Skocz do zawartości
SILENT...

Cudo!

Rekomendowane odpowiedzi

głupie, wielkie nie praktyczne(wogule bez sensu) ;)

jakoś słabo chce mi sie wierzyć, że to ktoś spłodził, dostałem tą fotę jakieś pół roku razem z takimi rzeczami które na 100% nie istnieją

...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w cowsadzic? przeciez to po prostu dwa kompu zlaczone aluminium, przeciez to jest silnik V :)

 

pozatym praktyczne, praktyczne :) bnieznacie sie, chyab macie 1 komp w domu i wsio w porzadku :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

głupie, wielkie nie praktyczne(wogule bez sensu) ;)

jakoś słabo chce mi sie wierzyć, że to ktoś spłodził, dostałem tą fotę jakieś pół roku razem z takimi rzeczami które na 100% nie istnieją

ISTNIEJĄ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może jeszcze małe porównanie z oryginałem :D

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

update:

Jak dla mnie to aż się prosi o chłodzenie cieczą, no ale nie można mieć wszystkiego ;)

Edytowane przez KloN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym się pobawił z moimi wentylatorkami (temat: Big wentyl) dwa takie wentylatorki maks. oc wszystkiego co się da i by to nie tylko wyglądało mocarnie ale i miało moc. Zainstalowac w tym czymś dwa moje wentylatorki które zasysały by powietrze z wlotu na górze "silnika" to byłby dopiero wypaśny mod!!! B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh do glowy mi wskoczyło i dziwie sie ze jeszcze nikt tego nie napisał . Zamontac do tego jakies super wc i walnąć chłodnice samochodowa przed to ( moze i nie praktyczne by było, ale wyglad jaki :D ) doprowadzic weze kabelki puscic orginalenie jak w samochodzie , a potem w razie awarii do mechanika z tym pujsc :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...