Skocz do zawartości
McBoss

Matura 2005

Rekomendowane odpowiedzi

zdawal ktos juz ustny niemiecki???jelsi tak to jakie byly tematy... ja mam w czwartek dopiero ale cos czarno to widze:((( nie potrzeba mi duzo pkt - byle zdac;]]]

1407909[/snapback]

kumpela zdawała niemiecki.. i swoją wiedzą była przerazona :D

ale zdała na 14.... sama nie wie za co aż tyle ;]

 

podbudowałem troche? ;)

 

ja we wtorek anglik... i tak patrze że słabo jest sie z czego uczyć... czasy sobie zaczynam powtarzać... .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdawal ktos juz ustny niemiecki???jelsi tak to jakie byly tematy... ja mam w czwartek dopiero ale cos czarno to widze:((( nie potrzeba mi duzo pkt - byle zdac;]]]

1407909[/snapback]

sa prawie takie same jak z innych przedmiotów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdawal ktos juz ustny niemiecki???jelsi tak to jakie byly tematy... ja mam w czwartek dopiero ale cos czarno to widze:((( nie potrzeba mi duzo pkt - byle zdac;]]]

Moja koleżanka dostała obrazek prezentujacy krajobraz wsi i pytania wady i zalety mieszkania na wsi :D Temat marzenie ;]]] zdała bodajże na 18/20 :]]

 

 

Tak jak pisał qbass, również wydaje mi się, że pytania pomiędzy ang. i niem. franc. itd. będą się pokrywać, tyle, że miejsce zdarzenia może nie być w Londynie tylko, np. w Berlinie, Paryżu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ładnie, ja mam jutro, pracę dopiero wczoraj napisałem i teraz się jej uczę. z polaka jak dostane 30% to będę szczęśliwy.

 

kosmo - trudne dają pytania do prezentacji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

temat wzialem o czystosci jezyka :P

pytania byly przewidywalne, dlaczego wziales ten temat oraz czy w jezyku powinny byc wyrazy obbce czy nie (mowilem o tym w prezentacji wiec wystarczylo powtorzyc;p)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pamietam ten strach na poczatku, jak wszyscy mysleli ze beda pytac o literature przemiotu i podmiotu <lol2> A tu takie banalne pytania, az szkoda mi tych ludzi co latali do biblioteki zeby miec literature przedmiotu, kserowali i uczyli sie o czym to jest :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja po angielskim rozszerzonym - 20/20 =] mialem jakies obrazki o komputerach i gadanie o tym dlaczego w dzisiejszych czasach korzysta sie z kompow, jakie sa wady i zalety uzywania komputerow itp.

a do prezentacji mialem jakis temat o patriotyzmie nie pamietam dokladnie i czy kariera jest kluczem do sukcesu w zyciu. ogolnie proste tematy, stad wynik ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta ... powiedzcie to mojej polonistce i mojej komisji że to było łątwe. Tematu się wyryłem na blache i mogłem to powiedzieć po swojemu jak i na blaszke :>. Zrobiłem spontanik ;> . Na początku była bibliografia... tak ! Była , wybrałem sobie materiały do mojej pracy i zapytałem się mojej wybitnej polonistki czy owe książki i filmy dobrze przedstawiają temat i czy dobrze chcem przedstawic temat - odpowiedziałą , że tak . No to ok , przedstawiłem temat przed komisją ładnie i zgrabnie na wyniki czekałem 7 godzin bo omawiałem 3 z grupy mojej wchodze a ta 2/20 pkt ! Normalnie pod ziemie się zapadłem. Szanowna komisja zawołała mnie do swojego gabineciku i moja polonistka mówi coś takiego cyt. " Źle zinterpretowałeś temat , nie zrozumiałeś dokładnie tematu i materiały wykorzystane w pracy przedstawiają zupełnie coś innego i niepasują do niej". Także czeka mnie styczeń ... chyba jako jedyny an tym forum tak nisko poszedłem co ? Ale dziwi mnie to że za źle przedstawiony temat dają pkt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hym morał z Twojej opowieści taki : żeby nauczycielą niewierzyć!

Ja dziś zdobyłem 13/20 polak ustny oczywiście i jestem z siebie dumny :D. Praca poskładana z netu, troche własnych przemyśleń i nauczyciela, któremu oddałem prace do sprawdzenia za co zapłaciłem uwaga...25zł :lol: .

sliQe dziwie się, że nie dałeś komuś do sprawdzenia swojej pracy, ja aż tak jak widzisz nie ryzykowałem :D. 25zł mniej w kieszeni, ale przynajmniej teraz jestem happy :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powiedzieć tobie coś fajnego ? Prace mi pisała polonistka z innej szkoły ;] I tu jest cała zabawa właśnie :D Przez 1 dzień byłem tak wnerwiony na wszystko , że mi się życ niechciało. Ale na dobrą sprawe niemiałem ochoty na studia iść narazie , chcem sobie przerwe zrobić do stycznia bo zmęczony jestem szkołą narazie ;) Tylko że wojsko mnie ściga :| Ale na policealne pójde i pomacham im świstkiem ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie angielski (podstawowy) - 19p (nic nie nie uczylem do egzaminu)

 

Polski 17p (2 dni przed egzaminem napisalem prace - sam bez zadnych pomocy, a bibliografie mialem fikcyjna - temet miałem swój weic komistja i tak nie miala nic do gadania jak by co :P )

 

Jescze tylko polski pisemny (brrrr - nie czytalem zadnej lektury przez 3 lata - ale jakos bedzie), a reszta (matematyka i angielski) to formalność (szkoda tylko czasu - 5h musze seidziec zeby napisac rozszerzona.. bleeee)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hah normalnie nie wiem jakim cudem ale z polaka 20/20, wczoraj pół dnia pisałem tą prezentacje, a dzisiaj z rana 4godziny uczenia, strachu co nie miara ale jakimś fartem sie udało, a pomyśleć że jeszcze wczoraj dawałem sobie 50% na zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta ... powiedzcie to mojej polonistce i mojej komisji że to było łątwe. Tematu się wyryłem na blache i mogłem to powiedzieć po swojemu jak i na blaszke :>. Zrobiłem spontanik ;> . Na początku była bibliografia... tak ! Była , wybrałem sobie materiały do mojej pracy i zapytałem się mojej wybitnej polonistki czy owe książki i filmy dobrze przedstawiają temat i czy dobrze chcem przedstawic temat - odpowiedziałą , że tak . No to ok , przedstawiłem temat przed komisją ładnie i zgrabnie na wyniki czekałem 7 godzin bo omawiałem 3 z grupy mojej wchodze a ta 2/20 pkt ! Normalnie pod ziemie się zapadłem. Szanowna komisja zawołała mnie do swojego gabineciku i moja polonistka mówi coś takiego cyt. " Źle zinterpretowałeś temat , nie zrozumiałeś dokładnie tematu i materiały wykorzystane w pracy przedstawiają zupełnie coś innego i niepasują do niej". Także czeka mnie styczeń ... chyba jako jedyny an tym forum tak nisko poszedłem co ? Ale dziwi mnie to że za źle przedstawiony temat dają pkt.

1412526[/snapback]

Ja byłem lepszy bo... wogóle nie podszedłem do matury :) Ale ja nie miałem innego wyboru...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

 

Jescze tylko polski pisemny (brrrr - nie czytalem zadnej lektury przez 3 lata - ale jakos bedzie),  a reszta (matematyka i angielski)to formalność (szkoda tylko czasu - 5h musze seidziec zeby napisac rozszerzona.. bleeee)

1415614[/snapback]

No nieźle. Widze że jesteś pewny siebie. Taki dobry jesteś z matmy czy jak? Bo ja też zdaje ale sie tak pewnie (przynajmniej z matmy) nie czuje. Ile miałeś na próbnej?:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...