Skocz do zawartości
Ma_r_c_in

Dual Raz Jeszcze !

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Posiadam 2 kosci Goodram 2x256 MB PC3200/400. Czy to wystarczy do pracy w Dual'u oprocz odpowiedniej plyty oczywiscie ? czy musza to byc jakies specjalne kosci do tego przeznaczone ?

Mam watpliwosci poniewaz producent podaje , np.

GR400D64L3/256 256 MB 400 MHz CL 3

lub

GR400D64L3/512DC 2 x 256 MB 400 MHz CL 3 Dual Channel

czy to te same kosci ? tyle , ze w drugim przypadku sa dwie i dlatego Dual ?

W Biosie jest niby Dual ale czy to wystarczy ? Plyta byc moze widzi dwie kosci i dlatego ?

Sorry, ze tak kręcę ale to dla mnie wazne. Nie wiem czy dokupic teraz od razu dwie czy pojedynczo?

Jest jaki programik , ktorym moge sprawdzic te swoje moduly ?

Dzieki z gory ! Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yyy ale namieszales... Ale jesli te kosci sa takei same, to wystarczy do pracy w dualu. Drugo zestaw ktory napisales, to poprostu 512 w dualu. Sa to napewno 2 takie same kosci, aby mogly pracowac w dualu. Ale niczym sie nie roznia od innch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak mniej więcej, generalnie kości te pochodzą z jednej serii i masz większą pewność że będą chodziły w Dualu, praktycznie to 100% pewności. Co jednak nie zmienia faktu, że kości kupione oddzielnie nie w dual packa, również chodza bez problemu w takiej konfiguracji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...