Skocz do zawartości
Painkiller

Postal 3

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Michał_misiek

Osobiście nie grałem w tą gre, ale z tego co słyszałem to poprostu jest głupia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam, ja skończyłem jedynkę i dwójkę, i bardzo mi się podobały. Akcje w 2jce były takie, że mózg staje :) Teraz mam dodatek, niebawem się zabiorę za niego (Apocalypse Weekend).

Edit:

Głupoty gadacie kolego, engin był Unrealowski i grafa była super, poftarzasz to co w gazetach pisali, a w gazetach nie mogli sie podniecać grą zbyt brutalną :)

Grafa była super, dalej jest fajna, tylko doczytywanie mierziło - ale znów mapa była przeogromna !

Edytowane przez KZI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Michał_misiek

Osobiscie to ona jeszcze niewyszła :wink:

1347489[/snapback]

Chodziło mi o strasze części...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wyjdzie. Uciekający z nożyczkami pożucili kolesia i tworzą inną grę, a termin jej wydania to ok. 2008.

 

PS- też mam wszytkie dodatki do Postal 2 :) Gra była niezła, ale spieprzyli po całości strzelanie z M16. No ale kanister i zapałka to już miodzik był :D Jak się mi zechce, to Apocalipse Weekend też odpalę.

 

Za to Postal 1 był nadwyraz słaby ( 1997). Wtedy zagrywałem się w Syndicate Wars i z lubością wyżynałem pół miasta i podkładałem bomby po kościołach :lol:

Edytowane przez Slayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

postal 1 był słaby ?! ?!

był wypasiony !!!!!!!!!!!

dzwiek, odglosy byly niezłe :D

specjalny klawisz do dobijania ludzi...

grywalnosc przedewszystkim

dwójka ? hmmm... zagrywałem sie w demko potem pełna wersja przyniosła niewiele wiecej radochy, bo ochlonelem z podniecenia i juz mi nie wystarczało obcinanie głow łopatą, olewanie, podpalanie, ostrzeliwywanie ludzi

gra była dobra

mogła byc tak jak glosi reklama - Postalem do kwadratu

jednak nie wykorzystano mozliwosci scenarisza i enginu

powinno sie dac poćwiartowac cialo w dowolny sposób ! :evil:

npc powinny byc mniej wytrzymale

zeby zabic panienke w bluzeczce z dekoltem musiałem władowac w nia 3/4 maga M16 :lol:

moze miala kevlarową kamizelke ? albo z wkładem ceramicznym :lol:

pozdro dla wszystkich wielbicieli postala ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Jedynka to byla jest i bedzie klasyka do konca zycia a dwojka byla by fajna gdyby nie tragicznie zakonczenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marudzicie - gierka miała stanowić i stanowi tylko i wyłącznie wyżywkę :) .... W nią się nie gra żeby przejść, tylko żeby zrobić jak największą rozpierduchę .... AI jest na tyle sensowne że fajnie się patrzy na reakcje przechodniów. Ukryta misja z Osamą rządzi :D Za to Weekend sobie odpuście, padaka :mur:

Edytowane przez Myszaqu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Tom4!3k

A mi sie POstal 2 podobał :lol:

Sikałeś na księdza i innych ludzi kotami strzelałeś i wogule śmieszna gierka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja uważam że postal 2 jest fajną gierką do wyrzywania isę było w niej kilka błędów ale dało się je przeżyć :D . Ale miała jeden wielki minus doczytywanie się mapki :[ a w postala 1 grałem tylko w demo imi się nie spodobało :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się Postal 2 podobał. doczytywania rzeczywiście tragiczne, no ale za to sama fabuła która była bardzo rozwinieta :wink: No ale zawsze chciałem kogoś oblać benzyną i podpalić :razz:

Edytowane przez JROX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postal ? Hę ?! Słaba i tępa jak jasna cholera. IMO jeden z największych gniotów w jakie grałem. Przeszedłem całą 2 w mig, krótka, tępa i nudna. Postal 3 ? Dziękuję, nie bawią mnie takie gry, postoję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie bawi to, że ten temat ma juz rok i nie ma w nim nic o Postalu 3 tylko jakies wypowiedzi na temat wczesniejszych Postali

każdy pisze tylko ze postal 2 był fajny/do [gluteus maximus]

temat o Postalu 2 juz jest ;)

a ten raczej nie powinien miec prawa bytu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...