Skocz do zawartości
11111

Czy Nie Urwie Socketu

Rekomendowane odpowiedzi

wlasnie zastanawialem sie juz od dluzszego czasu nad zmiana chlodzenia.... mam falcon rocka i mam w stresie 62C a jak jest cieplo to mam zwiechy:/ no i mam paste arctic silver 5 juz kupiona:P ale teraz jaki cooler.... boje sie o socket...... mam plyte gigabyte ga-7vt600 bez dodatkow.... czy ktos ma ta plyte i czy ma zywy socket z ciezkim chlodzeniem ??? boje sie o ciezar cooleka i mysle ze zamiast 80cu kupie 80alcu ... jaka bedzie roznica w wydajnosci..... teraz mam antka t-bred 2000mhz@2250.....I BOJE SIE O SOCKET

ps. kasy na zalmana nie mam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napiecie 1,69 skacze do 1,72..... czytalem ze plyty gigabyte standartowo zawyzaja napiecie o 5%..... mierzone pogramem easytune 5... aha a ile w stresie moze byc roznicy w C miedzy alcu a cu roznica w cenie to ponad 30zl :):):):):) aha i co z wymiana wentylatorkow czy sa jakies problemy jak np. ten sie juz rozjedzie za jakis czas???:> i gdzie mozna takie wentylki dostac... i za ile.... oby nie allegro....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przez 2 lata jechałem na Zalmanie 7000 CU na EPOX RDA3 i :blink: wygięła mi się płyta główna w taki łagodny łuk wokół procka - ale jak narazie wszystko działa - czyli i tego pentagrama płyta powinna wytrzymać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie zastanawialem sie juz od dluzszego czasu nad zmiana chlodzenia.... mam falcon rocka i mam w stresie 62C a jak jest cieplo to mam zwiechy:/ no i mam paste arctic silver 5 juz kupiona:P ale teraz jaki cooler.... boje sie o socket...... mam plyte gigabyte ga-7vt600 bez dodatkow.... czy ktos ma ta plyte i czy ma zywy socket z ciezkim chlodzeniem ??? boje sie o ciezar cooleka i mysle ze zamiast 80cu kupie 80alcu ... jaka bedzie roznica w wydajnosci..... teraz mam antka t-bred 2000mhz@2250.....I BOJE SIE O SOCKET

ps. kasy na zalmana nie mam :P

1361016[/snapback]

Co wam wszystkim z tymi socketami :] przecież one mają kilka(set) lutowanych styków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...