Skocz do zawartości
soska66

Błąd Po Starcie Win Me

Rekomendowane odpowiedzi

Korzystam z windows ME bo musze (taki jest kupiony na firme). Wczoraj mialem problem z popupami i ogolna "zawieszka" w czasie korzystania z netu. zresetowalem bo nie bylo innego wyjscia. po restarcie odpalil sie Scandisk, ktory jednak nie chcial przeskoczyc w czasie skanu 4 paska (wracal do poczatku). wytrezymalem 20 minut i anulowalem. odpalil sie pulipt i po chwili wyskoczyl w ekran w trybie graficznym dosowym. a na nim ronozkolorowe krzaczki:) moje pierwsze skojarzenie - wirus. choc nie wszystko na to wskazywalo (szczegolnie ten scan dysku)

 

podlaczylem dysk do innego kompa. przeskanowalem disk doctorem i antywirusem. usunalem wszystkie bledy i wirusy po czym przelozylem go spowrotem na tamten komputer. teraz laduje sie juz bez scandiska ale po kilku sekundach po odpaleniu puplitu pojawia sie niebieski ekran z bledem. problem polega na tym,ze ten niebieski ekran jest kompletnie nieczytelny i nie mam pojecia o jaki blad chodzi (jakiego pliku brakuje czy cos). czy ktos sie z tym spotkal?? zalezy mi na tym zeby naprawic ten blad bez formata ani nawet reinstalacji windowsa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...