Skocz do zawartości
bindo

Chello Czy Tpsa

Rekomendowane odpowiedzi

ja tam zalozyłęm sobie chello 1 kwietnia i spoko, predkosc przy sciaganiu jakies , zalezy skad ale tak 100-200 kb/s na 1mb/ 128kb/s za 109 zl z kablowka i uzywam tego lacza do grania a pingi nie przekraczaja 60

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I wzstsyko jsnae - nuaice sie rzoornizac weiloskc letir bo w prienczwym wadykpu tez bdee psial w pazsk :lol: (chzdoi o weiksloc ltreiy b/B).

 

 

PS. Te zdanie napisalem dla zartu, bo jak widze 1mb/s = 125kb/s to mi wlosy deba staja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chello ma tylko 1 wade. Jak laczysz sie np z www.wp.pl to laczysz sie przez amsterdam. Takze jak masz zamiar grac w jakies FPSy na polskich serwerach z polakami to zawsze bedziesz miec wieksze pingi od polakow z neo czy innymi. Ja mialem jako jeden z pierwszych chello jeszcze 512/128 i to jeszcze na poczatku bylo nielimitowany bandwith, niestety musialem sie przeprowadzic, a w domkach jednorodzinnych chello nie ma. Natomiast nie wiem jak teraz ale bardzo dobrze sie sprawowalo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chello ma tylko 1 wade. Jak laczysz sie np z www.wp.pl to laczysz sie przez amsterdam.

1393254[/snapback]

To nie wada chello tylko upierdliwosc ze strony TP i nieudostepnianie stykow do swojej czesci sieci innym providerom za rozsadna kase. Ten problem dotyczy wiekszosci sieci, ktore nie naleza do TP. U mnie na przyklad aby polaczyc sie z jakakolwiek stronka, ktora znajduje sie na serwerze kozystajacym z lacza TP pakiet musi przejsc przez Francje i wrocic do Polski. Oczywiscie od strony TP wyglada to tak samo, aby ktos mogl polaczyc sie z moja siecia (siec MAN) musi zwiedzic pol Europy. wp.pl mam prawie jak lokalnie (serwer w Bydgoszczy, ja w Toruniu). Zawsze kiedy pojawia sie jakis wiekszy problem w lacznoscia, to wp jest praktycznie jedynym serwisem na ktory moge sie dostac ;) Edytowane przez KrzychuG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, KrzychuG. Problem uperdliwosci TPSA i problemy miedzyoperatorskie to sprawa szeroko poruszana od dluzszego czasu. Nawet kultowy kurnik.pl narzekal swego czasu i mozna tam znalezc bardzo dokladne wyjasnienie problemu, spisane przez admina Kurnika.

 

W ogole... nie wiem czy uzytkownicy Neo zauwazyli ze routing im sie zmienil, w porownaniu z tym co bylo w dobie Neo640? Mysle, ze jest to pierwszy etap wiekszych zmian, nie dosc ze firma juz do zabojadow nalezy i to im uzytkownicy Neo nabijaja kieszen, to teraz zacznie sie stopniowe przycinanie "rewelacyjnie" dzialajacej Neostrady. W pewnym momencie okaze sie, ze wszystko smiga glownie w ramach szkieletu a dalej to juz nawet gorzej od konkurencyjnych laczy. A milosnicy Neo, kompletnie uspieni i zdezorientowani, w ogole sie nie zorientuja. Nastepnie zacznie sie przycinanie p2p i inne przysmaki. I za chwile rzesze nerwowych uzytkownikow, zaczna pluc na Neo i wychwalac inne rozwiazania. Tyle, ze poumaczani w 2-letnie umowy niewiele beda mogli zdzialac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...