Skocz do zawartości
mlun

Viva La Bam

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Grzechu_1990

Biedne beemki:(, ale cóż, taki ich los był widzocznie, weź pod uwage, że samochody Don Vito długo nie żyją;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jak wiele ludzi oglada Brazylijskie Tasiemce albo KLAN :D Dla kazdego wedle upodobania. :D Najbardziej z calego Jackassa bawi mnie ten koles który w Jackass The Movie wygrał ten rower :D Nie pamietam jego nazwiska..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w gunball 3000 jak zatrzymali sie w polsce to pili leszki i mówili ze to jedne z lepszych piw jakie pili;]

1346685[/snapback]

o ile dobrze widzialem, to chris pontius trzymal Zywca a nie Leszka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry za OT, ale to mnie troche wnerwia ( mentalnosc debili z usra ), rozwalaja w kazdym odcinku jakis sprzet za niezla $$$, dostaja od czorta $$ za to , tylko ciekawe czy ktokolwiek z nich pomyslal, ze mogliby zamiast niszczyc sprzet za ilestam $$ i kupowac go od nowa, przeznaczyc te pieniadze na jakies organizacje charytatywne. NO wnerwia mnie to jak trabia ze iles tam ludzi na swiece gloduje, ze musza przezyc za mniej niz 1$ na dzien , a potem rozwalaja spret :mur: :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba zyjesz w innym swiecie niz inni ;]]

 

 

Co do Viva La Bam. Czasami mnie denerwuje jak on leje swojego ojca albo poniewiera matke. Ale w sumie musza im sporo placic zeby sobie na takie rzeczy pozwalali.

 

Miejscami nie moge usiedziec w miejscu ze smiechu jak widze co oni tam robia ;]]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze mam spaczone poczucie humoru moze ja jestem spaczony :] ale co jest smiesznego w tym bamie :/ ze rozwala samochod... ze robi rampe w chacie ze obraza i leje ojca ze ma w [gluteus maximus] co oni mysla o tym :x nie wiem dla mnie to moze glupie jest ale nie smieszne [;

wole bardziej hardkorowe jazdy :P lol bez przesady ale szczeze powiedziawszy smieje sie tylko jak ogladam jacass albo dirty sanczez :P czy jak sie to pisze :F

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi oto zeby sie do tego zdystansowac nie przezywac, ze Bam leje ojca czy robi rozpierduche w domu. Ja sie smieje z tych absurdalnych akcji, ale zeby bawic sie przy takim "durnym" spektaklu trzeba miec na tyle inteligentne poczucie humoru zeby nie brac do siebie tego co sie widzi :P

 

! DON'T FEED PHIL !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DON'T FEED PHIL - to byla btw spora inwestycja ;]

 

Ale nie tak duzo jak walka miedzy Bamem a Knoxvill'em ;]

Biedny Hummery ;]

Edytowane przez Poca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ojojoj słuchajcie VLB chowa sie przu Jackassach naprawde!! Wspaniały J.Knoxwille i Sleep-O:P sa niesamowici i tak sexi ze nie moge! kocham Cie J.K i S-O pozdawiam

1357297[/snapback]

Knoxwille to jeszcze jakos wygląda, ale Steve-o :lol: nie moge z tego postu :lol:

PS bez obrazy oczywiscie, ale mało się tu widzi takich rzeczy :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość wortigern

jestes gejem?:D ja nie umiem odróżnić czy jeden facet jest przystojniejszy od drugiego.

PS. Nie mówie o skrajnosciach.

Edytowane przez wortigern

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestes gejem? bo ja nie umiem odróżnić czy jeden facet jest przystojniejszy od drugiego.

PS. Nie mówie o skrajnosciach.

1357695[/snapback]

czy wszystkie osoby tu przebywające to mężczyźni ?? <_<

 

nick bardziej wskazuje na dziewczynę, ale nie wiadomo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestes gejem? bo ja nie umiem odróżnić czy jeden facet jest przystojniejszy od drugiego.

PS. Nie mówie o skrajnosciach.

1357695[/snapback]

Radziłbym Ci wyedytować post...

Lub chociaz dodac emoty...

Bo poznasz złośc Grzecha... ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość wortigern

moja siorka tesz mowi ze knoxville jest sexy.

 

mechlik - przeciez nie obrazilem grzecha :D chyba, ale czasami faceci mowia ze jakis kolo wyglada nieatrakcyjnie a wielu dziewczynom sie podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Facet jak sie obudze, włącze komputer, wejde na forum a w Twoim poście będzie nadal to co jest....... :angry:

 

Nie jestem gejem do ...... nędzy, ale mam oczy i chyba widać kto się jakoś prezentuje a kto nie.

I bez bzdurnych spekulacji na mój temat - sam się zastanów nad tym co przed chwilą napisałem.

Do jutra wortigern <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...