Jump to content

SILENT...

Stały użytkownik
 • Posts

  432
 • Joined

 • Last visited

About SILENT...

 • Birthday 08/16/1990

Contact Methods

 • Strona WWW
  http://
 • GG
  0

Profile Information

 • Skąd
  z przyszłości...

SILENT...'s Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Dzięki, ten akt desperacji to w moim przypadku chyba jedyne wyjście :) A kod no cóż...............to już nie moja sprawka
 2. Założyłem forum o tematyce inwestycje, gospodarka jeżeli ktoś jest zainteresowany to zapraszam :wink: link
 3. Masz service packi? Bo jak ich nie miałem to też mi się tak robiło (tzn.service1)
 4. Właśnie ściągam Jeszcze piętnaście minut i będe testował Tylko co z podkręcaniem pamiątek skoro nie ma być artów to będzie je można kręcić do granic wytrzymałości czyż nie??? Nie da sie uruchomić CC przy starcie wyskakuje błąd "Aplikacja nie została właściwie zainicjowana " blbleble Co robić?
 5. Wie ktoś może kiedy będzie dostępna wersja z XT?
 6. :sad: :sad: :sad: :cry: Szkoda go naprawdę..... był taki młody... :cry: I to jeszcze jeden z najlepszych naszych siatkarzy :sad: :sad: :sad:
 7. JA B) Smuggler a autografa dostane (hehe) :D
 8. NIe ciesz się twoja karta na pewno na takich taktowaniach nie chodzi a jakby chodziła to w parę sekund i było by po niej. To zapewne jakiś błąd programu albo coś w tym stylu :)
 9. Macie jakieś inne propozycje bo robiłem wszystko jak mówiliście (między innymi włożyłem tusze kolorowe) i nic dalej to samo :mur: Edit: Udało się Ale działałem przeciwko instrukcji: na początku Instalowania stera drukarki pisze że kiedy pokaże się ekran "Found new Hardware wizard" macie kliknąć na Cancel(anuluj), robiłem tak jak pokazywano w instrukcji z sto razy a 101 razem zamiast Cancel w tym okienku kliknąłem na dalej, później wystarczyło już tylko kierować dalszymi instrukcjami i gotowe!!! Może się moja rada komuś przyda :wink:
 10. No więc sprzęcik nówka. Najpierw włóżyłem głowicę drukującą, później jeden zbiornik-czarny zdecydowałem że nie będą używał kolorowych zbiorników bo i tak raczej nic nie będę na razie rysował/malował jeżeli obowiązkowo trzeba włożyć wszystkie zbiorniki to powiedzcie bo według mnie nie powinno się nic złego stać gdy jest tylko "black". Wszystko pięknie tylko kiedy zaczynam instalować drukarkę przy 28 procentach trzeba włączyć drukarkę więc ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: włancza</span>m po okooło trzech minutach wyskakuje błąd że program nie może \zlokalizować drukarki, sprawdź czy kabel Usb jest dobrze podłączony- mniejwięcej o to chodzi dodam że na pasku zadań czy menu czy jak mu tam wyskakuje chmurkaże zlokalizowano nowy sprzęt :mur: i instalator nowego sprzętu Macie jakieś propozycje :?
 11. Mi się przynajmniej tak wydaje tylko byle by była modowalna bo jak nie to niech se ją w du** wsadzą :-P
 12. Taki pół żart. :? Az tą kalką tragizujesz :lol: Nie ma tam jednej trzeciej tematów z tweaka :D
 13. Dobra to ja też dam moje foru coprawda ma tylko parę godzin i jest takie sobie.... Eeee tam o to adres: http://silentkomp.fora.pl Będę wdzięczny jeżeli się ktoś z tweaka zarejestruje bo im więcej userów tym lepiej a zarejestrowanie nie pochłania dużo czasu :wink:
 14. Jeżeli masz stuningowanego lowridera to nie wydawaj kaasy na tuning nowego lowridera A punkktów musisz mieć ok. 1200
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.