Skocz do zawartości
BNX

Amd 64 3000 +

Rekomendowane odpowiedzi

Mam Amd 64 3000 + Socked 754 i Epox'a 8kda3j , i Gigabyte 9550 Radka . Zmieniam Socked na 939 , Myśle o Amd 3000 + Socked 939 do Tego MSi Neo 2 FX albo Platinium , ale jest jeszcze jedno rozwiązanie i nie wiem czy ono jest Dobre . Ten sam Procek czyli Amd 3000 + Socked 939 Do tego http://allegro.pl/show_item.php?item=47909689 ta płytka i karta PCI Express ( Do 350 zł ) doradźcie jaka karta ( i czy kupie jakąś niezłą w tej cenie :) ) I mile widziane opinie o płytce . Troche namieszane w tym topiku ale napewno sie połapiecie :) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak myslisz o oc to najlepiej nie kupuj athlona64 pod 939 bo z roku 2005 niewiele procow sie super kreci

na twoim miejscu zostawilbym tego athlona 754 kupil dfi lan party i jakiegos gforce6600gt na agp

 

jednakze jezeli chcesz kupic 939 i plyte z pci-ex to za te 350 zl co chcesz wydac na grafike bedziesz mial marna karte cos niewiele lepszego od twojej 9550.

dopiero powyzej 600 zl sa 6600gt a to juz jest w miare bajerancki sprzet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

dlaczego w dziale k.graf jak sie tez o proca pyta? to jzu bardziej w zestawach komp, ale jak tu zapytałto oki. nie wiem czy jest sens wymianiac na s939 i agp, jak jzu bys zmieniał to na pci-e

olo23--> w 2005 jest jedna dobra seria 0805, one tak ok 2500mhz osiagaja nawet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sie  wie :)

1395815[/snapback]

Huh.... czy ona tak swietna to nie wiem u mnie 2400 przy 1.55 V (nie do konca jeszcze stestowane).

 

Ja bym sobie odpuscil na razie 939 na Twoim miejscu i poczekal na Venice i kupil DFI nF4. Jesli jestes zadowolony z mobo to nic nie zmieniaj, jak nie to bierz DFI s754.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...