Skocz do zawartości
Dexter

Miodzio...

Rekomendowane odpowiedzi

Podswietlony wymiata... 

Pozdrawiam.

 

BTW : Wie ktos moze co to jest Live BIOS w plytach MSI?

to jest chyba coś takiego ze jak zainstalujesz programik do Livebios to on bedzie automatycznie przez neta sprawdzał czy nie ma nowego biosu do twojej mobo i sam z windozy zrobi upgrade

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam okienko i lubie sobie czasem do srodka zerknac.. A nie mowie,ze juz robic takie rzeczy jak podswietlanie bloczkow trzeba,ale fajnie to wyglada. Mi sie podoba.

Ale kazdy ma inny gust. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi sie wydaje czy woda leci odrazu na jadro bez zadnej miedzi i innych shitow 8O

Dobrze Ci sie wydaje. To jest chlodzenie wodne polegajace na bezposrednim wtrysku 8) wody na jadro. Jak sie jeszcze przyjrzysz to zobaczysz ze gosciu usunal IHS z tego P4 i teraz jest bez czapki :lol:

Pozdro

Dexter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi sie wydaje czy woda leci odrazu na jadro bez zadnej miedzi i innych shitow 8O

Dobrze Ci sie wydaje. To jest chlodzenie wodne polegajace na bezposrednim wtrysku 8) wody na jadro. Jak sie jeszcze przyjrzysz to zobaczysz ze gosciu usunal IHS z tego P4 i teraz jest bez czapki :lol:

Pozdro

Dexter

Nie no, spox , bezposredni wytrysk ............. sorry wtrysk jest OK, male straty, ale czy nie dlatego wlasnie wieeeeeeeeeeeeele userow bluzga na AMD ????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zeby nie powiedziec brzydko ... tylko z drugiej strony przeciez komp soebie stoi i zadkko kto zaglada tam do neigo tylko po to by popatrzec a chyba nie ustawiony jest dzies na segmencie jako ozdoba ??

jak masz wyciete okienko to nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy jak to swietnie wyglada. BTW ja tez takie kce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zajeżyste... podsiwetlnienie zawodowe... a live bios to jest upgrader do biosu pod windowsem... zbierze nowy z netu, i wgra go do kości - nie udało mi sie go odpalić - nie wiedzieć czemu :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...