Skocz do zawartości
KrAkErS

Mod Cd-rom <<>> Dvd ...

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba nie ma takiej osoby interesującej się komputerami, co nie słyszała o możliwościach przeróbek kart z serii Radeon ATI a także NVIDI. Wydawałoby się, że na tym się skończy, jednak się nie skończyło. Niedawno firma LG ogłosiła iż w modelach swoich CD-ROM-ów 52x są wmontowane mechanizmy zdolne odczytać płyty DVD jednak nie opowiedziała się czy była to wina pomyłki czy celowy późniejszy rozgłos dla reklamy dlatego konkurencyjni producenci są zdania że było to zrobione iście marketingowo. A zatem przejdźmy do ów CD-ROM-ów mowa o modelach o prędkości 40x,48x,52x produkowanych w okresie od 2001 do 2004 jednak nie wykluczone że w innych modelach też występuje możliwość zmodowania . Są to nic innego jak DVD-ROM-y, które były produkowane w tym samym czasie. W takim wypadku powstaje pytanie czy można i bez ryzyka zmodować CD-ROM. Odpowiedź brzmi, tak i w bardzo łatwy sposób. Losowo wybrany LG 48x zmodował się nie ingerując w elektronikę, wystarczy rozkręcić i przestawić odpowiednią zworkę.

 

 

A oto kilka e-maili zwrotnych zadowolonych z przeróbki swoich CD :

 

Tomek#83 – dzięki za informacje, miałem kupić właśnie DVD a tu taka niespodzianka zaoszczędziłem 100 zł na DVD jeszcze raz dzięki.

 

Maciek – wielkie dzięki wszystko ok. chodzi : ) …

 

Marta – rzeczywiście odczytuje DVD pozdro.

 

 

Jak chcecie opis jak to zrobić podajcie e-maila postaram się w miarę możliwości odpisać

Pozdro…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko ja tez mam takiego tylko 52x nie wiem czy sie da na nim nie moze wysłać tego przepisu mi qba.ultras@neostrada.pl albo napisz tu na forum?? ale na maila też mi przeslij plisss

Edytowane przez qbaneoplus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Przemq

wg mnie to wał jak nic.

a może koles chce zarobić na modowaniu cd-romów na dvd ??

 

jak sie nie odezwie to topic off!! :) są ludzie i lole :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może koles chce zarobić na modowaniu cd-romów na dvd ??

 

1344854[/snapback]

jasne zarobić na modowaniu buchahahahaha

jaki lolek

 

Nie pisze tu o tym bo to mam w formacie pdf :] i zajmuje 5 MB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni jeszcze zostało.

 

 

5MB w pdf? Ciekawe ,to by bylo tak gdzieś w przybliżeniu minimum 100 stron instrukcji z dużą ilością kolorowych zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...