Skocz do zawartości
misobol

Twinmos Speedpremium Pc3200 Aa4t/utt/ch5 255 2-2-2

Rekomendowane odpowiedzi

No tak jak napisałem w poście wyżej zakupiłem jeden komplet twinmosków SP 2x512Mb PC3500 oznaczenia na kościach jak w poście wyżej - udało mi sie osiągnąć 237Mhz 6-2-2-2 1T na 3.3V (pamięci są dwustronne) screena dam jak bede w domq. Tak że wydaje mi sie że jest całkiem nieźle ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile dałes?

 

jednak ida troche lepiej 262@1.5-2-2-5@3.3 + 0.3 :) jak bede mial troche czasu to pobawie sie reszta timingow.

 

P.s ma ktos jakies dobre przykladowe ustawienia dla 2x512? niech zapoda screena z A64Tweakera bo chetnie bym potestował

 

Dodaje zdiecie z 260 2-2-2-5 z goldmema

 

Pozdrawiam

post-1319-1131203970_thumb.jpg

Edytowane przez 2pac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miał ktoś doczynienia z twinmosami speed premium pc3500 ? jakas roznica pomiedzy pc3200 ? w pcb, kostkach w czym kolwiek ? i czy sa jedynie bh-5 utt ? jak sie kreca w porownaniu do bh-5 utt na pc3200 i do ch-5 utt ?

bo jakas nowa dostawa speed premiumkow :] w apollo po 260 zl za sztuke albo 515 zl za duala - ale straszna drozyzna ja kupilem za 235 zl speed premium w apollo na 1A4T :|'

 

tak szczerze to mi sie odechciewa kupowac do duala 512 za 260 zl ... wole zebrac fundusze - sprzedac jedna moja speed premiumke 1a4t i kupic sobie takiego duala http://allegro.pl/show_item.php?item=71022313 puszcze sobie na dzielniku 133 przy poim venice 9x300 cl dam na 2.5 i pogram sobie elegancko w q4 i battlefielda 2 na dosyc dobrych ustawieniach ....

Edytowane przez dzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy opłaca mi sie sprzedac moje TwinMosy na Mtech'ach i kupić te oto pamiątki http://www.imperium.net.pl/twinmostwister-...-cl2-p-787.html

 

(sorka ze nie w dziale co kupic, ale oczekuje sensownej szybkiej odpowiedzi) Pozdro ;)

 

Zalezy na ile twoje chodza.... ale ja bym raczej nie zmienil.

Edytowane przez 2pac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@.Kuba

Ja na Twoim miejscu wyczaił bym coś na Allegro. W tej chwili weszła ciekawa aukcja z DUAL-em 1A4T z ceną 450zł, zdecydowanie lepsze od tych Twisterów...

Edytowane przez Boxster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.Kuba nie rób OT, tu jest temat o SpeedPremium!

Nie męcz ludzi nie w tym temacie co trzeba o jakiś zwykłe TwinMOS-y...

Dla świętego spokoju odpowiem Tobie: nie warto. Ogólnie słabe OC, jedyne co zyskasz to gwarantowane CL2 i radiatory - blee... Chcesz dobrych pamięci? Szukaj 1A4T lub AA4T.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile dałes?

 

jednak ida troche lepiej 262@1.5-2-2-5@3.3 + 0.3 :) jak bede mial troche czasu to pobawie sie reszta timingow.

 

P.s ma ktos jakies dobre przykladowe ustawienia dla 2x512? niech zapoda screena z A64Tweakera bo chetnie bym potestował

 

Dodaje zdiecie z 260 2-2-2-5 z goldmema

 

Pozdrawiam

Jakie masz kostki AA4T czy 1A4T? Podaj dokladnie swoje ustawienia np. zrzut A64Tweakera. Bo moje kosci w singlu obie pojda na 260MHz ale w dualu to juz gorzej.... :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie masz kostki AA4T czy 1A4T? Podaj dokladnie swoje ustawienia np. zrzut A64Tweakera. Bo moje kosci w singlu obie pojda na 260MHz ale w dualu to juz gorzej.... :mur:

 

AA4T.. a co do duala to u mnie nie ma zadnej roznicy czy single czy dual! :) kreca sie tak samo

Edytowane przez 2pac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Sprawdzalem goldmemem przez 4h mam photo w aparacie pozniej zrobie ubdate

 

Pozdrawiam!

możesz napisać w jaki sposób osiągnąłeś 3.3V

 

http://img10.echo.cx/img10/664/dfinf4vdimmtrick26kp.jpg

 

i czy chłodzisz coś pamiątki i te scalaki koło pamięci :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Ile mozna dostac za Twonmosy na Twinmos'ach AA4T 2x256 chodza w dualu , obie z tej samej serii, zwykle bez oznaczenia SP ?

Pamieci dobre ale nie na NF7 bo voltow im za malo i za wiele mhz na niej nie da sie wyciagnac.

A planuje za jakis czas wymiane na 2x512 i mysle o Kingmax'ach Hardcore DDR 500

Co myslicie o tych pamieciach ? Z kasa raczej kiepsko a inne 500 raczej drogie...

Czy proponujecie cos innego ?

Edytowane przez Remo`

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napiecie mam 3.3 + 0.3.. chlodzenie mofsetu to podstawa do takiego napiecia

 

p.s ma ktos jakis fajny patent na chlodzenie tego mofseta obok slotow(na dfi), bo wentyl na freezerku jest malo praktyczny.

 

Kurde 268 mam stabilne w windzie ( prime,superpi itd) ale goldmema ciezko ustabilizowac.

Edytowane przez 2pac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...