Skocz do zawartości
samhain

Frost 2 Slim - Prezentacja

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

pewne osoby zarzucily mi ze nie zaprezentowalem go na forach (jako zarzut nieinformowania potencjalnych klientow ;P), wiec to robie...

 

druga odslona bloku robiona calkowicie na CNC, ksztalt zaprojektowany samemu wiec nie ma mowy o jakims kopiowaniu ;)

 

co do wydajnosci, wiadomo ze producent moze podac, ale wole aby zrobily to testy innych (ktore niedlugo beda opublikowane). Konstrukcja 2 kroccowa (wlot i wylot), z prysznicem. Wymiary miedzi? 5x50x60 takze jest duuuzo mniejszy od poprzednika...

 

moze kilka fotek:

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Zestaw zawiera:

- króćce,

- pudełko,

- komplet śrub do mocowania + 1 zapasowa,

- komplet zapinek pozwalający zamontować na każdej płycie głównej,

- pasta przewodząca,

- instrukcja.

 

i to chyba tyle... :)

 

w urodzinowej promocji www.realitynet.pl (1 urodziny serwisu) rewelacyjna cena bloku...

 

serdecznie zapraszam :-)

Edytowane przez samhain

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczesniej nei robilem tego bo bylo to traktowane jako reklama, ostatnio dostalem "zjebke" od czlowieka z forum ze nie pokazalem ze mam taki bloczek bo by kupil, a tak nie wiedzial... no coz...

 

nie wiem reklama ma podana cene... ja jej nie podalem, jesli ktos "czuje sie urazony" forma prezentacji to ja zmienie ;)

 

co do spodu, tak jest lustro... :)

 

edit:

 

cena do wyczerpania zapasow... sadze ze jakis tydzien wytrzyma :)

 

ostatnio na poczatku jak dalem taka cene to jeszcze do tej pory zamowienia realizuje... bo taka kolejeczka sie ustawila :) w koncu 40 pln piechota nie lazi...

 

co do wydajnosci niedlugo beda testy,

Edytowane przez samhain

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również widziałem bloczek na zywca we Wrocku i powiem jedno: jest bardzo ładny :D

A co do wydajności to poczekajmy na test - możliwe, ze bardzo pozytywnie nas zaskoczy mimo nieskomplikowanej budowy.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co masz na mysli bo chyba nie bardzo zrozumialem? o jakim (ktorym) ksztalcie mowisz?

1354569[/snapback]

mówie o tym krzyżyku na srodku i tych (kryzo :lol:) falach, nie wiem ,ale w pewnym stopniu (mówie w swoim imieniu) przypomina mi x2p :)

 

Oj mnie zaskoczyl :) - testy na danich - najpozniej w srode beda w sieci - A tak konkretniej to na jet-pc.com

1354582[/snapback]

zdradzisz jakis szczególik ?? chociaz czy pozytywnie czy negatywnie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mówie o tym krzyżyku na srodku i tych (kryzo :lol:) falach, nie wiem ,ale w pewnym stopniu (mówie w swoim imieniu) przypomina mi x2p :)

1354593[/snapback]

ja to nazwalem lyzwy ;)

 

ee ale jesli to jest podobne to... to chyba szukasz na sile tego aby powiedziec "klon" hyhyhy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja to nazwalem lyzwy ;)

 

ee ale jesli to jest podobne to... to chyba szukasz na sile tego aby powiedziec "klon" hyhyhy :D

1354603[/snapback]

nie no klon to na pewno nie jest, z samej definicji ;)

ale ciagle mówie o fantazyjnych kształtach, które tak czy siak zapoczatkował Mate, nie ma co gdybac, czekam na testy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

X2p to on ni hu** nie przypomina :)... Pozytywnie :) - ale o tym juz niedlugo...

1354597[/snapback]

mi przypona tymi "łyżwami", albo to moja wyobraźnia se coś ubzdurała :D

 

emmm jesli sie nie myle to x2p i fr2slim powstaly w mniej-wiecej tym samym czasie...

1354653[/snapback]

mniej-wiecej, ale trudno mi powiedziec, który był pierwszy, sadze ze x2p :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm zaraz poszukam newsow.. :> nawet jesli x2p byl pierwszy, to niemozliwe bylo zaprojektowac blok "podobny" w tak krotkim okresie czasu ;)

 

 

EDIT:

oczywiscie "podobny" w cudzysłowiu! :)

Edytowane przez tomasek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobny tomasek bo mu z dna cos wystaje i nie jest to kratka? Zauwaz ze x2p ma wlot centralny i wylot z boku, a we Froscie pomimo podzialu wlot/wylot to sa one po bokach. Jakbys byl we wrocku na targach to moglbys postawic je obok siebie i zobaczyc :-> Byl tez sam spod x2p i hmm mimo ze dlugo sie nim bawilem jakos nie zauwazylem podobienstwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

...

 

co do wydajnosci niedlugo beda testy,

1354511[/snapback]

to może Samhain jak masz nadmiar frostów to użyczyłbyś kyńkowi do testu na 3 dni?? będzie cała śmietanka- Storm, X3M, PowerX, może X2pro, prison więc ciekawe jak by wypadł na tle konkurentów slim :D bo cenowo to chyba dyskwalifikuje konkurencje :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to może Samhain jak masz nadmiar frostów to użyczyłbyś kyńkowi do testu na 3 dni?? będzie cała śmietanka- Storm, X3M, PowerX, może X2pro, prison więc ciekawe jak by wypadł na tle konkurentów slim  :D  bo cenowo to chyba dyskwalifikuje konkurencje  :lol:

1355033[/snapback]

temat testu dogadany juz od wczoraj wiec... smietanka w komplecie :lol:

 

co do ceny zauwazcie ze to jest cena promocyjna! normalnie kosztuje on 139 pln... i tak wydaje mi sie ze nie duzo jak za takie wyposazenie itpe... o wydajnosci bede mogl mowic po testach :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko było by fajnie gdyby można było się dostać na www.realitynet.pl

1355192[/snapback]

 

no wlasnie od 10 minut cosik nie tak... ale walcze o to aby dzialalo ;)

Edytowane przez samhain

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak tak troche nie dyskretnie :>

była pierwsza promocja chyba bloczek bym po 99zł jezli dobrze pamietam, no dobra nowy bloczek, mała reklama, potem normalna cena, teraz znów promocja, czyli moge wnioskowac ze za 139zł nie szedł za dobrze ?? :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak tak troche nie dyskretnie :>

była pierwsza promocja chyba bloczek bym po 99zł jezli dobrze pamietam, no dobra nowy bloczek, mała reklama, potem normalna cena, teraz znów promocja, czyli moge wnioskowac ze za 139zł nie szedł za dobrze ?? :]

1355215[/snapback]

 

bron boze nie :)

 

po prostu promocja flagowego produktu na pierwsze urodziny RN... :)

 

dlaczego wszyscy wszedzie wietrza podstep? :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bron boze nie :)

 

po prostu promocja flagowego produktu na pierwsze urodziny RN... :)

 

dlaczego wszyscy wszedzie wietrza podstep?  :mur:

1355221[/snapback]

no chyba wiesz w jakim kraju zyjemy ?? :>

 

 

co do urodzin RN

sto lat...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...