Skocz do zawartości
uziel101

Commandos Strike Force

Rekomendowane odpowiedzi

Gość hydro2

Ale masz racje.Widzialem dzis ta gre na Sempronie 64 bit 2800+ z radkiem 9700 i skakala w kazdych detalach niemal identycznie.Tzn nie tak,ze sie grac nie dalo,ale obraz nie byl plynny przy obrotach, a w takich grach to koniecznosc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jak narazie gralem 3misje :) nawet fajne ale jednak to nie to samo co stary commandos;( jakis taki inny klimat;( Gierka na sprzecie z podpisu smiga na maxdetalach +4xAA :)

Ogolnie spodziewalem sie czegos lepszego.....ale dobre i to :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Utknołem w 7 misji gdzie musze sie zakraść snajperem na wieże. Mimo tego że docierając na szczyt budynku nie włączył sie żaden alarm to nic sie dalej nie dzieje . :) Na mapie jest jeszcze masa nazistów których nie tknołem nawet bo odrazu podniósłby sie alarm . Co robić dalej ??? Co mogłem zrobić źle ????

 

EDIT : Już sobie poradziłem z problemem. Poprostu nie trzeba sie dostać na sam szczyt wieży a tylko na takie małe pieterko gdzie są apteczki i amunicja. Tam w rogu jest czerwone kółko w którym trzeba stanąć.

BTW niezła sieczka jest potem :D z tym mostem :)

 

Do gry podchodziłem sceptycznie oglądając pierwsze misje jednak potem jest coraz ciekawiej :D

Edytowane przez GSI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jak narazie gralem 3misje :) nawet fajne ale jednak to nie to samo co stary commandos;( jakis taki inny klimat;( Gierka na sprzecie z podpisu smiga na maxdetalach +4xAA :)

Ogolnie spodziewalem sie czegos lepszego.....ale dobre i to :)

na R 9500 ?? chcialbym to zobaczyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jak narazie gralem 3misje :) nawet fajne ale jednak to nie to samo co stary commandos;( jakis taki inny klimat;( Gierka na sprzecie z podpisu smiga na maxdetalach +4xAA :)

Ogolnie spodziewalem sie czegos lepszego.....ale dobre i to :)

ta jasne opowiadaj bajeczki..a Hydro2 post wyzej od Ciebie pisze ze na Radkach wyzszych od twojego skacze..a Ty grasz z AAx4 tak?? chyba że w 640x480

 

czy ktos kto ma X-FI moze właczyc w audio poza EAX te opcje dla X-FI?

gierki nie odpalałem ale strzelam że może musisz przełaczyć w sterach na GAME MODE..tak było z Quakiem 4 u mnie..tez wchodze w opcje no i kurcze nieaktywne dla X-fi :? ale przełaczyłem na GAME MODE i ruszyło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta jasne opowiadaj bajeczki..a Hydro2 post wyzej od Ciebie pisze ze na Radkach wyzszych od twojego skacze..a Ty grasz z AAx4 tak?? chyba że w 640x480

gierki nie odpalałem ale strzelam że może musisz przełaczyć w sterach na GAME MODE..tak było z Quakiem 4 u mnie..tez wchodze w opcje no i kurcze nieaktywne dla X-fi :? ale przełaczyłem na GAME MODE i ruszyło

tak gram.... i nie mam takich problemow jak @hydro2

 

na R 9500 ?? chcialbym to zobaczyc

dokladnie to r9500@9700 zapraszam :)

 

kolega gral na podobnym sprzecie tylko ze z 512ram i na xp x32 i sie tnie;/ i to strasznie:(

Edytowane przez adbok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

tak gram.... i nie mam takich problemow jak @hydro2

dokladnie to r9500@9700 zapraszam :)

 

kolega gral na podobnym sprzecie tylko ze z 512ram i na xp x32 i sie tnie;/ i to strasznie:(

Ja nie mam problemow nawet w 1280 ale widzialem jak to wyglada na takim procq z taka grafa i widzialem.Pierwsze 2 levele to ok,ale w 3 juz skacze i to niezle,czy nawet w drugim,nie pamietam,ale ktorys z tych leveli.Dojdz tam to pogadamy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam problemow nawet w 1280 ale widzialem jak to wyglada na takim procq z taka grafa i widzialem.Pierwsze 2 levele to ok,ale w 3 juz skacze i to niezle,czy nawet w drugim,nie pamietam,ale ktorys z tych leveli.Dojdz tam to pogadamy :P

te lovele to juz wczoraj gralem :D jestem teraz chyba w norwegi.... i jak narazie nie mialem proglemow z plynnoscia. Co do skakania to nfs mw tez mi sie bardzo ciol na x32:( ale od czasu kiedy mam x64 nie mam tych problemow :) moze z commandosem jest podobnie

Edytowane przez adbok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak gram.... i nie mam takich problemow jak @hydro2

dokladnie to r9500@9700 zapraszam :)

 

kolega gral na podobnym sprzecie tylko ze z 512ram i na xp x32 i sie tnie;/ i to strasznie:(

Jak ty zrobiles z 64mb pamieci @ 256 bit ? Dołączona grafika

Co najwyzej mogles go przerobic na 9500pro, ale juz eot.

 

 

Ma ta gra multi ? Jesli tak to niech ktos opisze co i jak. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary, nie bujaj, że winx64 daje kopa ilości fps w grach, bo tak zwyczajnie nie jest. Daj screena z fps przy zadymce w drugim/trzecim poziomie i w ludzkiej rozdziałce (min 1024x768) to pogadamy.

 

Czekamy na screeny :D

Edytowane przez draak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ty zrobiles z 64mb pamieci @ 256 bit ? Dołączona grafika

Co najwyzej mogles go przerobic na 9500pro, ale juz eot.

Ma ta gra multi ? Jesli tak to niech ktos opisze co i jak. ;]

no masz racje na pro

multi jest ale co i jak to nie wiem

x64 moze kopa nie daje ale przynajmniej to co mi zle chodzilo na x32 teraz na x64 chodzi lepiej (w temacie o nfs mw jest wspomniane ze na x64 przycinki zniknely) :) nie napisalem ze mi ta gierka smiga jakbym mial 7900 w SLi ale napewno nie mam przycinek zadnych a to mnie cieszy ze na "starej" karcie da sie jeszcze plynnie w najnowsze gry grac :)

 

odpalilem frapsa :) chodzi wam o ta misje z deszczem? gralem ja drugi raz i minimum to bylo cos ok 13 klatek a max 30. W innych misjach jest cos do 45 ale nie mniej niz 18. Wiadome ze moglo by byc wiecej ale dobre i to :)

Jesli chcecie dodowy (screeny) to nie ma sprawy wystawie je.

Edytowane przez adbok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta jasne opowiadaj bajeczki..a Hydro2 post wyzej od Ciebie pisze ze na Radkach wyzszych od twojego skacze..a Ty grasz z AAx4 tak?? chyba że w 640x480

gierki nie odpalałem ale strzelam że może musisz przełaczyć w sterach na GAME MODE..tak było z Quakiem 4 u mnie..tez wchodze w opcje no i kurcze nieaktywne dla X-fi :? ale przełaczyłem na GAME MODE i ruszyło

nie pomaga .. pozatym na forum Commandosa pisza ze maja ten sam problem ..

 

 

co to wymagan .. .to na 6600GT lata 1024 High AAx2 bez problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem gre pare godzin temu ... :)

 

Za:

-Misje zrobione z dbałością o szczegóły. (Bardzo podobał mi sie patent z rangą mundurów i związaną z tym wykrywalnością )

-Grafika (mimo narzekań innych) była dla mnie zadowalająca

-Oprawie muzycznej nie mam też nic do zarzucenia

 

Minusy

-AI przeciwników jest troche debilne i po paru misjach bardzo przewidywalne

 

Grałem na sprzęcie w podpisie przy 1024x768 przy średnich detalach ... Nie patrzyłem na FPS'y ale z pozycji gracza musze powiedzieć że gra nie przycieła mi w jakimś ważnym momencie czy dużym zamieszaniu czyli OK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

A jak pograć w Commandosów po necie ale nie po LANie? Bo mi na WANie żadnych serwerów nie pokazuje :(.

To masz cos nie tak,ja gralem na multi bez problemu i gralo sie lepiej niz w coda na multi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Uszatek

Witam

Mam problem z demem gry. Nie mogę zmienić ustawień rozdzielczości, wyłączyć antialiasingu i paru innych efektów. Opcje są po prostu zamrożone! Mam Radeona 9800PRO i najnowsze sterowniki Catalyst 6.3 z CCC. System świeżutki (XP SP2). Nie używam żadnych Atitrayów i tym podobnych.

A wygląda to tak:

http://img222.imageshack.us/my.php?image=beztytuu1nu.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra króciutka niemiłosiernie w sumie nie warta wydawania na nią kasy. Ale nie powiem 2 dni pograłem w nią z przyjemnoscią(rozłożyłem sobie na krótkie sesje a tu.... zonk :]) ogólnie zbyt prosta za mało misji typowo "komandosowych" jezeli porównywać do orginału konwersja na fps była złym posunięciem, jezeli potraktować to jako osobną gre, nie nawiązującą do komanddosów to moze to być jednak z callem i medalem aa przegrywa zdecydowanie - ot ciekawy przerywnik przed czymś duuuuzym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak króciótka jak nic. Rozkręciłem sie, to pojaiwł się napis koniec. Może bedzie dodatek :) Jednak takie misje jak np ta ostatnia to dla mnie nieporozumienie w tej grze. Ja wiem, że niektórym się spodoba strzelanie do stad Niemców wybiegających z wszystkich ston. Jednak mi to zepsuło całkiem przyjemnośc z grania.

Edytowane przez cosmo111

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra króciutka niemiłosiernie w sumie nie warta wydawania na nią kasy. Ale nie powiem 2 dni pograłem w nią z przyjemnoscią(rozłożyłem sobie na krótkie sesje a tu.... zonk :]) ogólnie zbyt prosta za mało misji typowo "komandosowych" jezeli porównywać do orginału konwersja na fps była złym posunięciem, jezeli potraktować to jako osobną gre, nie nawiązującą do komanddosów to moze to być jednak z callem i medalem aa przegrywa zdecydowanie - ot ciekawy przerywnik przed czymś duuuuzym

Jak to nie warta? Gra jest nawet dluzsza niz TRL a to wystarczy.Normalnie bym powiedzial,ze trl przez dlugosc jest zdecydowanie za drogie,ale poniewaz motywy klimat graficzka muzyczka croft manor i wszystko inne jest naprawde niesamowite a ja jestem fanem serii wiec zgrzeszylbym jakbym nie polecil gry.Misje sa idealnie trudne i calosc jest powiazana z commandosami i strasznie sie ciesze,ze zrobili z tego fpsa bo tamte czesci byly dla mnie za ciezkie :D Poza tym,zagraj na hardzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie ja odpowiem :)

 

Najpierw tak. Grałem na Hardzie. Bo uwielbiam klimat II wojny (jak widać nie tylko Ty go lubisz) Nie opuszczam właściwie zadnego fpp z tego okresu. Nadal jednak uważam, że gra jest KRÓTKA. Odliczając banalne misje treningiwe i te z bezsenownym wyrzynaniem, zostaje pare naprawde fajnych misji typowo komandosowych. Po za tym cześć z nich i tak dało by się przejść przy użyciu karabinu. W poprzednich częśćiach się tak łatwo nie dało. Poprzednie częsci były za ciężkie? Chyba raczysz żartować. To bylo dopiero prawdziwe granie. Szkoda, że już do tego raczej nikt nie wróci. Jednyna nadzieja w Desperados 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Troche odkopie ten temat, ale wlasnie zaczelam grac w ta gre. Podoba mi sie i mimo tego ze czytalem, ze jest zbyt krotka chcialbym ja skonczyc. Jednak pojawia sie u mnie pewien problem, po przejsciu misji 7 z snajperem na wiezy (pisal kiedys o tym GSI), laduje sie kolejna misja, jednak po chwili gra sie wylacza i jestem znowu w Windowsie :( Czy ktos wie co jest tego przyczyna ? Mozna zna rozwiazanie ? Probowalem przejsc ta misje od nowa ale byl taki sam efeket :(

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...