Skocz do zawartości
Michi23

Zwykły Modding Niezwykle Badziewnej Budy (codegen)

Rekomendowane odpowiedzi

Mi sie podoba. Ladnie wyszlo i ladnie pochowales kable. Czy ta buda jest taka duza czy ta MB taka mala ?

1374268[/snapback]

Thx. budowa jest raczej wieksza od "zwyklej"- ponoc "long" (ale jakos to slabo da sie to odczuc ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Efekt końcowy dosyć fajny , mogłeś troche inaczej dobrać kolory ale i tak jest dobrze :) . Tylko jedno mnie dziwi ta buda robi wrażenie nieco okrojonej ... Taki dziwny efekt nie wiem dlaczego :P To chyba przez ten kontrast ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie nawet to wszyło, ino okno mi sie nie podoba :/

 

rownież mam tego codegenka, w fazie moddingu jest od kilkunastu miesiecy :P

1378638[/snapback]

Jezusicku! Od ilu???!!!??? Buuu... jak ja bym mial tyle czasu poswiecic modowaniu (powiedzmy 30min. dziennie) to bym chyba robota stworzyl :-> Szkoda czasu w zyciu - jest tyle pozyteczniejszych rzeczy do zrobienia... na dobry modding wystarczy 1 tydzien (po kilka godzin dziennie) - wiecej to przesada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mozesz zrobic porzadeczku.....wywal wszystko za boczną ściane....zepnij opaskami pojedyncze kable.....owin jakąs ładną taśmą albo wsadz to w peszle i VUA LA :D (10min roboty)

1376267[/snapback]

j.w. - nic dodac, nic ujac. Porzadek w kablach to ok. 10-15min. i odrobina wyobrazni :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

===================================

RAZEM = 508

===================================

 

1373570[/snapback]

Za taką kasę nie lepiej było kupić firmową budę z zasiłką. Mój szef tyle kosztował ....

Rozumiem że modding itd. Ale mimo wszystko walić 5 stów w Codeshita????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedno pytanko czym ciołeś te wredne blachy w obudowie  mam taką sama i właśnie ją przerabiam

1639346[/snapback]

Witam

 

Oj, dlugo mnie tu nie bylo :-) Musze w koncu sie odezwac ;-)

Do rzeczy jednak - Blachy w mojej obudowie byly nawiercane zwykla wiertarka z dobrej jakosci wiertlem (juz nie pamietam z czego toto wykonane, ale w Praktikerze mozna kupic za kilkakascie zeta / szt. ...w kazdym razie przechodzilo przez blache i plekse jak g...no przez wnetylator :-] )

 

A tak na marginesie... troche sie juz w tej mojej "skrzynce" pozmienialo... tj. inny (miedziany Freezone) wentyl na procku i slabsza (cicha, pasywna) karta graf.

 

Pozdrawiam

Michi23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wszystko ładnie tylko za tyle kasy kupiłbyś coś ładniejszego xD. Bardzo ładne to okienko duże i nie ma uszczelki. Tylko średnio mi się podobają te dwie wajchy na froncie. Jeszcze możesz pomalować wentylator Freezone'a na czerwono (gdzieś już to widziałem) i będzie ładniutko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

naklejka Ci nachodzi na wgłębienie do zdejmowania boku ;]

szkoda że nie pomalowałeś tych białych części dvd na czarno

naklejki w środku kompa SUX, te na obudowie nawet pasują ;]

ogólnie jest bardzo fajnie :) a to co wymieniłem to mozna by poprawić :)

Edytowane przez Radek_BVB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...