Skocz do zawartości
limal32

Brak Shell.32.dll I Winda Niestartuje

Rekomendowane odpowiedzi

tak jak w tytule pokazuje mi że brak takiego pliku i trzeba zainstalować ,aby naprawić aplikacje. komp odpala ,ale winda do końca sie nieładuje

skad ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> ten plik( podejrzewam że z płytki instal.win xp) jak zainstalować ,aby nieutracić danych z kompa

prosze znawców o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten plik to: shell.32.dll czy shell32.dll

 

Uruchom sobie komputer z plyty instalacyjnej z XP wlacz konsole odzyskiwania przejdz do katalogu X:\i386 (X to cdrom zmien na taka jak masz u siebie) nastepnie wpisz:

expand shell32.dl_ X:\WINNT\system32\shell32.dll

oczywiscie zmien literki i nazwy katalogow na swoje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj tego pliku w internecie (ja zawsze tak robie) i wklej to do odpowiedniego folderu.

1336879[/snapback]

jak byś doczytał to powiedz jak go odpalić ,żeby wkleić

 

 

kolobos ide spróbować ,bo to u kolegi ,oczywiście odpisze czy zadziałało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj tego pliku w internecie (ja zawsze tak robie) i wklej to do odpowiedniego folderu.

1336879[/snapback]

Następnym razem jak masz zamiar dawac takie wspaniałe rady to jużlepiej nic nie pisz.

Shell32.dll w kazdej wersji windows jest w innej wersji. Kazdy Win np. xp, 2000, 98, 2003 itd ma inną wersje tego pliku, która dzial tylko w danym systemie. Zmiania pliku = częsciowy lub całkowity pad systemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...