Skocz do zawartości
Highlander

Jestem za aborcją

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie przed chwila dostalem 51 maili slownie: pięćdziesiąt jeden o takiej tresci:

 

Tu Michał Marczyk

Startuje w konkursie na mistera Czytelników Super Expressu Online.

Bardzo proszę o oddanie na mnie głosu w konkursie na stronie Super Expressu

www.se.pl Głos można oddawać do 21.XI. Z góry bardzo dziękuję. 

Pozdrawiam Tel. 691578574

A TU jest zdjecie tego szalenca.

 

Mam prosbe, jak ktos jest z Domaniewic, prosze go w moim imieniu zastrzelic, ewentualnie zadzgac tepym srubokretem, plizzz, postawie piwo.

 

P.S.

Jestem za wprowadzeniem komputerowych "praw jazdy/uzytkowania" z urzedu, bo nie kazdy ma dosc wysokie IQ aby uzywac komputera / korzystac z internetu, a tak przynajmniej by sie odfiltrowalo warzywa.

 

P.S.2

A TU jest jego super strona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak faktycznie,- NIEZŁA Z NIEGO [gluteus maximus] !!! 8O 8O 8O

A te Castingi,- to chyba w klubie dla Gejów, no ale przecież ON interesuje się internetem i komputerami,- o mój boże, dlaczego na świecie są ludzie stworzeni dla żartu,- przecież to nawet nie jest śmieszne i chyba nawet nie żałosne, tego się poprostu nie da wytłumaczyć w racjonalny sposób.

Cześć jego pamięci :D /gdy ktoś już go zasztyletuje tym wkrętakiem :twisted: :twisted: :twisted: /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buhahahaha :lol: :lol: :lol:

 

daj spokój z tym śrubokrętem, nie można zadźgać kogoś kto dostarczył mi tyle radochy. rany nie uwierzycie ale chyba się posikałem :lol: :lol: z radości.

 

TEN KOLO TO GENIUSZ ROZRYWKI I MISTRZ MASTURBACJI OŚRODKÓW SMIECHU

 

no po prostu się polałem :oops:

 

ps. on jest okrutnym kłamcą: "ulubiony dowcip - nie mam" :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daj spokój z tym śrubokrętem, nie można zadźgać kogoś kto dostarczył mi tyle radochy. rany nie uwierzycie ale chyba się posikałem  :lol:  :lol: z radości. 

Smiej sie smiej, a za 10 lat on moze byc marszalkiem sejmu :wink: przeciez w Polsce zyjemy no nie :?: :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o błahahahahha ja pierd.ole błahahahehehaheh

qfa jego zdjecie błaahahheheha

qfa qfa qfa co za $#)(_$&^*

błehhahhahrhahha

błeehhahe

o qrwa!!! to jest jakis walony eksperyment genetyczny ruskich błaahehhwahehah

o w morde hahahaha

troche im nie wyszlo

qfa castingi z taka geba i wogole blaahahaheheha

moze go wezma do roli jakiegos uposledzonego geja w serialu na dobre i na zle błahahahhehehehhaheah

 

moj ulubiony kawal? chyba ten topic :] - dodam go do ulubionych i bede zabijal smiechem coniektorcyh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś się z Super Expressem stało, jak będzi działac to zobaczę tego dzięcioła. BTW Co za idiotą trzeba być żeby zakładać fanklub Kukulskiej. Totalne zniewieścienie :) :) :) :)

 

A ja ciągle nie mogę zobaczyć zdjęcia tego czegoś :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no fakt super express ma problemy techniczne ale widzialem tego agenta juz wczoraj :D:D:D:D:D w wolnych chwilach, oprocz castingow, to chyba gra w kosza...

 

 

Chyba masz racje.

To dlatego kosze na redakcyjnym parkingu sa takie pokrzywione :lol: :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no fakt super express ma problemy techniczne ale widzialem tego agenta juz wczoraj :D:D:D:D:D w wolnych chwilach, oprocz castingow, to chyba gra w kosza...

 

 

Chyba masz racje.

To dlatego kosze na redakcyjnym parkingu sa takie pokrzywione :lol: :P

 

a co, jak przystawia drabinę to wygina? :lol:

 

ps.

do marco: dodać go do emotikonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ALE JAZDA!!!!!!!!! BUAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: OD DZISIAJ PRZESTAJE KUPOWAC "DOBRY HUMOR"...... WYSTARCZY ZE SPOJRZE NA FOTO TEGO GOSCIA BUAHAHAHAHAHAHAHA :lol: :lol: :lol: :lol: ZAKOCHALEM SIE!!!!!!!!! TO JEST MILOSC MOJEGO ZYCIA :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...