Skocz do zawartości
maluszek

moje ostatnie osiągnięcia

Rekomendowane odpowiedzi

chciałem się skromnie pochwalić (chyba sam sobie przeczę :mrgreen: ) moimi ostatnimi osiągnięciami:

1. założyłem wodę na chipset i grafę (w szereg z cpu, bloczki mojej produkcji :mrgreen: ) i PIERWSZY RAZ W ŻYCIU usłyszałem mojego baraka :mrgreen: - teraz to jest komfort pracy!!!

2. udało mi się odblokować mojego xpka 1700+ (za dziesiątym razem, zobaczymy na jak długo :mrgreen: ). max wystartował na 150x12 i 145x12.5 (+0.4V) - na wyższe FSB niż 150 płyta albo pamięć nie pozwala. w każdym razie hula stabilnie (HotCPU) na 140x12.5 (+0.2V). max temp w full load 41C, kiedy to piszę 29C. niby nic, ale ja się cieszę, bo Tbird 1.4 chodził na 1.65, a XP 1.47 idzie na 1.75. cóż szyna trochę niżej, ale stabilniej się pracuje (przy mojej płycie i pamiątkach trza się cieszyć z takich osiągów).

3. podkręciłem też grafę (GF2GTS Asus 7700 Deluxe, che, che) z 200-333@215-370. jak założę wodę na pamięć to może spróbuję wyżej podciągnąć pamięci.

Pozdrawiam

M.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten epox ktorego masz jest zajebisty do krecenia. A 150Mhz FSB to dla niego rozgrzewka :) wytrzymuje powyzej 200Mhz FSB ale sprzet niestety tego juz nie chce wytrzymac :(. Ale do 160Mhz spoko wszystko powinno dzialac co masz w kompie podpiete. Wg mnie mozesz zapomniec o tym ze to wina płyty i problemu w słabym oc szukaj po stronie zasilacza i pamieci.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten epox ktorego masz jest zajebisty do krecenia. A 150Mhz FSB to dla niego rozgrzewka :) wytrzymuje powyzej 200Mhz FSB ale sprzet niestety tego juz nie chce wytrzymac :(. Ale do 160Mhz spoko wszystko powinno dzialac co masz w kompie podpiete. Wg mnie mozesz zapomniec o tym ze to wina płyty i problemu w słabym oc szukaj po stronie zasilacza i pamieci.

 

Pozdrawiam

ha ha ha

 

zobacz jaki maluszek ma zasilacz

 

powered by Enermax EG651P-VE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...