Skocz do zawartości
Gość

win xp i konta uzytkownikow

Rekomendowane odpowiedzi

dodalem na kompie oprocz mojego konta (administrator) drugie konto dla mojej dziewczyny(bo lubi full kolory i dziwne tapety ja tego wytzrymac nie moge:) i problem polega na tym ze np jak ja cos zainstaluje to to pojawia sie u niej(u mnie of coz tez) i jak ona cos zainstaluje to ja tez to mam (chodzi o skrot na pulpicie i w menu start) nie wystepuje to tylko w przypadku gdy program/gra podczas instalacji pyta sie czy zainstalowac dla wszystkich uzytkownikow czy dla pojedynczego, wiekszosc prog/gier sie nie pyta wiec czy mozna to jakos zmienic z poziomu windowsa gdzies to ustawic??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale większość gier została zrobiona dla wcześniejszych wersji windowsa. W momencie kiedy instaluja się na XP to linki leca do katalogu All Users. Automatycznie to tu prawie nic ni zrobisz, ale mozesz w razie czego przekopiowac linki z all do jej katalogu i będziesz mial porządek. Teoretycznie mozna w polisach zablokować dostęp do katalogu all dla twojej dziewczyny ale instalki się potrafią równo wywalić więc tego sposobu Ci nie polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z kolegą. Ale nowsze programy w czasie instalcji pytają się, czy dany program zainstalować tylko dla danego użytkownika (np.: dla Ciebie) albo dla wszystkich.

 

Niestety ale większość gier została zrobiona dla wcześniejszych wersji windowsa. W momencie kiedy instaluja się na XP to linki leca do katalogu All Users. Automatycznie to tu prawie nic ni zrobisz, ale mozesz w razie czego przekopiowac linki z all do jej katalogu i będziesz mial porządek. Teoretycznie mozna w polisach zablokować dostęp do katalogu all dla twojej dziewczyny ale instalki się potrafią równo wywalić więc tego sposobu Ci nie polecam.

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...