Skocz do zawartości
Sheva

Nagle Niedostępni Użytkownicy Gadu-gadu

Rekomendowane odpowiedzi

Od pewnego czasu zauważyłem, że pewne grupa moich znajomych na liście gg jest ciagle niedostępna bez opisu, zdziwiło mnie to bo większosc z nich zawsze zostawiało opis. Podczas rozmowy z tymi osobami przez gg one zmieniały swoje statusy i opisy a u mnie ciagle byli jako niedostepni bez opisu. Nie wiem czu tak się stało, nadal tak mam z kilkoma osobami, dziś mi też koleżanka napisała ( z która też mam taka sytuację), że ja też ejstem od 3 dni bez opisu ciagle i się martwiła co się stało, dlatego napisala.

Próbowałem przeinstalwoać gg, skasowałem nawet katalogi z program files i z docement and settings - nic nie pomogło:/ Nie wiem co jeszcze mogę spróbować ? czy ktoś już zetknął się z czyms takim ?

Edytowane przez Sheva

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od pewnego czasu zauważyłem, że pewne grupa moich znajomych na liście gg jest ciagle niedostępna bez opisu, zdziwiło mnie to bo większosc z nich zawsze zostawiało opis. Podczas rozmowy z tymi osobami przez gg one zmieniały swoje statusy i opisy a u mnie ciagle byli jako niedostepni bez opisu. Nie wiem czu tak się stało, nadal tak mam z kilkoma osobami, dziś mi też koleżanka napisała ( z która też mam taka sytuację), że ja też ejstem od 3 dni bez opisu ciagle i się martwiła co się stało, dlatego napisala.

Próbowałem przeinstalwoać gg, skasowałem nawet katalogi z program files i z docement and settings - nic nie pomogło:/ Nie wiem co jeszcze mogę spróbować ? czy ktoś już zetknął się z czyms takim ?

1396924[/snapback]

Wina leży po stronie serwerów gg :) Wszyscy tak mają :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, ale moze jednak sprobuj Tlena. odpowiednia konfoguracja i wygląda identycznie jak gg, i skoro lubisz bawic sie opisami, to Tlen ma wiecej mozliwosci jego ustawiania.

1396988[/snapback]

Nic nie daje, nie mądrkuj jak nie wiesz o czym piszesz :/ Wina leży jak już pisałem a potem Paranoik po stronach serwrów gg, co najlepsze sami właściciele nie wiedzą WTFiGOT :) (what tha fuck it's going on there :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja nie wiem, ale nie odczułem problemow z serwerami (moze dlatego, ze raczej siedze w godzinach nocnych?).

 

Nie mądrkowałem, tylko zaproponowałem, zeby autor sprawdził na tlenie czy cos takiego sie dzieje. nie widziałem tez twojego posta, kiedy pisałem swojego (otwieram kilka paneli i dopiero potem je czytam, ewentualnie cos pisze). Poczulem sie troche chamsko potraktowany, bo ani nie pisałem, jakim to GG jest [ciach!]em, ale nie wyskoczyłem z odpowiedzią BYŁO SZUKAJ itd. Starałem sie jedynie cos poradzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja nie wiem, ale nie odczułem problemow z serwerami (moze dlatego, ze raczej siedze w godzinach nocnych?).

 

Nie mądrkowałem, tylko zaproponowałem, zeby autor sprawdził na tlenie czy cos takiego sie dzieje. nie widziałem tez twojego posta, kiedy pisałem swojego (otwieram kilka paneli i dopiero potem je czytam, ewentualnie cos pisze). Poczulem sie troche chamsko potraktowany, bo ani nie pisałem, jakim to GG jest [ciach!]em, ale nie wyskoczyłem z odpowiedzią BYŁO SZUKAJ itd. Starałem sie jedynie cos poradzić.

1397423[/snapback]

OK looz, w takim razie sorka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Damm to co wy macie z tymi IM'ami??

Ja nie widze zadnych problemow z siecia gg. (tzn. nie przerwalo,zepsulo itp. mi sie od juz jakis 1,2 miechow)

Uzywam Tlen'a :D

1401302[/snapback]

Ja tak samo używam tlenu... Co nie zmienia postaci że problemy leżą po stronie gg... Ja mam około 400kontaktów na liście (350 z gg, 50tlen) i zawsze miałem minimum 50osób dostępnych, teraz mam max 20 przez ostatni tydzień albo i więcej... Offkoz nie ze wszystkimi są problemy ale są...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak samo używam tlenu... Co nie zmienia postaci że problemy leżą po stronie gg... Ja mam około 400kontaktów na liście (350 z gg, 50tlen) i zawsze miałem minimum 50osób dostępnych, teraz mam max 20 przez ostatni tydzień albo i więcej... Offkoz nie ze wszystkimi są problemy ale są...

1401364[/snapback]

400 ???? Moja lista to 50, z czego rozmawiam z polową , a z drugą polową, to bardzo rzadko... Tyż Tlen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przerzuciłem się na tlen i myslałem, że wszystko jest już wporządku, ponieważ widziałem opisy tych osób, które były ciagle niedostepne na gg. Jednak po kilku godzinach zorientowałem się, że jedynie nastąpiła zmiana , tamci wrócili, ale teraz mam ten sam problem z innymi, dosyć uciążliwe to jest :/ Jest jakiśkontakt do ludzi zajmujących się gg ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...