Skocz do zawartości
gerace

Chłodzenie

Rekomendowane odpowiedzi

cze.czy jak mam otwarta obudowe z jednej strony to jest to gorzej dla kompa czy lepiej.bo mi niektorzy gadaja ze lepiej jak jest zamknieta bo wtedy tyle kurzu nie wlatuje do kompa.tylko jak jest komp otwarty to mam troche nizsza temperature 34 stopnie a przy zamknietej 42 sopnie i mi sie wydaje ze jak jest otwarta to nie ma zadnego problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze bedzie sie zapychac, mniej czy więcej, to jest nieuniknione. Otwórz bude jesli jest mniejsza temp. Wyjdzie to kompowi na zdrowie. Raz na dwa miechy nie zaszkodzi zajrzec, lub wyczyscic wentyl od procka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok.a mozecie mi pomoc z tym drugim moim problemem.jest on taki:mam taki problem z karta telewizyjna Aver tv Go 007.nie wyszukuje mi ona stacji telewizyjnych i musze je ustawiac recznie.tzn niektore wyszuka aniektore nie a kiedys wszystkie kanaly zawsze znalazla i drugi problem ze czasem nagrywa dzwiek tak bardzo cicho ze nie ma go slychac parwie i taki dziwny przestrzenny a w ustawieniach mam wszystko dobrze ustawione.a jak dalem karte do reklamacji to firma mi odeslala ja po 5 tygodniach z karteczka "test ok" i nie wiem co zrobic.prosze o pomoc.moze cos wiecie.robilem juz formata i sprawdzalem u kolegi i to samo,ciagle ten sam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie tak myslalem ale kto by ja kupil.hehe.takie gowno a ja dalem za to tyle kasy a po misiacu sie rozjebalo.ale ogladac i nagrywac jakos idzie tylko cos szwankuje troche.a od paru dni klikam na pilocie zeby przestawic kanal na nastepny i wlacza mi sie czasem telegazeta.hehe albo media player.w[ciach!]ia mnie to troche

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

staryyyyyyy co ty gadasz ?? czy ty sie slyszysz ? gosciu to jest jeden pies az mi sie pisac nie chce .......

1391014[/snapback]

własnie przez takich jak ty forum jest zaśmiecane - po co był ten post, czemu miał on służyć??

 

A co do twoich pytań,

 

oczywiście niższa temperatura jest bardziej wskazana niż wyższa, o kurz to ja bym się tak nie martwił, raz na pół roku jakimś miękimm pędzelkiem przelecisz wszystko w kompie albo sprężonym powietrzem i może być otwarta.

 

pozdrwaiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QauczuQ : sory sory ale czasem mnie ponosi :) a pozatym w koncu cos mu odpowiedzialem nie :) a post mial sluzyc mojemu zadowoleniu bo bylem niezle dojechany przez zielonego gluta w szkle tak wiec wydawalo mi sie to odpowiedzia na miejscu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam klinicznie stwierdzona dyslekcje i dysortografie, mam nadzieje ze nie musze ci tlumaczyc co to jest ? takze bledy to moja specjalnosc, robie je "naturalnie" co do forum: jak bede mial dostac bana to dostane i tyle. a co do ciebie to twoja sygnatura pewnie miala byc smieszna, ale wyszla zalosna, nie chce cie obrazac, ale pewnie masz 17 - 18 lat siedzisz w ciemnym pokoju przy starym kompie kturzy starzy ci kupili wieki temu, chodzisz do jakiegos "elektryka" i myslisz ze jestes guru.. a moze i nie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam klinicznie stwierdzona dyslekcje i dysortografie, mam nadzieje ze nie musze ci tlumaczyc co to jest ? takze bledy to moja specjalnosc, robie je "naturalnie" co do forum: jak bede mial dostac bana to dostane i tyle. a co do ciebie to twoja sygnatura pewnie miala byc smieszna, ale wyszla zalosna, nie chce cie obrazac, ale pewnie masz 17 - 18 lat siedzisz w ciemnym pokoju przy starym kompie kturzy starzy ci kupili wieki temu, chodzisz do jakiegos "elektryka" i myslisz ze jestes guru.. a moze i nie ...

no i po co ten OT? Edytowane przez Pluskwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...