Skocz do zawartości
FBI_Martin

6800le Czy 6600gt?

Rekomendowane odpowiedzi

6800LE

nawet jeżeli się nie zmoduje to:

1) masz szynę pamięci 256bit co jest pozytywne

2) podejrzewam że zbliżoną wydajność (pewnie lepszą)

3) większą stabilność

3) jak się będziesz przesiadał to masz fajnieszą połówkę do SLI ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SLI na AGPx8 ? :D

 

poza tym punktem oraz ze stabilnością (stabilnosc taka sama) sie z Tobą zgadzam...

1348520[/snapback]

hehe ślepy jestem ;)

miałem na myśli stabilność fps w grach

tu już chyba się zgodzisz

bo niewiele zostało do zgadzania sie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak 6800le sie nie zmoduje ma GORSZA wydajnosc od 6600gt.

Co z tego ze ma szyne 256 skoro niezmodowana jest za slaba to duzych rodzialek i AA zeby ja wykorzystac?

1349177[/snapback]

Jeszcze nie widzialem przypadku zeby komus sie nie udalo odblokowac przynajmniej 4p i 1v przy 6800LE... Powiem tak - jak ktoś lubi kombinować i trochę ryzykować niech bierze 6800LE, jak woli mieć spokojną du** niech wezmie 6600GT, aczkolwiek wiecewj mozna wycisnac z 6800LE ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam kumpla który sie wacha między tą kartą 1347755[/snapback]

Tej 6800LE z allegro nie polecam,bo akurat u nich kupowałem i oczywiście jestem zadodowolony.Kruczek jest w tym że selekcjonują i jak napisali że ma 8p i 4v to tak jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Nie będę zakładał nowego topicu, wiec zapytam się w tym:

 

Planuję wymienic mojego 9600XT na GF6800LE. Mam dwa 6800LE do wyboru: ASUS V9999LE lub Gainward 6800LE. Czy oplaca się dolozyc do Gainwarda, czy tez lepiej wziac sporo tanszego 6800LE od ASUS'a?

Edytowane przez subon2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Wiekszosc sie moduje" :D

To fakt ale jak sie nie zmoduje to bedzie najgorzej wydane 900zl :D

Lepiej dolozyc stowke i ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> x800

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Wiekszosc sie moduje" :D

To fakt ale jak sie nie zmoduje to bedzie najgorzej wydane 900zl :D

Lepiej dolozyc stowke i ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> x800

1350970[/snapback]

To jak w końcu? Jedni piszą że nie było LE które by się nie zmodowało a inni że jest ryzyko. To jak w końcu? Iść do sklepu i spytac czy mozna wypróbować? :] Z tego co pamiętam to klient ma 3 dni na zwrócenie towaru bez podania przyczyny. A drugie pytanko to na czym tak naprawde polega modowanie? Czy to jest chwilowe i działą jak stery są odpowiednie czy jest to zronione trwale (sprzetowo)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystkie LE się modują. Część tych kart pozwala na odblokowanie tylko jednego vertexa - i tak jak LEAD mówi - wtedy jest kupa. Jak bierzesz selekcjowanego to nie ma problemu - ale i tak nikt nie zagwarantuje Ci że po pewnym czasie karta się posypie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystkie LE się modują. Część tych kart pozwala na odblokowanie tylko jednego vertexa - i tak jak LEAD mówi - wtedy jest kupa. Jak bierzesz selekcjowanego to nie ma problemu - ale i tak nikt nie zagwarantuje Ci że po pewnym czasie karta się posypie.

1359092[/snapback]

 

No ok a co do odblokowywania to jest to sprawa oprogramowania i działa tylko gdy są dane stery czy to na stałe zostaje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WSZYSTKIE 6800 LE się modują. Problem jest taki, że albo potoki beda działać poprawnie albo nie. Więc albo zobaczymy krzaczory na ekranie, albo wszytko będzie OK.

 

Ja radzę brać 6800LE, bo raz że kosztuje niewiele więcej od 6600GT, a dwa że BARDZO PRAWDOPODOBNE że da się to odblokować dodatkowe 4p1v lub 8p2v.

 

Co do tego co brać: cokolwiek co działa.:) Mówię serio, mam Gainwarda ale jakoś nie widac po nim szczególnie rewelacyjnych osiągnięć. Ja jest możność to brać Asusa 6800LE za 900-1000PLN.

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WSZYSTKIE 6800 LE się modują. Problem jest taki, że albo potoki beda działać poprawnie albo nie. Więc albo zobaczymy krzaczory na ekranie, albo wszytko będzie OK.

 

 

1360299[/snapback]

Jak ktos mowi "moze ci sie nie zmoduje" ma na mysli ze beda arty po moddingu.

Dla mnie jesli po moddingu sa arty to karta jest po prostu niemodowalna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Modowanie na czym polega?? Hm... jest taki program, Riva Tuner, a jego najnowsza wersja potrafi "odnaleźć" zamaskowane potoki (bo tak na prawdę potoki są, ich nie da się zablokować, łatwiej byłoby zrobić nowy chipset z mniejszą ilością potoków...). Program robi to softwearowo :) czyli NIBY nic nie powinno się stać, ale...są już przypadki, kiedy odblokowywanie (użyję powszechnej wersji) potoków się nie powiodło (karte wyswietlała artefakty), a co więcej został uszkodzony cały chipset i karta po tym eksperymencie wyswietlała arty nawet bez odblokowywania potoków.

 

ALE: zaznaczam...na ogromną ilość kart, które się zmodowały bez problemu kilka sztuk które odleciały w kosmos nic nie znaczy. Modowanie jest łatwe, znajdziesz w sieci przynajmniej 10 opisów jak to zrobić, a i na Tweaku jest 3 lub 4 opisy (przejrzyj dokładnie forum)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...