Skocz do zawartości
kucyk

Lampy Do Auta Typu "lexus"

Rekomendowane odpowiedzi

Chcesz się trochę wyróżnić z tłumu, kupić sobie fajne lampki, pytasz na forum o sensowne o/podpowiedzi to taki berkut jeden z drugim syf robi...  <_<

1375826[/snapback]

sem podobnego zdania. zreszta jak moj znajomy raz przyjechal do mnie autem i zobaczylem te tylne lampy w jego peżocie 106 to mialem takie oczy 8-O serio robia wrazenie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sem podobnego zdania. zreszta jak moj znajomy raz przyjechal do mnie autem i zobaczylem te tylne lampy w jego peżocie 106 to mialem takie oczy 8-O  serio robia wrazenie  :D

1375888[/snapback]

lepiej inwestować w silnik, zawieszenie..a dla mnie ładny wygląd to wystarczy obniżona furka z ładnymi felgami.. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt faktem do niektórych samochodów te lampy pasują i wyglądają super. Ale też do nie których nie...... i wtedy to wygląda tragicznie, szczególnie jak fura cała stockowa a lampy tylko zmienione :P Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja jestem zainteresowany

berkut - czyżbyś zassał za dużo azotu ze swojej chłodziarko-zamrażaki dwu drzwiowej, cztero szufladowej wczoraj na kolacje? Nie pytałem jak wyglądasz na codzień...

zabawne ze zaraz wyciagasz najbardziej przyziemne przysrywki o chlodziareczkach, uderzylem w jakis twoj czuly punkt ?

 

czy azot ktorym ty oddychasz tobie zaszkodzil?

 

zapewniam cie ze moj wyglad jest zupelnie inny

 

Chcesz się trochę wyróżnić z tłumu, kupić sobie fajne lampki, pytasz na forum o sensowne o/podpowiedzi to taki berkut jeden z drugim syf robi...

jaki syf ? to jest forum tu sie wymienia opinnie, zreszta zacytuje cos:

 

ale chciałem spytać czy ma ktoś jakieś doświadczenie z nimi, widział to ktoś na żywo,

Jeśli tak to proszę o zabranie głosu w temacie

Zabralem.

 

Jak chcesz sie wyrozniac to zainwestuj pod maska a nie w winylowe dopalacze koni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

popieram berkuta w 100%! Zresztą to co sie dzieje teraz z samochodami na polskich rejestracjach jest żałosne... koles w golfie, łysa pała, pierdzący wydech z rynny(co tam ze wydech zrobiony z rur do wody, albo nawiercany(tak tak, były takie przypadki :lol: fajnie i modnie buczy :lol: a to ze mam 5hp i 10nm w dół to sie nie liczy :D a i obowiązkowo nalepka riegier tuning(+20hp), pionnier na tylnej szybie(+15hp), przyciemniane szyby(+25hp) + bad look (30hp :lol: ) + lexus look i mamy prawie 100hp wiecej :D no i nie wspominajac o spojlerach z F1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pamietaj zeby do tych lamp w komplecie miec wytleniony wloski i na zel postawione ;]]] duuuzzooo zelu ;]] zlotego rolexa, koszule BOSS'a, spodenki obcisle dzinsowe i koniecznie koszule w spodniach ;]]

1375771[/snapback]

a przepraszam co masz do farbowanych koncowek?? albo do zelu?? codziennie uzywam i nie uwazam sie za "gorszego"..no ale pewnie..lepiej smierdziec, miec długie tłuste , niepoukładane kudły niz używać zelu, myc wlosy codzeinnie, uzywać kremu na suchą skóre...tiaaa...przynamniej wtedy bedziesz prawdziwym facetem..tylko zadna dziewczyna na ciebie nie spojrzy wtedy...i zostaje dłubanie przy sprzęcie chłodzącym <_< <_<

 

zlotego rolexa.bueheheh..no tak lepiej miec plastikowy zegarek niz jakis "metalowy" (nawet taki tani - bo chyba tak rozumujesz pojecie rolexa...bo nie widzialem u "normalnego" czlowieka ktory jezdzi fura z lexusowymi lampami rolexa)..sureeee

 

obcisle spodenki jeansowe..moze za malo w zyciu widzielem zeczy ale o takim czyms nie slyszalem..faceci nosza jeansowe spodenki obcisle?? chyba ze masz na mysli np. wycierane spodnie jeansowe, czy tez biale cienkie na lato (z materialu)...no tak to tez definitywnie nie meskie

 

gdzies niedawno slyszalem opinie ze nie warto sie wybijac ponad przecietnosc w Polsce...bo ludzie i tak cie sprowadza do swojego poziomu...tiiaaaa..jak to dziwnie pasuje

 

po prostu zazdrosnicy jestescie i tyle...sadze ze kazdy chce sie wyrozniac jakos z tlumu..i jest to umozliwiane dzieki visual tuningowi...a ze lepiej wlozyc kase w silnik?? no jasne tylko o jakiej kasie my tu mowimy..za jakies 2000 mozesz spokojnie ladnie zrobic furke z zewnatzr i wewnatrz..aby sie wyrozniala..a przy tuningu silnika to cena idzie OD 2000 W GORE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przepraszam co masz do farbowanych koncowek?? albo do zelu?? codziennie uzywam i nie uwazam sie za "gorszego"

mam

 

to nie twoja wina ze debile tez sie tak nosza, to jest prosta zasada- co efekciarskie trzeba miec. w tym fryz

 

 

no ale pewnie..lepiej smierdziec, miec długie tłuste , niepoukładane kudły niz używać zelu, myc wlosy codzeinnie, uzywać kremu na suchą skóre...tiaaa...przynamniej wtedy bedziesz prawdziwym facetem..tylko zadna dziewczyna na ciebie nie spojrzy wtedy...i zostaje dłubanie przy sprzęcie chłodzącym

rozumiem ze tylko zelusie sie myja a reszta nie ;]] fakt ze ktos ma dlugie wlosy nie czyni go brudasem, to samo jest z nie uzywaniem zelu i innych wynalazkow, zawsze smieszy mnie ten przyklad.

 

zapewniam cie ze moj wyglad nie ma nic wspolnego z pannami i grzebianem przy sprzecie

 

 

zlotego rolexa.bueheheh..no tak lepiej miec plastikowy zegarek niz jakis "metalowy" (nawet taki tani - bo chyba tak rozumujesz pojecie rolexa...bo nie widzialem u "normalnego" czlowieka ktory jezdzi fura z lexusowymi lampami rolexa)..sureeee

chyba nie zrozumiales przenosni.... widziales ty kiedys "new edge design" dresika ? z zegareczkiem przypominajacym kule u nogi ? to jest slynny "rolex"

 

gdzies niedawno slyszalem opinie ze nie warto sie wybijac ponad przecietnosc w Polsce...bo ludzie i tak cie sprowadza do swojego poziomu...tiiaaaa..jak to dziwnie pasuje

uwierz mi wiem cos o tym, a kontekst w ktorym to przytoczyles jest pomylony

 

widze nadepnelem komus na odcisk, interesujace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...