Skocz do zawartości
wtp85

Durex 1800

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Mam durona 1800 na plycie epox EP-8RDA3I chlodzonego przez Cooler Mastera X-Dream. jego oznaczenia to DHD1800DLV1C Z2298822E40071 MIUHB 0323MPMW moje pytanie nie dotyczy podkrecenia go (bo chodzi stabilnie na 2255Mhz) tylko

zablokowanego mnoznika. z oznaczen procka wynika ze jest z 23 tygodnia 2003 roku wiec powinien byc odblokowany. a tu zonk :( !! nie wiem co mam zrobic bo mostki L1 sa polaczone wszystkie. I jeszcze jedno czy moge go przerobic na Athlona XP widzialem ze mostek ostatni L2 jest przerwany i czy gra jest warta swieczki. z gory dzieki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest warta swieczki ale jakos malo widzialem przerobionych Durexow :wink: 1800 na AXP.

 

A tak z ciekawosci przy jakim napieciu masz te 2255mhz? Mialem D1800 i przy fsb166 potrzebowal (w biosie) 1.825V.

Edytowane przez Tomwer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kobrowisko: zawsze zamalo jest MHz, a 166x13.5 jest mniej ciekawe niz 230x10 :P

Tomwer: w moim d1800@13.5x166 stabilnie jest na 1.78V - licze na nim UD ;)

 

 

mnie natomiast interesuje tylko odblokowanie mnoznika, zeby proc wstawal juz ze zmienionym - zmiana mnoznika z poziomu windowsa odpada:)

jednak jeszcze nic takiego nie znalazlem ;\... no coz, szukam dalej :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kobrowisko: zawsze zamalo jest MHz, a 166x13.5 jest mniej ciekawe niz 230x10 :P

Tomwer: w moim d1800@13.5x166 stabilnie jest na 1.78V - licze na nim UD ;)

mnie natomiast interesuje tylko odblokowanie mnoznika, zeby proc wstawal juz ze zmienionym - zmiana mnoznika z poziomu windowsa odpada:)

jednak jeszcze nic takiego nie znalazlem ;\... no coz, szukam dalej :]

1404782[/snapback]

 

To fakt gorzej jest jak nie chce iśc na te 230 :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...