Skocz do zawartości
czarnablondi

Radiówka A Kablówka

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam kablowke:

za 128 płace 55 zł nie duzo =]

ping w grach przy full servie max 50 :D :D :D

Ściąganie z torrenta ~25 :o

 

A radiowka shit:

czasem dobry ping, ale rzadko

drogei załozenie

SHIT ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Decydując się na radiówkę zdajesz się na łaskę/niełaskę dostawcy. Jeśli dowali zbyt wielu użytkowników, to będziesz miał problemy ze stabinością transferu. Z graniem też może być kiepsko- nawet jeśli pingi będą dobre, to mogą pojawiać się lagi. Choć z drugiej strony pisało tu wiele osób, które nie miały kłopotów z radiem

IMHO, bierz kabel, mniej ewentualnych powikłań B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Decydując się na radiówkę zdajesz się na łaskę/niełaskę dostawcy. Jeśli dowali zbyt wielu użytkowników, to będziesz miał problemy ze stabinością transferu. Z graniem też może być kiepsko- nawet jeśli pingi będą dobre, to mogą pojawiać się lagi. Choć z drugiej strony pisało tu wiele osób, które nie miały kłopotów z radiem

IMHO, bierz kabel, mniej ewentualnych powikłań B)

1386028[/snapback]

 

Mimo wszystko lepsza kablówka, wieksza pewnosc stabilnosci łącza, a z radiowkami to roznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co jest lepsze radiówka czy kablówka, i jaka jest kablówka???

1385455[/snapback]

Popytaj się ludzi którzy mają kabel w okolicy. Ja w zeszłym roku miałem w Poznaniu z tamtejszego ICP i było super (może dlatego, że mieszkałem 2 osiedla od nich, więc niedaleko od urządzeń...). Od niecałego roku mieszkam pod Poznaniem, gdzie nie ma ani kabla, ani Neo i mam radio, a opinię o tym napisałem w wątku pt. "Internet radiowo". Same połączenie radiowe nie ma tu większego znaczenia, ale takowi usługodawcy to najczęściej małe firmy, które pchają jak największą liczbę ludzi na łącza od 2-10Mb/s i dzielą na 128/256/512. Nie polecam. Najlepiej Neostradę, jeśli masz możliwość i modem Sagem f@st net 800 (mniej wrażliwy na większe odległości od central niż Thomson). Edytowane przez Qkocz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Decydując się na radiówkę zdajesz się na łaskę/niełaskę dostawcy. Jeśli dowali zbyt wielu użytkowników, to będziesz miał problemy ze stabinością transferu. Z graniem też może być kiepsko- nawet jeśli pingi będą dobre, to mogą pojawiać się lagi. Choć z drugiej strony pisało tu wiele osób, które nie miały kłopotów z radiem

IMHO, bierz kabel, mniej ewentualnych powikłań B)

1386028[/snapback]

Ja pisalem ze nie narzekam ale to sie zmienilo. Nie bierz radia - radio to shit !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nauczony nieco doświadczeniami z radiem raczej bym Ci nie proponował tego typu łącza. Mimo wszystko popytaj znajomych i sasiadów może radio u pobliskiego providera działa bardzo dobrze i stabilnie.

Często wysokie transfery na radiu są za stosunkowo niskie pieniądze.

Jeśli jednak radio spisuje się marnie weź internet z kablówki lub Neostradę. Zdecydowanie będziesz mial mniej problemów i będziesz bardziej zadowolony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie dość czesto jest tak ze na duzych skupiskach osiedlowych lokalni providerzy dosylaja swoj sygnal droga radiowa a pozniej jest on rozprowadzany na bloki kabelkami.

 

Tak wiec radio nie jest az tak szkodliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...