Skocz do zawartości
Camel-

Codegen Mod

Rekomendowane odpowiedzi

ja bym zrobil jeszcze cos z kablami od zasilki, chociaz pospinal opaskami co jakis kawalek - zeby nie byly takie luzne

 

+ cos zrobil z przodem budy, lub pomalowal calosc ;]

1389534[/snapback]

no kable to są wlasnie tak zrobione - opaskami zaciskowymi. tylko od molexow nie spinam bo to codegen i kable krotkie :E

 

a malowanko bedzie ;) na czarno + granatowe dodatki. pewnie jakie plomienie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-> krzywo wycięte okno

-> brzydkie kable w środku

-> plexi jakiegoś dziwnego szpitalnego koloru jest - błee

oj stary, czeka cię duuuuuuużo roboty jeszcze, bo to narazie to.. ekhm...

1389578[/snapback]

no no brawo:

-> lepiej sie nie dalo - takie nozyki, jedyne w lesznie

-> czego sie spodziewalem po codegenie, a znając mnie jeszcze bym je oszpecił. po za tym jakie są wg. ciebie ładne? okrągle? przestan.

-> no od kumpla bralem na kilogramy za 15zł a ze to moj pierwszy mod i nie mialem gdzie plexy kupic (w nomi nie bylo czy brico marche) to bralem juz od niego. :>

 

duzo? a gdzie tam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość wortigern

brzydko, okno wycięte "fachowo", ta "szyba" chyba cuś porysowana no i ten kolor... jakiś taki dobijający. Ogólnie 2/10... nie ma sie czym chwalić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm.....gdzie tu jaka modyfikacja? Okno ...... no dobrze ale gdybys je chociaz prosto wyciął. Albo mogłbys załozyc dookoła uszczelke to by zakryła nierównosść.

 

A miejscówa na kompa idealna. :? Tak sie napewno nie przegrzeje :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mało dokładnie

Weź bok na kowadełko (na coś twardego, schody, chodnik)

podłóż kawałek deski (najlepiej równej, może być blat z jakiegoś starego regału, ze śmietnika), młotek gumowy (młotek obłożony szmatami, może być kawał drąga, żeby nie pokaleczyć blach)

uderzaj lekko, sam ocenisz siłę, i wyrównaj.

Pilnik i jedziesz bo bólu, papier ścierny 150 wyszlifuj dookoła i będzie ładnie.

Jak wszyscy będę obserwował Twoje prace :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Zeby nie bylo tak bardzo widoczne to nierowne wyciecie proponuje uszczelke :D Napewno to troche zasloni te nierówności.

2. Pomaluj koniecznie ta bude szczegolnie przód bo ten kolor jest straszny :P

3. Koloru plexi nie zauwazylem, plexia jak plexia no moze bardziej doswiadczeni sie czegos dopatrza :D

3. Ogolnie poczatki sa trudne ale trzeba od czegoś zacząć ... napewno bedzie to ladnie wygladac jak sie przylozysz :) Ważne żeby Tobie się podobało :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam identyczną budę, muszę powiedzieć że jest to jedna z trudniejszych obudów do modyfikacji (mam na myśli przód).

1. Włączniki + diody

2. wywalasz włączniki, musisz robić panel a jak panel to i regulator wichrów by się przydał itp.

2. frezowania ( można zostawić , można szpachlować)

3. FDD, też do duskusji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

imho mod typu OS (Okno + Swiatełko).. nic specjalnego.. jeden z wielu... :]

a co do subika.. to to gra chociaz? paanie do takiej budy cza było wstawic 1x30cm woofer prawdziwy na resorach gumowych i by Ci porozsuwał sciany w przeciwległych kierunkach :lol: i połamał farbe na scianie :twisted: ... głosniki alphardXE prawda i to cakiem znośne i wyglądem i samym movementem kosztują ok 80..150 pln.. do tego wzmacniak jakis na TDA 60..100W i nie ma dixa we wsi :lol:

 

porównaj suba na mojej www

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no no brawo:

-> lepiej sie nie dalo - takie nozyki, jedyne w lesznie

-> czego sie spodziewalem po codegenie, a znając mnie jeszcze bym je oszpecił. po za tym jakie są wg. ciebie ładne? okrągle? przestan.

-> no od kumpla bralem na kilogramy za 15zł a ze to moj pierwszy mod i nie mialem gdzie plexy kupic (w nomi nie bylo czy brico marche) to bralem juz od niego. :>

 

duzo? a gdzie tam :P

1389601[/snapback]

-> A nie masz kawałka pilnika? Strasznie brzydkie. To świadczy o Twojej niedbałości.

-> No okrągłe są niczego sobie ;)

-> A mnie się podoba.

 

Ale jak chcesz mieć ładnego CDG, to faktycznie czeka cię dużo roboty.

 

imho mod typu OS (Okno + Swiatełko).. nic specjalnego.. jeden z wielu... :]

Dla mnie też. Ale plus za chęci, minus za wykonanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doskonałe miejsce dla budy. Prosto przy grzejniku :)

1389650[/snapback]

no do grzejnika proc jest polaczony h-pipami i taki passive mi sie robi :D :lol:

Ja bym jakąś grubą uszczelke wstawił po strasznie pogięta ta blacha-ale mam podobny model budy i wiem,że blachy to są cienkie jak bibuła

są są... gdyby nie plexa to to mozna bylo wyginac na wszystkie strony.. nie to co w czifetku (zresztą tam ciezko co kolwiek wyciąc :E )

Hmmmm.....gdzie tu jaka modyfikacja? Okno ...... no dobrze ale gdybys je chociaz prosto wyciął. Albo mogłbys załozyc dookoła uszczelke to by zakryła nierównosść.

prosto wyciał? a gdzie tu widac ze jest zle? to takie u gory? to początek i zakonczenie. a nie chce mi sie tego dokanczac. wole uszczelke walnąć. no a taka uszczelke to w lesznie nie dostane (U)

 

1. Zeby nie bylo tak bardzo widoczne to nierowne wyciecie proponuje uszczelke Napewno to troche zasloni te nierówności.

2. Pomaluj koniecznie ta bude szczegolnie przód bo ten kolor jest straszny

3. Koloru plexi nie zauwazylem, plexia jak plexia no moze bardziej doswiadczeni sie czegos dopatrza

3. Ogolnie poczatki sa trudne ale trzeba od czegoś zacząć ... napewno bedzie to ladnie wygladac jak sie przylozysz Ważne żeby Tobie się podobało

1. no to tak jak wyzej

2. wiem wiem :P przymiezam sie jak pisalem czarna z granatowymi wstawkami :P

3. no tez juz pisalem

3. :D no okno to byl moj pierwszy mod.

 

Mam identyczną budę, muszę powiedzieć że jest to jedna z trudniejszych obudów do modyfikacji (mam na myśli przód).

1. Włączniki + diody

2. wywalasz włączniki, musisz robić panel a jak panel to i regulator wichrów by się przydał itp.

2. frezowania ( można zostawić , można szpachlować)

3. FDD, też do duskusji

nie gadaj. front panel rozebralem do czesci pierwszych.

1. wlaczniki zostaną. bo fajny "chromik". po za tym wujcio ma takie do chromowania wiec no problem :P

2. to w zaslepce zrobie. w ten najwyzszej.

3. fdd... tez mi sie nie podoba. po za tym nie uzywam. :P

mho mod typu OS (Okno + Swiatełko).. nic specjalnego.. jeden z wielu... :]

a co do subika.. to to gra chociaz? paanie do takiej budy cza było wstawic 1x30cm woofer prawdziwy na resorach gumowych i by Ci porozsuwał sciany w przeciwległych kierunkach icon_lol.gif i połamał farbe na scianie icon_twisted.gif ... głosniki alphardXE prawda i to cakiem znośne i wyglądem i samym movementem kosztują ok 80..150 pln.. do tego wzmacniak jakis na TDA 60..100W i nie ma dixa we wsi icon_lol.gif

no os os :P

gra? nawet nie wiesz jak :| to nie zaden glosnik co ma 86db i rwaną charakterystyke. po za tym, zeby byl dobry bas glosnik nie musi miec duzego skoku. sam mam do kina domowego na froncie tonsila 200 @ 30m gdn jakis tam :E no i skok maly, chalupka troszku trzesie, ale wrazeniaakustyczne są wspaniale. i nie bede kupowal zadnego alpharda. jak juz bede sie ladowal to w jakiegos pioneera czy magnata.

 

Nie pokazywałbym na twoim miejscu budy na tym etapie bo nie ma czego.

a jednak.... :?

 

-> A nie masz kawałka pilnika? Strasznie brzydkie. To świadczy o Twojej niedbałości.

-> No okrągłe są niczego sobie icon_wink2.gif

-> A mnie się podoba.

 

Ale jak chcesz mieć ładnego CDG, to faktycznie czeka cię dużo roboty.

-> mam mam :P ale tez juz pisalem

-> hehe tez nie mowie ze są zle. ale i tak zmienie zasilacz wiec nie inwestuje w niego.

Dla mnie też. Ale plus za chęci, minus za wykonanie.

czyli wyszedlem na 0 :>

Edytowane przez Camel-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prosto wyciał? a gdzie tu widac ze jest zle? to takie u gory? to początek i zakonczenie. a nie chce mi sie tego dokanczac. wole uszczelke walnąć. no a taka uszczelke to w lesznie nie dostane (U)

 

Z takim podejsciem to tylko powodzenia zyczyc..

 

Tez mam cienka blache w obudowie (tracer), okno cialem wyrzynarka i na Boga.. nic mi sie nie pogielo.

 

Jak masz zostawic takie piekne krzywizny to lepiej kanciaste zakonczenia okna porob.

 

-EDIT-

Co do uszczelki, to nawet jak ja nalozysz, to te nierownosci bedzie widac.. uszczeka uklada sie tak jak idzie blacha. Po nalozeniu uszczelki w jenym rogu bedzie w miare rowny promien, w drugim rogu krzywizna bedzie przypominac jajko :)

Edytowane przez HoMisiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z takim podejsciem to tylko powodzenia zyczyc..

 

Tez mam cienka blache w obudowie (tracer), okno cialem wyrzynarka i na Boga.. nic mi sie nie pogielo.

 

Jak masz zostawic takie piekne krzywizny to lepiej kanciaste zakonczenia okna porob.

 

-EDIT-

Co do uszczelki, to nawet jak ja nalozysz, to te nierownosci bedzie widac.. uszczeka uklada sie tak jak idzie blacha. Po nalozeniu uszczelki w jenym rogu bedzie w miare rowny promien, w drugim rogu krzywizna bedzie przypominac jajko :)

1390907[/snapback]

no uszczelke to walnie nie tylko aby ukrycz krzywizne ale tez po to aby ukryc ten kant pocharatany ;)

 

dziuby: przynajmniej jeden optymistycznie mysli :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to jakby ktoś to obgryzł...

 

A tak na poważnie to powinieneś jakoś te "niedoskonałości" zakryś oraz rzeczywiście jak będziesz miał okazję to kup nową szybę, ta jest porysowana i daje dziwny kolor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe wskakzałem na alfrda bo ze zdjecia to ten subwofer wyglonda jakos niskobudzetowo... a wydaje mie siem ze to raczej "chuyt martetindody"... kupowac głosnik 4x drozszy... ja tam z mojego alfa jestem zadowolony.. czego nei moga poweidzeic sąsiedzi* :lol:

 

*pozdrowienia dla pani mieszkającej ponizej... (i wish you weren't there)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...