaczam raportowanie zaraz po instalacji, a u kogokolwiek jestem robie to samo, bo z doswiadczenia wiem, ze im mniej okienek ludziom wyskakuje, tym rzadziej trzeba naprawiac im komputer ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten blad to nie wiem czemu wyskakiwal, ale juz dawno poprostu zreinstalowalem program i jest ok, a to poprostu chcialem tak wylaczyc na przyszlosc zeby mnie nie wkurzalo, jak dobrze zrozumialem, to trzeba wejsc w komp>wlasciwosci>zaawansowane>uruchamianie i odzyskiwanie i odznaczyc "Wysylanie raportow administracyjnych" tak ??

 

A teraz moj drugi problem z tych wkurzajacych(sory ze tutaj pise a nie zrobilem nowego tematu, ale uznalem ze po to bez sensu robic nowy) - wczoraj zainstalowalem sp2 do windy xp(jedni mi odradzali, jedni doradzali i zdecydowalem sie zainstalowac) i odrazu po zainstalowaniu wylaczylem aktualizacje automatyczne i firewalla tego z sp2 i teraz caly czas w pasku zadan mi wyskakuje to:

Dołączona grafika

Szukalem wszedzie jakiegos pstryczka zeby to wylaczyc ale nigdzie nie moge znalesc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ncom :

 

start/panel sterowania/centrum zabezpieczen/zalecenia i potem odchacz okienko na samym dole (mam zapore ktora bede monitorowac samemu ...)

i po klopocie :)

pzdr

marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

start/panel sterowania/centrum zabezpieczen/zalecenia i potem odchacz okienko na samym dole (mam zapore ktora bede monitorowac samemu ...)

i po klopocie icon_smile3.gif

a co z aktualizacjami ?? bo je tez mam wylaczone i caly czas ta ikonka siedzi w pasku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

start/panel sterowania/centrum zabezpieczen/zalecenia i potem odchacz okienko na samym dole (mam zapore ktora bede monitorowac samemu ...)

i po klopocie icon_smile3.gif

a co z aktualizacjami ?? bo je tez mam wylaczone i caly czas ta ikonka siedzi w pasku...

1333098[/snapback]

tego niestety nie wiem ;) ale aktualizacje jakie by nie byly nie sa takie zle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

start/panel sterowania/centrum zabezpieczen/zalecenia i potem odchacz okienko na samym dole (mam zapore ktora bede monitorowac samemu ...)

i po klopocie icon_smile3.gif

a co z aktualizacjami ?? bo je tez mam wylaczone i caly czas ta ikonka siedzi w pasku...

1333098[/snapback]

No to klikasz na to i wybierasz, ze nie chcesz automatycznych aktualizacji... no chyba ze jest to ikonka "nowe aktualizacje zostaly pobrane i sa gotowe do instalacji" czy cos takiego - to pewnie musisz zainstalowac ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale wkurzaja mnie aktualizacje automatyczne(to je wylaczylem), co jakis czas poprostu wchodze na Windows Update i dopiero updateuje, bo nie lubie takich akcji, ze ja sobie gram a tu mi sie nagle zaczyna jakis updatesciagac i tylko obciaza lacze.... BTW fajnnie wyglada cytat w cytacie ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, bo do kompa zasiadaja takze osoby z mojej rodziny a jak cos wyskoczy to zawsze klikaja tak(wrrrr :mur:) i jak im wyskoczy o aktualizacjach, to tez klikna, a pozniej mnie beda wolac i sie pytac czemu gra laguje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...